شایعه OXM: ریبوت Prince of Persia سال 2014 عرضه ‌می‌شود.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
wlz2cep354whd6l911j.jpg

دبیران و منتقدین مجله Official Xbox Magazine شعبه انگلیس می‌گویند که شماره بعدی این مجله گیمران مطالبی درمورد عرضه ریبوت Prince of Persia در سال آینده خواهند خواند.
آگوست 2012 تصاویر منتشر شد که نشان می‌داد Ubisoft این بازی را در دست ساخت دارد و نمایشی از بازی پست درب‌های بسته داشته است.
Ubisoft هنوز در این مورد اظهار نظری نکرده است.

همچنین گفته می‌شود ریبوت این بازی در سال 2014 برای کنسول‌های نسل بعد یعنی Xbox 720 و PS4 عرضه خواهد شد.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
پس من تنها کسی نیستم که از POP2008 خوشم اومده :D کاشکی همون رو ادامه میدادن :crying1:
با اینکه من خیلی تو خط این ریبوت اینا نیستم اما یکی از معدود بازی هایی بود که خوشم اومدش:D

فقط امیدوارم اون کارکتر سیاه فیک باشه قضیش و همون 2008 رو ادامه بدن اگه قرار بر ریبوت و ادامه و این حرفها هست:D

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
با اینکه به هیچ عنوان از POP 2008 خوشم نیامد ولی در هر صورت هرچی که بود خوب یا بد از فاجعه ایی به نام POP: the forgotten sands سرتر بود .

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
کاش اینا هم می دادن نینجا تئوری تا یه شاهکار در حد و اندازه های DmC از توی PoP در بیارن :hug: hug hug hug
Epic Facepalm
عزیز یوبی سافت یکی از محبوبترین سری بازی هاش رو بده به استدیویی که 2-3 تا بازی خوب بیشتر نداره ، شاهکار میشه؟؟؟؟؟

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
Epic Facepalm
عزیز یوبی سافت یکی از محبوبترین سری بازی هاش رو بده به استدیویی که 2-3 تا بازی خوب بیشتر نداره ، شاهکار میشه؟؟؟؟؟

منظور ایشون رو اشتب گرفتی
ایشون از هیترهای DmC هستن و اینجا هم داشتن به بازی کنایه میزدن;)

Gray Human

کاربر سایت
Jan 21, 2013
84
نام
تارخ
من هم یکی از اوناییم که 2008 رو خیلی دوست دارم و 3 بار تمومش کردم بخاطر تم داستانی و گرافیکی اون اثر و رابطه ی بین دو شخصیت البته انتقاد زیاد بهش وارده که اون هم به خاطر ناشی گری یوبی هست که با یک ایده ی جالب اما نه به اندازه ی کافی جا افتاده و کار شده بازی ای رو عرضه کرد که از سه گانه ی معروف فاصله داشت پس به مزاق طرفدارای پرو پاقرص اون سه گانه خوش نیومد چون گیم پلی خوبی نداشت و شخصیت اصلی یک شخصیت پردازی افتضاح داشت...!
از نظر من می بایست با زمینه سازی درست و انتشار خبر و کار بیشتر اون نسخه عرضه می شد و اگر اینطور می شد به یک شاهکار تبدیل می شد چون پتانسیل بالایی داشت و بیشتر به داستان و اسطوره های ایرانی نزدیک بود... البته با توجه به محوریت و نقش مهم شخصیت الیکا اگه اسم بازی princess of persia می شد بهتر بود چون شخصیت اصلی فقط یک واسطه برای بازی کردن بود و اینکه اسم بازی تغییر نکنه...!
خلاصه اگه یوبی درست زمینه سازی کنه و خوب روی پتانسیل نسخه ی 2008 کار کنه مطمئنا میتونه یک شاهکار جدید توی این سری بوجود بیاره ;)

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
امتیاز تمامی نسخه ها در IMDB
WARRIOR WITHIN با امتیاز 8/9 از بقیه بالاتره!
شخصا نسخه اول و دوم میپسندم
POP THE SANDS OF TIME
Prince of Persia: The Sands of Time (Video Game 2003) - IMDb
POP WARRIOR WITHIN
Prince of Persia: Warrior Within (Video Game 2004) - IMDb
POP THE TWO THRONES
Prince of Persia: The Two Thrones (Video Game 2005) - IMDb
POP 2008
Prince of Persia (Video Game 2008) - IMDb
POP THE FORGOTTEN SANDS
Prince of Persia: The Forgotten Sands (Video Game 2010) - IMDb

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
عزیز برای بازی ، سایت IMDB فکر نمی کنم مرجع خوبی باشه
دوستان یک سئوال تکنیکی
اسم پرینس سه گانه ی شن های زمان دستان هست؟

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
دوستان یک سئوال تکنیکی
اسم پرینس سه گانه ی شن های زمان دستان هست؟
تا جایی که یادمه همه Prince صداش می کردن.فکر نکنم دستان باشه.
Imdb به نظرم برای فیلم و سریال هم خوب نیست چه برسه به بازی:D

آخرین ویرایش:

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
یعنی میشه چقدر من با این بازی حال میکردم اصلا همش درگیر تیپ این شاهزاده هم وطن خودمون بودم:d
نسخه های 2 و 3 این بازی واقعا عالی بود نسخه 2008 هم که فقط از نظر گرافیکی خیلی جالب بود ولی دیگه هیچی نداشت نکته جالبش هم این بود که اصلا نمیمردی:))
امیدوارم این نسخه دوباره به ریشه هاش برگرده و ما بازم اون حس غریب نسخه های قدیمی رو داشته باشیم

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
نسخه 2008 فوق العاده بود اوون 3 گانه رو تا کجا کشش بدن خب بسته دیگه لوث میشه هی الکی کشش بدن
امیدوارم ادامه 2008 رو بسازن

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
من با نسخه 2008 این بازی زندگی کردم:x
گرافیک بی نظیر+موسیقی زیبا و پلتفرمر فوق العاده.آخرش هم خیلی قشنگ بود. امیدوارم ادامشو بسازن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر