Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:
دوستان چندتا سوال
اول از کجا باید گزینه نشون دادن پینگ با اف پی اس رو فعال کنم که نشون بده مثل دوتا
دوم ویس چت چجوریه باس دکمه خاصی بزنیم
سوم بازی واقعا شاهکاره یک شوتر تیمی عالی متنوع و بسیار بالانس.
سلام
برای سوال اولت : توی تنظیمات بازی تو قسمت Video یه جا نوشته Display performance stats
اون رو فعال کن بالای صفحه سمت چپ مشخصات پینگ و اف پی اس و اینچیزا رو میزنه

سوال دومت ، بله توی تنظیمات بازی تو قسمت Controls
صفحه رو بیار پایین تا برسی به سربرگ Communication از اونجا دکمه Voice Chat : Push to talk رو تنظیم کن رو هرچی که میخوای ... مثلا من گذاشتم روی F

---------------
دیشب با دو نفر از بچه ها دو دست بازی کردیم هر دو رو بردیم ، دست دوم رو که واقعا راحت بردیم ^_^ بسی حال داد جاتون خالی دوستان

• Like
Reactions: mostafawarcraf
دوستان چندتا سوال
اول از کجا باید گزینه نشون دادن پینگ با اف پی اس رو فعال کنم که نشون بده مثل دوتا
دوم ویس چت چجوریه باس دکمه خاصی بزنیم
سوم بازی واقعا شاهکاره یک شوتر تیمی عالی متنوع و بسیار بالانس.

دوست عزیز بازی رو از کجا گرفتی ؟ کدوم ریجن بخریم بهتره؟

سلام
برای سوال اولت : توی تنظیمات بازی تو قسمت Video یه جا نوشته Display performance stats
اون رو فعال کن بالای صفحه سمت چپ مشخصات پینگ و اف پی اس و اینچیزا رو میزنه

سوال دومت ، بله توی تنظیمات بازی تو قسمت Controls
صفحه رو بیار پایین تا برسی به سربرگ Communication از اونجا دکمه Voice Chat : Push to talk رو تنظیم کن رو هرچی که میخوای ... مثلا من گذاشتم روی F

---------------
دیشب با دو نفر از بچه ها دو دست بازی کردیم هر دو رو بردیم ، دست دوم رو که واقعا راحت بردیم ^_^ بسی حال داد جاتون خالی دوستان

دوست عزیز بازی رو از کجا گرفتی ؟ کدوم ریجن بخریم بهتره؟من کشورم و تو بتل نت ایران انتخاب کردم مشکلی پیش نمیاد ؟ سی دی کی فعال میشه با ای پی ایران ؟

دوست عزیز بازی رو از کجا گرفتی ؟ کدوم ریجن بخریم بهتره؟من کشورم و تو بتل نت ایران انتخاب کردم مشکلی پیش نمیاد ؟ سی دی کی فعال میشه با ای پی ایران ؟
سلام
والا اونی که من خریدم نوشته بود Overwatch Origins Edition EU ... آأرس جایی که ازش خریدم رو برات پ خ میکنم
نه کشور منم ایرانه دو تا بازی با همین آی پی و همین کشور واسه اکانتم خریدم مشکلی نداشتم !

بازی یه خوبی ای که داره دمیج زدنش هست
باید هدف گیریت عالی باشه تا بتونی یه کاری تو بازی بکنی
یه خشاب خالی کنی تو پای حریف شاید نمیره ... ولی با یه تیر Widowmaker هدشات کن طرف درجا میافته زمین ... امروز چند تا هدشات ناز زدم با Widowmaker اصلا با روح و روان آدم بازی میکنه این هیرو ... خیییییییییلی خوبه ... دوستان عشق اسنایپ حتماااااااا widowmaker زیاد بازی کنید اولش نشونه گیری باهاش سخته ولی عادت میکنید کم کم

• Like
Reactions: Lord Odin
بازی یه خوبی ای که داره دمیج زدنش هست
باید هدف گیریت عالی باشه تا بتونی یه کاری تو بازی بکنی
یه خشاب خالی کنی تو پای حریف شاید نمیره ... ولی با یه تیر Widowmaker هدشات کن طرف درجا میافته زمین ... امروز چند تا هدشات ناز زدم با Widowmaker اصلا با روح و روان آدم بازی میکنه این هیرو ... خیییییییییلی خوبه ... دوستان عشق اسنایپ حتماااااااا widowmaker زیاد بازی کنید اولش نشونه گیری باهاش سخته ولی عادت میکنید کم کم
Widowmaker عالیه . اصلا همه شخصیتهاش فضایی عالین
من تا اینجا بیشتر با D.va و Lucial حال کردم . خیلی خوبن ×_×
Genji هم خیلی خوبه. مخصوصا Ulti ایش D:

دیشب یکی من رو دعوت کرد تو group یادم نیس کی با بر و بچز یه دست زدیم. البته اولش شوت بودم حواسم نبود چرا اسم بعضی ها سبزه!! میکروفونم هم وصل نبود نشد voice بیام. کلا حال داد فقط نمی دونم چرا تا راند شروع شد کسی حرف نزد دیگه!! کلا فکر کنم گروهی بریم بهتره تنهایی بعضی وقتا کلافه کننده هست. Voice رو هم اتیش کنید بهتر شه خجالتی نباشید. هر کسی هم اومد من رو دعوت کنه خودم یادم میره. امشب اگر هستید بریم دیشب وقت نشد زیاد بمونم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or