Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
شانسه دیگه، برای من فکر کنم نفر آخر بودم که hots تو لانچرم اینستالش اضافه شد حالا که هستش اینستال نداره :|

دوست عزیز این که کاری نداره شما ب صورت افلاین لانچر رو اجرا کن گزینه نصب میاد . بعد دوباره لانچر رو رو حالت انلاین برگردون اینباز زده اپدیت. در کل این رو بگم که اصل کار اضافه شدن بازی تو account manger هست که شما اگه می خواهی مطمئن بشی بازی اضافه شده یا نه یک سری برو اونجا چک کن. سر جریان HOTS من بازی رو همین جوری دانلود کردم ولی از اونجایی که بازی هنوز به اکانتم اضافه نشده بود وقتی می رفتم تو بازی پیغام میداد شما لایسنس بازی رو نداری.

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,250
خب همین دیگه هنوز به اکانتم اضافه نشده که بخوام نصب کنم، وقتی اضافه شد قابلیت نصب داره
مثل hots که برای من خیلی طول کشید که به اکانتم اضافه شه

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,101
نام
سالار
خب دوتا کاراکتره جدید اضافه شده
با یه مپه جدید که ماله ایتالیاس
از 2روز دیگه هم شروع میکنن به پخش کردن بتا کی ها تو امریکا
و احتمالا بعده یه هفته تو اروپا شروع میشه
البته فک نکنم بتا کی ها مثله hots فله ای داده بشن و اینطور که بوش میاد به تعداده کمی داده میشه و اونا هم قط تو روزای تعطیل میتونن بازی کنن
به ما ایرانیا که نمیدن :D

و اینکه بلیزارد میخواد واسه بتل نت voice chat اضافه کنه

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,101
نام
سالار
خب خبره جدید اینه که بتا واسه اروپا هم از فردا داده میشه
چندتا نکته:
1.میتونی در طوله بازی کارکترتو عوض کنی
2.در اخره بازی بهترین صحنه بازی انتخاب میشه
3.بازی 2016 ریلیز میشه

قابل توجه دوستان
ایرانسل یه طرح هایی رو گذاشته شامل 10گیگ از 2 شب تا 6 صبح 1000تومن و 5گیگ از 2 شب تا 12 ظهر 1000تومن
من اولش فک کردم چاخانه و دارن خالی میبندن ولی بعد از فعال کردنش سرعت دانلودم بالای 1mb/s بود

ترجیحا بسته 2شب تا 12ظهر رو فعال کنید
جون میده باهاش گیم دانلود کنی
من خودم cs go رو دانلود کردم فردا میزنم smite اگه بتا هم برسه میزنم این overwatch هم دانلود شه :D
پ.ن: سیم کارت من 3جی نه 4جی

don_strife

کاربر سایت
Aug 22, 2009
271
نام
Arian
از اونجایی که گفتن قراره Stress Test Weekend بعد Blizzcon بگزارن ، بعید میدونم فعلا به جز استریمر ها و کسایی که Youtube ویدیو میزارن خیلی کسی رو اینوایت کنند.
Hots و Hearthstone رو Wave اول الفا اینوات گرفتم امیدوارم فردا شب اینم تگ بشه رو اکانت.

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
از اونجایی که گفتن قراره Stress Test Weekend بعد Blizzcon بگزارن ، بعید میدونم فعلا به جز استریمر ها و کسایی که Youtube ویدیو میزارن خیلی کسی رو اینوایت کنند.
Hots و Hearthstone رو Wave اول الفا اینوات گرفتم امیدوارم فردا شب اینم تگ بشه رو اکانت.

واسه wod هم گفتن کم دعوت میکنیم و کاملا برعکس بود
از اونجایی wow میلیونی پلیر از دست داده فکر کنم نقشه داره خیلیا رو با دعوت کردن به ow فعلا خر کنه تا legion بتا بیاد و اینو شک ندارم وحشتناک دعوت میکنه

آخرین ویرایش:

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,101
نام
سالار
خب ببینید نمیشه رو ow به عنوان یه بازی که ساعت های زیادی رو روش صرف کرد حساب کرد
اینجور بازیا یه سری میان بازی هستن
مثلا بیای روزی 1-2 ساعت بازی کنی
حالا من خودم hots یا lol رو هم نمیتونم بیشتر از 1-2 ساعت بازی کنم
نمیدونم چرا ولی wow تنها گیمی هستش که میتونم بالای 5-6 ساعت در روز باهاش بازی کنم

امیدوارم دیگه بلیزارد تو این یکی گیمش گند نزنه

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
خب ببینید نمیشه رو ow به عنوان یه بازی که ساعت های زیادی رو روش صرف کرد حساب کرد
اینجور بازیا یه سری میان بازی هستن
مثلا بیای روزی 1-2 ساعت بازی کنی
حالا من خودم hots یا lol رو هم نمیتونم بیشتر از 1-2 ساعت بازی کنم
نمیدونم چرا ولی wow تنها گیمی هستش که میتونم بالای 5-6 ساعت در روز باهاش بازی کنم

امیدوارم دیگه بلیزارد تو این یکی گیمش گند نزنه

بلیزارد هر چی تعداد بازیاش بیشتر میشه کیفیت کارش کمتر میشه زمان Wotlk رو بیاد بیارید فقط یه Starcraft داشت
چون از desginer های wow پخش میکنه
کارگردان همین ow زمانی رو wow کار میکرد معروف به tigole کسی که ulduar رو طراحی کرد

آخرین ویرایش:

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
یکی از دوستان من یه exploit توی لانچر درآورد، خودم که دارم استفاده می کنم گفتم شاید بچه های بازی سنتر هم طالب باشند .

o1

1.فایل بالا رو دانلود کنید ، و پوشه overwatch رو ترجیحا کنار پوشه های wow یا hearthstone یا heroes یا بقیه بازی های بلیزارد قرار بدید(کپی کنید) .
2. توی لانچر battle.net گزینه setting رو انتخاب کنید و توی بخش Game Install/update روی دکمه scan for games کلیک کنید.
3. اگه بعد از scan automatic بازی overwatch رو پیدا نکرد، با انتخاب locate آدرس پوشه رو بدید .
4.بعد از انتخاب ok و ثبت تنظیمات بازی خودکار میره رو حالت دانلود .

تذکر : این exploit فقط بدرد نصب بازی قبل از دسترسی پلیر ها به بتا می خوره و تا موقعی که beta access گیرتون نیاد نمی تونید بازی کنید ، ولی از اونجایی که امکانش هست زمانی بلیزارد بهتون دسترسی بده پس بهتره بازی رو از قبل دانلود کرده باشید ، تا اینکه روز دسترسی ثانیه شماری کنید و hysteria بگیرید :D

99mw28ojcogipdazq6zo.jpg

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
فعلا که توی maintenance ـه قراره اولین موج beta access رو امروز بدند، ما هم که کلا امروز رو Nolife کردیم زل زدیم به twitter و هی refresh می کنیم ، و مطمئن باشید که دادن من میام اینجا فخر می فروشم :))

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325
کسی اینوایت شد؟ برین اکانت منیجمنت رو از طریق سایت چک کنین، ببینین علامت بازی بین بقیه بازی هاتون ثبت شده یا نه... معمولاً ایمیل رو دیر میفرستن... ما که نشدیم :/

عجب هایپی شده بود ولی دیشب، تا بتا لایو شد توی توئیچ نزدیک به 205 هزار نفر داشتن مشاهده میکردن! دوتا و lol رو همدیگه بهش نمیرسیدن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر