شایعه OXM: ریبوت Prince of Persia سال 2014 عرضه ‌می‌شود.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
wlz2cep354whd6l911j.jpg

دبیران و منتقدین مجله Official Xbox Magazine شعبه انگلیس می‌گویند که شماره بعدی این مجله گیمران مطالبی درمورد عرضه ریبوت Prince of Persia در سال آینده خواهند خواند.
آگوست 2012 تصاویر منتشر شد که نشان می‌داد Ubisoft این بازی را در دست ساخت دارد و نمایشی از بازی پست درب‌های بسته داشته است.
Ubisoft هنوز در این مورد اظهار نظری نکرده است.

همچنین گفته می‌شود ریبوت این بازی در سال 2014 برای کنسول‌های نسل بعد یعنی Xbox 720 و PS4 عرضه خواهد شد.

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
آقا یکی این آقا مهدی رو بگیره ... چت کرده خبر رو خبر ترجمه میکنه :d ( ممنون بابت خبر خوبت )

آخرین ویرایش:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
آقا یکی این آقا مهدی رو بگیره ... چت کرده خبر رو خبر ترجمه میکنه :d ( ممنون بابت خبر خوبت )

والا !!! تازه چند وقت پیش اومد خیلی رسمی و شیک بلاگ زد که خداحافظ و این حرفا حالا فعالیتش دوبل شده، شده قضیه این فوتبالیستهایی که قهر میکنن بعدش یه مدت فیکس میشن :d

پ.ن: شوخی بودا جدی نگیری یه وخ :d

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
مرسی بابت خبر

دوباره ریبوت؟ خوب همون 2008 رو ادامه بدن :((:((:((
اتفاقا هرچی باشه اصلا سبک 2008 نباشه! آشغال به تمام معنا بود. منی که سه گانه رو 3-4 بار تموم کردم بعد از 20 دقیقه حالم ازش به هم خورد و فقط 2 ساعت طول کشید تا پاکش کنم! یه بازی درست و حسابی بیاد هم بتونه Best Action-Adventure رو بگیره و هم پایه گذار یه 3 گانه ی دیگه بشه! جوری بشه یه سال در میون یه PoP و AS داشته باشیم که هم کیفیت بالا بمونه، هم یوبی وسوسه نشه دوباره افتضاح Revelations و Brotherhood رو سر سری AC بیاره و هم ما یه دلی از عزا در بیاریم یکم PoP خونمون بالا بیاد!

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
اتفاقا خوبه که سری جدید ساخته شه___________
اون سه گانه که داستانش تموم شد اگر هم خلعی داشت (که البته نداشت) نسخه شنهای فراموش شده اون رو پر کرد بنابراین ادامه ای باقی نمیمونه!

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
بر عکس یه عده از دوستان من با فضاسازی و داستان نسخه ی 2008 خیلی حال کردم شبیه داستان های هزار و یک شب بود:d. تم گرافیکی سل شید بازی هم فوق العاده بود حتی. پرنس هم توی نسخه ی 2008 با اینکه خیلی از لحاظ ادب و شعور با پرنس 3 گانه فاصله داشت(خیلی بی فرهنگ بود:d) ولی شوخ طبعی و دیالوگ هاش یه نما و کرکتر جدید و منحصر به فرد بود که جذبم میکرد. بزرگترین ضعف اون نسخه نسبت به 3 گانه گیم پلیش بود. خیلی خیلی تکراری بود یعنی مبارزات و سیستم پلتفرمینگ بازی با اینکه جدید بود و تا حدودی میشه گفت یه ویرایش جدیدی رو ارائه داده بودن ، ولی توی تکرار و روند پیمودن اصلا خوب چینش نشده بود. روند بازی رو خیلی کند کردن دقیقا برعکس نسخه ی Forgotten sands که خیلی سریع شده بود.
از نظر من ساخت ادامه ی اون پرنس 2008 خیلی میتونه جذابتر باشه، البته با رفع نقایصی که داشت. 3 گانه در اوج به پایان رسید و نسخه ی آخری هم تمام زوایای بازی رو نشون داد و تموم کرد دیگه ادامش ندن خیلی بهتره.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
من هم از نسخه ی 2008 خوشم اومد
بخصوص از استایل فایتینگ جدیدش که تنها عیبش این بود که خیلی مبارزه رو آسان کرده بود
The forgotten Sands یکی از بدترین فایتینگ ها رو داشت واقعا بازی اعصاب خردکنی بود

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
جداً 2008 ــیی بد بود،خود پرینس هم که کاره ای نبود فوقش میفتادی بلا ملایی سرت میومد دختره حلش میکرد:|

همون نمرات کمی که گرفت گویای همه چی هست

حالا اینکه کی این بازی بیاد هم زیاد مهم نیست فقط مهمس که خوب باشه ، مثل قدیما
که نخواهد بود:|

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
تم گرافیک 2008 جالب بود اما خود بازیش مضخرف بود .. واقعا به چه اومدی یوبیسافت ساخته بودش نمی دونم
....
ولی هیجی warrior within نمیشه
........
یادش بخیر :D
Prince%20of%20Persia_1.jpg

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
هیچ‌کدام از این نسخه‌ها، به اندازه‌ی The Sands of Time من را هیجان‌انگیز نکرده بودند. البته The Two Thrones هم بد نبود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر