PlayStation P.T | PS4

P.T
From
Sony and developer 7780s Studio
بازی جدید در ژانر ترسناک از سوی سونی در گیممزکام 2014 معرفی شد .
هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از این بازی به بیرون درز نکرده .
ولی حدس زده میشه بازی 2015 منتشر میشود .
====
دمو بازی هم اکنون از PSN قابل دانلود میباشد .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: P.T. and fifa13

mostafa09sh

کاربر سایت
Aug 30, 2013
32
:| بازی بسیار ترسناکه با اینکه بازی نکردم ولی تریلر و نظرات رو خوندم خوف کردم :|
ولی خداوکیلی خوش به حال شما پی اس 4 دار ها:(( ماکه نتونستیم بخریم :((
ولی بخرم اولین بازی که میزنم همینه :D

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
خوب نظرت راجب Sillent Hill The room چیه ؟ :d
بدون Youtube تمومش کردی؟ :d
:d:d:d
The Room رو هم خیلی دوست دارم :d راستش باید مینوشتم 1 تا 4 :p مطمئن باش بدون Youtube تموم کردم ;) من اصولاً بازی ها رو بدون Walk through میرم، ولی برای 100% کردنشون هر از گاهی استفاده میکنم :p

آقا دیشب PSN مشکل داشت؟ من اصلاً نتونستم Connect بشم... شماها رفتید و بازی کردید یا نه؟ این قرار بازی P.T به کجا رسید :-/

Last edited by a moderator:

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
سلام...
دوستان من دیشب Silent Hill P.T رو بازی میکردم (که البته به غلط کردن افتادم :| ، چی بود این :| کوجیما و دل تورو روانیند به خدا) چند تا سوال برام پیش اومد.
ببینم، یه روش خاص برای تموم کردنش وجود نداره؟ مثلاً من اصلاً اون قطعات عکس رو پیدا نکردم. ولی باز هم از اون loopـه خودش رد شدم و مشکلی هم پیش نیومد. اگه اون عکسه رو کامل کنیم اتفاق خاصی میافته؟

اگه روح لیزا بگیرتمون چه اتفاقی میافته؟ منو یه بار گرفته ولی فقط دوباره توی اون اتاق کوچیکه بلند شدم و روز از نو روزی از نو :d

اون پاکته خونیه که هست توی اون اتاق کوچیکه... اون چیه؟ همون جنین ـست؟ چون برگشت به من گفت The only me is me, r u sure the only u is u و از این حرفا... منظورش چی بود کلاً؟ مخصوصاً منظورش از این که به Tap Water اعتماد نکنم چی بود؟ یعنی چی که نباید به آب آشامیدنی اعتماد کرد؟ منظورش همون شیر آب وان حموم بود؟

و در آخر میخواستم که در مورد آخرین Puzzleـش سوال بپرسم. من هر کاری کردم تموم نشد :| یکی دو تا Walk-Through خوندم گفته بودن راه خاصی برای تموم کردنش نیست و باید اون جنین 3 مرتبه بخنده :| ولی من هر کاری کردم دفعه دوم نخندید :d ممنون میشم راهنمایی کنید!

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام...
دوستان من دیشب Silent Hill P.T رو بازی میکردم (که البته به غلط کردن افتادم :| ، چی بود این :| کوجیما و دل تورو روانیند به خدا) چند تا سوال برام پیش اومد.
ببینم، یه روش خاص برای تموم کردنش وجود نداره؟ مثلاً من اصلاً اون قطعات عکس رو پیدا نکردم. ولی باز هم از اون loopـه خودش رد شدم و مشکلی هم پیش نیومد. اگه اون عکسه رو کامل کنیم اتفاق خاصی میافته؟

اگه روح لیزا بگیرتمون چه اتفاقی میافته؟ منو یه بار گرفته ولی فقط دوباره توی اون اتاق کوچیکه بلند شدم و روز از نو روزی از نو :d

اون پاکته خونیه که هست توی اون اتاق کوچیکه... اون چیه؟ همون جنین ـست؟ چون برگشت به من گفت The only me is me, r u sure the only u is u و از این حرفا... منظورش چی بود کلاً؟ مخصوصاً منظورش از این که به Tap Water اعتماد نکنم چی بود؟ یعنی چی که نباید به آب آشامیدنی اعتماد کرد؟ منظورش همون شیر آب وان حموم بود؟

و در آخر میخواستم که در مورد آخرین Puzzleـش سوال بپرسم. من هر کاری کردم تموم نشد :| یکی دو تا Walk-Through خوندم گفته بودن راه خاصی برای تموم کردنش نیست و باید اون جنین 3 مرتبه بخنده :| ولی من هر کاری کردم دفعه دوم نخندید :d ممنون میشم راهنمایی کنید!
http://forum.bazicenter.com/thread91627/page31/#post3519738

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
این p.t ترسناک نبود که!! خدا کنه نخوان اینبار سروته سایلنت هیل رو با جن و روح هم بیارن! چیه خداییش!!! ادم زامبیهای silent hill hcرو میبینه بیشتر میترسه! سایلنت هیل داره از نظر ترس ناک بودن افت میکنه!

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
این p.t ترسناک نبود که!! خدا کنه نخوان اینبار سروته سایلنت هیل رو با جن و روح هم بیارن! چیه خداییش!!! ادم زامبیهای silent hill hcرو میبینه بیشتر میترسه! سایلنت هیل داره از نظر ترس ناک بودن افت میکنه!
البته سلیقه ای هست ولی ، زامبی از روح و جن ترسناک تره؟زامبی زامبیه.بدون هیچ شخصیتی ولی روح واسه خودش نام و نشون داره .مثلا ایزابل:-s . من خودن سایلینت هیل بازم ولی هیچ وقت ازش نترسیدم ولی تا دلت بخواد از fatal frame و روح و ... ترسیدم .

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
سایلنت هیل زامبی بازی هست؟:|
سایلنت هیل کلا بر اساس جن و روح و روان هست.
نتیجه:شما سایلنت باز نیستید عزیز.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
البته سلیقه ای هست ولی ، زامبی از روح و جن ترسناک تره؟زامبی زامبیه.بدون هیچ شخصیتی ولی روح واسه خودش نام و نشون داره .مثلا ایزابل:-s . من خودن سایلینت هیل بازم ولی هیچ وقت ازش نترسیدم ولی تا دلت بخواد از fatal frame و روح و ... ترسیدم .

آخه این روحا تو PT اکثرا میومدن پخ میکردن میرفتن چیزی نبود که آدم نگران باشه

اما زامبی یا هرچی که هستن این موجودا تو سایلنت هیل به نظر منم ترسناک ترن قیافشون خیلی خفن تره حالت افتادن دنبالت و اینکه زیاد مهمات نداری نمیدونی کجا فرار کنی اونا هم با اون حالتای چندش دنبالتن و این حرفا دیگه :d

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,240
نام
Mansour
آقا ما خونه یکی از بچه ها دان کرده بود بازی کردم اول خوب بود ولی اونجا که از لا در نگاه بچه هه میکنی یکی میاد در رو میبنده رسما سکته کردم:d
خدا کنه انحصاری بدن(تلافی بازی TBبشه)[-o

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
بالاخره تونستم بازیش کنم!
قبل بازی ذهنیتی داشتم ازش به عنوان یک بازی که سراسر هیجان و استرس و ترسه و لحظه ای آرامش نمی گذاره برامون! دلیل این انتظارم همین کامنتهای خیلی از دوستان تو هم همین تاپیکه که برام چنین ذهنیتی ایجاد کرده بودن!
ولی بازی تنها چیزی که نداشت ترس و استرس بود! یعنی هر لحظه که از دری وارد میشدم میگفتم از اینجا دیگه قراره همه چیز شروع بشه ولی تیزر تموم شد و بازی هیچ لحظه ای نتونست کمی ضربان قلبم رو بالا ببره!:d
برخی ها هم این رو چیزی ترسناک تر از outlast دونستن که هنوز نمی تونم درکشون کنم!! :|
تو outlast و اون دی ال سی لعنتیش ۱۰۰ بار مردم و زنده شدم !
در زمینه های دیگه هم بازی چیز خاصی نداشت و امیدوارم بازی اصلی چیزی فراتر از این باشه!

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
بالاخره تونستم بازیش کنم!
قبل بازی ذهنیتی داشتم ازش به عنوان یک بازی که سراسر هیجان و استرس و ترسه و لحظه ای آرامش نمی گذاره برامون! دلیل این انتظارم همین کامنتهای خیلی از دوستان تو هم همین تاپیکه که برام چنین ذهنیتی ایجاد کرده بودن!
ولی بازی تنها چیزی که نداشت ترس و استرس بود! یعنی هر لحظه که از دری وارد میشدم میگفتم از اینجا دیگه قراره همه چیز شروع بشه ولی تیزر تموم شد و بازی هیچ لحظه ای نتونست کمی ضربان قلبم رو بالا ببره!:d
برخی ها هم این رو چیزی ترسناک تر از outlast دونستن که هنوز نمی تونم درکشون کنم!! :|
تو outlast و اون دی ال سی لعنتیش ۱۰۰ بار مردم و زنده شدم !
در زمینه های دیگه هم بازی چیز خاصی نداشت و امیدوارم بازی اصلی چیزی فراتر از این باشه!
شما مطمعنی که داشتی pt رو بازی میکردی؟ آخه دیگه ذره ای ضربان نرفته بالا مشکوکه ها./:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر