PC ا Super Street Fighter IV: Arcade Edition

super-street-fighter-4.gif

پس از شایعات فراوان امروز کپکام رسما تایید کرد عنوان Super Street Fighter IV برای PC نیز منتشر خواهد شد .

Super Street Fighter IV در قالب Arcade Edition در تاریخ June 24 عرضه خواهد شد .

EG oOsHamid

کاربر سایت
Feb 24, 2010
228
نام
Hamid
بچه ها این روزشو روز اول انتخاب کنینا!
نام تیم چیه؟
PSF Clan?
آقا اینا کاراکترای زنو حذف نکرده باشن!
بدون juri من تو این مدت نمیتونم یکی دیگرو Main کنم که!

من چند تا سوال در مورد زمان و اجرای مسابقه ازشون پرسیدم ، وقتی که جواب بدن ثبت نام میکنم
سوال من : نسخه ی ویرایش شده ?!
منظورتون از ویرایش ، تغییراتی هست که در پوشش کارکترها داده میشه یا چیزه دیگه ای هست ؟
جواب : در نسخه ی ویرایش شده تغییرات در نحوه و سبک بازی وجود ندارد.
پول میگیریم میبازیم ( قیمت توافقی ) :d

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
آقا چون بچه های اینجا بهتر میدونن گفتم اینجا بپرسم!
من مایکروسافت پوینتز خریدم واسه اکانت us. اکانت خودم هم تو region زده us ولی وقتی تو سایت xbox میرم تا redeem code رو وارد کنم همه چیز به زبان نروژی هستش :-/
این یک. دوم اینکه خود redeem code رو از توی همون خود بازی میخوام وارد کنم یک سری اطلاعات مثل آدرس و کد پستی و ... میخواد که من هر چی میزنم میگه کد پستی با شهر مطابقت نداره. تا اینا رو وارد نکنم هم اکانت رو شارژ نمیکنه. دستم به دامنتون :D

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
آقا چون بچه های اینجا بهتر میدونن گفتم اینجا بپرسم!
من مایکروسافت پوینتز خریدم واسه اکانت us. اکانت خودم هم تو region زده us ولی وقتی تو سایت xbox میرم تا redeem code رو وارد کنم همه چیز به زبان نروژی هستش
:-/
این یک. دوم اینکه خود redeem code رو از توی همون خود بازی میخوام وارد کنم یک سری اطلاعات مثل آدرس و کد پستی و ... میخواد که من هر چی میزنم میگه کد پستی با شهر مطابقت نداره. تا اینا رو وارد نکنم هم اکانت رو شارژ نمیکنه. دستم به دامنتون
نمیخوام نا امیدت کنما ولی منم پولم حروم شد سر این ماجرا.
چنین شد که دیگه پشت دستمو داغ کردم که دنبال این چیزا نرم:d

abtin63

کاربر سایت
Feb 20, 2011
129
نام
آبتین
Super Steet Fighter IV | مسابقات بازی های رایانه ای برج میلاد
گویا قضیه این مسابقات جدیه. مثکه الان دنبال مجوز برای SSFIV:AE هستن که مسابقاتشو برگذار کنن و گفتن که احتمالا از چند روز دیگه ثبت نامش شروع میشه.

جا داره یادی کنیم از مسابقات اصفهان که قرار بود پارسال همین موقع ها برگزار بشه اما در نطفه خفه شد. بچه ها خیز برداشته بودن برای کسب مدال ...

آخرین ویرایش:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
هاوون ؟ نسخه ویرایش شده ؟ یعنی واسه Cammy اسکین با چادر درست کردن ؟ 8->
جا داره یادی کنیم از مسابقات اصفهان که قرار بود پارسال همین موقع ها برگزار بشه اما در نطفه خفه شد. بچه خیز برداشته بودن برای کسب مدال ...
ایندفعه هم چشم آب نمی خوره آبتین...ولی خو ما که آماده ایم بریم واسه مدال طلا 8->

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
دوستان و بچه های کلن حوزه انتخابی گیلان دقت کنن که واسه مرحله انتخابی روز دوم رو انتخاب کنن , چون من روز اولم بعد نمی خوام بهم بخوریم ناجور شه بعد نتونم بیام بالا و اینا... :D

john rambo

کاربر سایت
Oct 2, 2010
141
نام
رضــا
بچه ها این روزشو روز اول انتخاب کنینا!
نام تیم چیه؟
PSF Clan?
آقا اینا کاراکترای زنو حذف نکرده باشن!
بدون juri من تو این مدت نمیتونم یکی دیگرو Main کنم که!

Main FTW ??

حالا جدا ازين حرفا بهتر نيست يه كاركتري انتخاب كنين كه حداقل زينت خودش رو پوشش داده باشه ؟
واقعا" ...

اين مسابقات هيچ تمريني نياز نداره هركي هم تمرين ميكنه اشتباه ميكنه ...
برين درستونو بخونين جا اينكارا ...

EG oOsHamid

کاربر سایت
Feb 24, 2010
228
نام
Hamid
زمانش خیلی بد هست
امتحانات ترم تابستون با انتخاب واحد تویه شهریور هست
برایه امتحانات که نمیشه اومد تهران ، برایه انتخاب واحد هم که ممکنه مشکلی پیش بیاد (کلاس پر بشه و از این حرفا ، سال آخری نمیشه ریسک کرد ) :(
مسابقه آنلاین خودمون گذاشته بودیم بهتر بود . البته دیدن بچه ها بصورت حضوری که خیلی خوب هست
مسابقه هم اگر برگزار بشه ( تعداد کافی ثبت نام کنن ) فکر نکنم به غیر از بچه هایه کلن کسی بازی بلد باشه . فوقش هم میگیم ثبت نام کنن ، 5 یا 6 نفر بالایه جدول از همین الان معلومه:d
فکر نکنم بتونم بیام متاسفانه ولی منتظر میشم ببینم زمانبندی بازی ها چطوره

آخرین Patch استریت فایتر هم برای PC چهارشنبه میاد (امروز یا فردا )
تقریبا برایه BUG-های بازی هست
SSFIV Arcade Edition patch 1.07

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر