Outlast II

به دنبال موفقیت نسخه اول که سال 2013 عرضه شد امروز استودیویـه Red Barrels شماره دومـه این عنوان ترسناک موفق را معرفی کرد .

اوتلست 2 یک سفر جدید و پیچیده در اعماق ذهن انسان و رازهایـه تاریک آن است .
هیچ تضاد و تقابلـی سیاه یا سفید مطلق نیست اما وقتـی آب ها از آسیاب می افتد شخص پیروز در این مورد تصمیمـ میگیرد که حق با چه کسـی بوده و خطاکار کیست !
خیر و شر ماجرا را او تعیین میکند . ذات انسانـی ما را به افراط کاری هایـه خشونت آمیز و سرشار از تباهی سوق میدهد و بهترین راه برای توجیه این اعمال چیست ؟
الهامـ های فرا دنیوی و بهشت موعود !
Horror از استیصال و ناامیدی و ایمان کورکورانه سرچشمه میگیرد .
اوتلست 2 ایمان شما را محک میزند و مخاطب را به جاهایـی میبرد که جنون و دیوانگـی تنها کار عقلانیست .

اوتلست II پاییز سال 2016 برای پلتفرمـهایـه PS4 , Xbox One و PC منتشر میشود .

تیزر معرفیـه اوتلست II

Gamersyde

First Screenshot

First Outlast 2 gameplay
با تشکر از میلـادامیریـه عزیـز :D

rk23_785.jpg
1080
720

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ترس کاذب | نقد و بررسی عنوان Outlast 2 - بازی سنتر
من نقد فردین خوندم و تا حدودی نظراتمون مشترک. داستان بازی خیلی مشکل داره و تقریبا میشه گفت بیشتر طرح سوال و این سوال ها همه بدون جواب می‌مونن تا آخر بازی.
از اون طرف برای گیم‌پلی هم بازی دچار تکرار میشه و عملا به جز همون سنسور تشخیص صدا هیچ ویژگی جدیدی برای گیم‌پلی در نظر گرفته نشده و فقط گیم‌پلی بازی بیشتر خطی شده. (شاید دلیل ترسناک بودن بیشتر بازی هم شده این موضوع)
یک نکته پتانسیل موجود در دشمنان جدید که واقعا به نظر من برای خیلی از اون ها این پتانسیل به خوبی استفاده نشده و می‌تونستن خیلی بیشتر تو بازی اذیتمون کنن.

پ.ن: منم خودم یک نقد برای بازی نوشتم که در شماره بعدی مجله بازی‌نما قرار می‌گیره :d

داستان فوق العاده؟ یکی از کلیشه ای ترین و گنگ ترین داستان های ممکن بود. حالا تو DLC ها مگر این که درستش کرده باشن، اما اون شخصیت پردازی مگه میشه درست کرد.
دقیقارنکته منفی Evil Withen میگه مثبت اون گان پلی و مبارزات جذابش که همه نقد ها هم تعریف کرده بودن و واقعا هم سطح بالا بود میگه نسل ششی بلاخره شایدم ایشون جز اون ۴ درصدی هاس:)):|

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نقد خوبی بود نکته مثبتشم این بود که خود سازنده فرستاده بازی رو و احتمالا بار اول و اخرشون هست الان سازنده میگه پشت گوشت دیدی دیگه نسخه ریویو رو دیدی واسه بازی های بعدی :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
تقریبا یک ساعت و نیم اولش رو رفتم :| نسخه قبلی رو هم بازی نکردم...این چرا اینجوریه؟ هههههههه من هنوز بدنم داره میلرزه:| قرار نیست تفنگی چیزی جلوتر بدست بیاریم؟ بازی میزنه داستان جالبی داشته باشه:)

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
اره درسته حداقل تا سه ماهه اینده تخفیف نمیخوره

بازیش کردی شما؟ نظرت همینه که همه جامع گیمری میگن؟:|
اگر جامع گیمری به چیزی ک من دیدم و اون نحوه aiming افتضاح و سیستم کامبت و همچنین راه رفتن و مکانیزم های نسل ششی میگه عالی من بشخصه گند میزنم به همچین جامعه ای رزیدنت اویل 4 نحوه ایمینگش از این بازی دو پله بالاتره بازیی که تو نسل شش اومده بازیش کردی که رزیدنت اویل 4 رو؟:|
دوست عزیز شما داری مکانیزم های گیم پلی رو با ضعف انیمیشن و مشکلات بازی قاطی میکنی! مکانیزم های EV هیچ مشکلی نداره تو عصری همه بازی تو سبک Call درست میکردن این بازی خارق العاده بود! یادمه شما از شوتینگ ROFTR هم ایراد میگرفتی که بنظر بنده هیچ مشکلی نداشت، در کل سعی نکن با دوپله سه پله کردن این و اون و مقایسه این با اون یک بازی رو کوچیک کنی RE 4 تو عصر خودش فارق العاده بود EV هو تو عصر خودش. حالا قبول دارم سطح فنی این بازی یعنی EV از بازی های قبلی میکامی پایین تر بود...ولی بگیم یک بازی اکشن هست که نمیشه...کافیه بازی رو اخرین درجه سختی بری تا طعم واقعی ترس و بقا رو بچشی.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوست عزیز شما داری مکانیزم های گیم پلی رو با ضعف انیمیشن و مشکلات بازی قاطی میکنی! مکانیزم های EV هیچ مشکلی نداره تو عصری همه بازی تو سبک Call درست میکردن این بازی خارق العاده بود! یادمه شما از شوتینگ ROFTR هم ایراد میگرفتی که بنظر بنده هیچ مشکلی نداشت، در کل سعی نکن با دوپله سه پله کردن این و اون و مقایسه این با اون یک بازی رو کوچیک کنی RE 4 تو عصر خودش فارق العاده بود EV هو تو عصر خودش. حالا قبول دارم سطح فنی این بازی یعنی EV از بازی های قبلی میکامی پایین تر بود...ولی بگیم یک بازی اکشن هست که نمیشه...کافیه بازی رو اخرین درجه سختی بری تا طعم واقعی ترس و بقا رو بچشی.
من حرفی از ترسناک نبودن بازی نزدم که داری میگی رو درجه سختی بالا برو تا طعمشو بچشی برعکس تنها چیزی که باعث شد تا اخر این بازی رو برم همین حس ترس و اون طراحی محیطش بود و درکل اون حس خاطره انگیز اویل 4
بعدشم من نمیدونم شما تعریفت از خارق العاده چیه که به همچین چیزی که هم ضعف انیمشن و هم مکانیزم داره اونم چه ضعفی ضعف نسل ششمی:| میگی خارق العاده, بعدشم منم در کل گفتم بازی عالیه ولی مشکلاتی داره قصد تخریب ندارم همون تامب رایدر هم اگه از گان پلیه بی نهایت مسخرش(البته برا من) ایراد گرفتم در کنارش کلی هم ازش تعریف کردم, فقط رفتی اونجایی که از بازی بد گفتم خوندی که تهمت تخریب میزنی به من؟:| یا کوچک کردن بازی؟ مگه همه بازیا خوب بینقصن جناب؟:| من با یه بازی حال میکنم دلیل نمیشه ایراداش رو دیگه نمبینم که این که تو حس میکنی از بازی مورد علاقت ایرادی گرفته میشه طرف حس تخریب داره از بی منطقی و فن بوی بودنته من بهترین بازی عمرم هورایزنه می خوایی ایراداتش هم بهت بگم از جمله اون میله اتک های بی نهایت افتضاح که با اپگرید میتونی یه خورده از شدت افتضاح بودنش کم کنی:|
بعدشم اصلا نمیدونم این بازی چه ربطی به call داره:|:| دیگه جدیدا مد شده هر بازی جدیدی میاد همه میگن call :|

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان outlast whistleblower و outlast 1 آیا ارزش خرید دارن ؟ از نظر گرافیک و داستان و ایجاد ترس راضی کننده هستن ؟
کلا میتونید با outlast 2 مقایسه کنیدشون ؟
و اینکه اول 1 اش رو بازی کنم یا 2 اش رو ؟

ممنون

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستان outlast whistleblower و outlast 1 آیا ارزش خرید دارن ؟ از نظر گرافیک و داستان و ایجاد ترس راضی کننده هستن ؟

ممنون
شماره یک رو با DLC ها بخرید چون واقعا خوب و لذت بخش هستن. شماره 2 رو فعلا پول پاش ندید به نظر بنده.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,560
نام
حسین

ممنون
whistleblower از خود بازی جذاب تره به نظر من واقعا زیبا بود
مخصوصا این که خیلی قشنگ داستانو کامل میکنه
خود outlast1 هم که 100 درصد ارزش خرید داره از راضی کننده هم یچیز اونور تر ولی به یچیز دقت کن بازی از اول تا اخرش هیچ اسلحه ایی نداره جذابیت بازی به فرار کردن ها و بی دفاع بودنو و ادرنالینیه که تولید میکنه

• Like
Reactions: dooste.man83

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
تقریبا یکی دو روز بعد از انتشار بازی رو خریدم ولی اینقدر بچه ها نسبت بهش نظرات منفی دادند کلا سرد شدم بازی رو دیگه باز نکردم :D لامصب نظرات دیگران خیلی تو ذهنیت تاثیر میذاره میخوام صبرکنم یکم از این فضای انتقادی دور بشیم دوباره برم سراغ بازی :D

• Like

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
تقریبا یکی دو روز بعد از انتشار بازی رو خریدم ولی اینقدر بچه ها نسبت بهش نظرات منفی دادند کلا سرد شدم بازی رو دیگه باز نکردم :D لامصب نظرات دیگران خیلی تو ذهنیت تاثیر میذاره میخوام صبرکنم یکم از این فضای انتقادی دور بشیم دوباره برم سراغ بازی :D
داداش بازیش مزخرفه وقتت رو تلف نکن که چی همش فرار کنی اصلا هم هیجان نداره ... این همه بازی بهتر هست
بیا 150 به من بفروش باهاش برو 140 رزیدنت اویل 7 بخر کلی بهتر و باحال تره B-)4 روز دیگم آف می خوره میشه 8 دلار کلی ضرر کردی بیا به من بفروش :)>-
پیشنهاد بنده جدی هست :-c

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
داداش بازیش مزخرفه وقتت رو تلف نکن که چی همش فرار کنی اصلا هم هیجان نداره ... این همه بازی بهتر هست
بیا 150 به من بفروش باهاش برو 140 رزیدنت اویل 7 بخر کلی بهتر و باحال تره B-)4 روز دیگم آف می خوره میشه 8 دلار کلی ضرر کردی بیا به من بفروش :)>-
پیشنهاد بنده جدی هست :-c

:D

داداش من واقعا عاشق نسخه قبلیش بودم این نسخه هم دو روز بعد دیجیتالی روی وان خریدم :D وگرنه چاکر شما هم بودم :D
رزیدنت اویل 7 هم همون اول دلوکس خریدم :D

• Like

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
:D

داداش من واقعا عاشق نسخه قبلیش بودم این نسخه هم دو روز بعد دیجیتالی روی وان خریدم :D وگرنه چاکر شما هم بودم :D
رزیدنت اویل 7 هم همون اول دلوکس خریدم :D
آقا جدی کسی تموم کرد دیگه بازی رو نخواست همین 150 به من بفروشه خدایی ثواب دنیوی و اخروی ببره
\m/
در ضمن آک بازی الان دارن 180 میفروشن حواس دوستان باشه سرشون کلاه نره گرون تر بخرن

• Like
Reactions: Ali Venom

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
:|:|:|
بازی 30 دلاری 180 تومن؟:| کارکردش 150 تومن؟:|
مگه جنگه؟!!! برید دیجیتالی بخرید 95 تومن:D یه شریک پایه هم داشته باشید(نه مثل منه بدبخت که از دخترا هم خلقیاتش بدتره:|) میشه 47.500 تومن:D ناموسا تخفیفم بخوره این قیمتی نمیشه که شما گرفتید:D

• Like

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
:|:|:|
بازی 30 دلاری 180 تومن؟:| کارکردش 150 تومن؟:|
مگه جنگه؟!!! برید دیجیتالی بخرید 95 تومن:D یه شریک پایه هم داشته باشید(نه مثل منه بدبخت که از دخترا هم خلقیاتش بدتره:|) میشه 47.500 تومن:D ناموسا تخفیفم بخوره این قیمتی نمیشه که شما گرفتید:D
آره منم حرفت رو قبول دارم
حالا یک چیزی بگم بخندید قیمت آک بازی 180 بعضی جاها کمتر هم هست بعد ملت جوگیر توی دیوار دست دومش رو گذاشتن 190 =)) یعنی کافیه یکی میزاشت مثلا 300 همه شون قیمت میزاشتن 300 ( قیمت ها رو هم همشون میدونن ولی توی زرنگی میترسن کم بیارن )
نمیدونم نادان و احمق زیاد شده یا بچه زرنگ ( البته اینم همون مورد قبلیه فقط طرف خودش فکر میکنه زرنگه )
واقعا باید به حال این مردم افسوس خورد و باید گذاشت توی همین زرنگیشون ( نادانیشون ) بمونن و ازش لذت ببرن :|

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
آره منم حرفت رو قبول دارم
حالا یک چیزی بگم بخندید قیمت آک بازی 180 بعضی جاها کمتر هم هست بعد ملت جوگیر توی دیوار دست دومش رو گذاشتن 190 =)) یعنی کافیه یکی میزاشت مثلا 300 همه شون قیمت میزاشتن 300 ( قیمت ها رو هم همشون میدونن ولی توی زرنگی میترسن کم بیارن )
نمیدونم نادان و احمق زیاد شده یا بچه زرنگ ( البته اینم همون مورد قبلیه فقط طرف خودش فکر میکنه زرنگه )
واقعا باید به حال این مردم افسوس خورد و باید گذاشت توی همین زرنگیشون ( نادانیشون ) بمونن و ازش لذت ببرن :|
چیزی نیست 2 هفته مونده بود به عرضه FIFA 17 یارو 16 رو گذاشته بود 190
یا همین 1 ماه پیش WD2 طرف گذاشته بود 180 دسته دو نوشته بود هفته پیش خریده بودم 220 بقیه گذاشته بودن 120-130 تومن
کلا بعضیا خیلی احمقا
یه عده که اصلای آگهی دادنشون خدا بود 1 سال پیش
یارو زده بازی مثلا X کم کارکرد (انگار ماشینه کیلومتر داره
یا اون یکی نوشته فقط یه بار تو دستگاه رفته (انگار استهلاک ایجاد میکنه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر