Outlast | PC

news_survive_hell_in_outlast-13500.jpg

ناشر:
Red Barrels Games
سازنده:Red Barrels Games
پلتفرم:PC/PS4
تاریخ انتشار:
September 4 2013

با تشکر از امیر حسین(Dark War)

امروز طي خبري در سايت Game Informer اعلام شد كه استوديويي تازه تاسيس از يك عنوان بزرگ Survival-Horror به نام Outlast پرده برداري كرده است كه شايد در نگاه اول چيز جالبي به نظر نرسد اما وقتي سخن از كاركنان اين استوديو به ميان بيايد همه چيز تغيير ميكند.

اين استوديو از اعضاي با سابقه اي تشكيل شده است كه تجربه كار بر روي عناوين بزرگي همچون Prince of Persia: Sands of Time, Assassin's Creed, Far Cry 3 و Splinter Cell: Conviction را در كارنامه خود دارند.

اولين بازي اين استوديو به نام Outlast در تابستان 2013 به صورت انحصاري براي PC عرضه مي شود.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Halloween Trailer
m29038.jpg

Download

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teaser Trailer
m28865.jpg

Download

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
شما outlast update 4-FTS رو از اینجا بگیر نصب کن مشکلت باید برطرف شه!
اپدیت کردم . همون ابتدای بازی از ماشین پیاده می شه اون گوشه می زنه سیوینگ . ولی بعد از اون میام بیرون تو منوی اصلی گزینه ادامه وجود نداره ! و دوباره زده NEW GAME !! نسخه ای که من دانلود کردم مشکل نداره ؟

masymessi

کاربر سایت
Jul 31, 2007
47
اون جایی که از روی جسد KEYCARD برمیداریم..موقع برگشتن اونی که رو ویلچر نشسته بهمون حمله میکنه.. هر چی موس رو این ور اون ور میکنم ..باز هم میمیرم.. جه طوری باید ردش کرد؟؟

Last edited by a moderator:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اون جایی که از روی جسد KEYCARD برمیداریم..موقع برگشتن اونی که رو ویلچر نشسته بهمون حمله میکنه.. هر چی موس رو این ور اون ور میکنم ..باز هم میمیرم.. جه طوری باید ردش کرد؟؟

والا من با دسته بازی میکنم میخواست انالوگ رو تکون بدی مشکلی نبود .احتمال باگ هست اپدیت رو نصب کن اگر بازم مشکل پا برجا بود با دسته بازی کن.

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
تا اینجای بازی 2 تا سکته ناقص کردم و 1 سکته کامل..... فک نمیکنم عمر کفاف بده که بازیو تموم کنم
:))

توصیه میکنم کلا اسپیکر رو خاموش کنید و با خیاله راحت برید

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
خیلی ترسناکه !!! البته من کلاً توی بازی های ترسناک زیاد دووم نمیارم ، ولی این یکی دیگه خیلی بد چیزیه ! :D
بازی طولانی هست یا زود تموم میشه ؟! هم میخوام ادامه بدم ، هم میترسم جان به جان آفرین تسلیم کنم ! :-s

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,533
خیلی ترسناکه !!! البته من کلاً توی بازی های ترسناک زیاد دووم نمیارم ، ولی این یکی دیگه خیلی بد چیزیه ! :D
بازی طولانی هست یا زود تموم میشه ؟! هم میخوام ادامه بدم ، هم میترسم جان به جان آفرین تسلیم کنم ! :-s
کوتاه هست . :|
خوب شک میده :-s

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
حساب کن ببین برا 5 ساعت جان داری یا نه :D

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
آقا من دنبال یه بهونه هستم که استادم را بپیچونم!!:D
اینو بازی کنم احتمال داره سکته بزنم و بیافتم بیمارستان؟ :-/ :-s

به جای اینکار بازی رو بده به استاد تا مستقیم بمیره ! :D

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
....

من 4 سالی میشه که برای PC بازی نگرفتم.:D به استثناء رفتم این بازی رو گرفتم.
بازی رو نصب کردم اما وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم این ارور رو میده :

چجوری این مشکل رو حل کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر