Outlast II

به دنبال موفقیت نسخه اول که سال 2013 عرضه شد امروز استودیویـه Red Barrels شماره دومـه این عنوان ترسناک موفق را معرفی کرد .

اوتلست 2 یک سفر جدید و پیچیده در اعماق ذهن انسان و رازهایـه تاریک آن است .
هیچ تضاد و تقابلـی سیاه یا سفید مطلق نیست اما وقتـی آب ها از آسیاب می افتد شخص پیروز در این مورد تصمیمـ میگیرد که حق با چه کسـی بوده و خطاکار کیست !
خیر و شر ماجرا را او تعیین میکند . ذات انسانـی ما را به افراط کاری هایـه خشونت آمیز و سرشار از تباهی سوق میدهد و بهترین راه برای توجیه این اعمال چیست ؟
الهامـ های فرا دنیوی و بهشت موعود !
Horror از استیصال و ناامیدی و ایمان کورکورانه سرچشمه میگیرد .
اوتلست 2 ایمان شما را محک میزند و مخاطب را به جاهایـی میبرد که جنون و دیوانگـی تنها کار عقلانیست .

اوتلست II پاییز سال 2016 برای پلتفرمـهایـه PS4 , Xbox One و PC منتشر میشود .

تیزر معرفیـه اوتلست II

Gamersyde

First Screenshot

First Outlast 2 gameplay
با تشکر از میلـادامیریـه عزیـز :D

rk23_785.jpg
1080
720

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اوتلست 2 معرفی شد اطلاعات تکمیلی تا 5 دقیقه دیگه :d
البته چندین ماه هست که تایید شده:d منتها دیروز تیزر رو دادن و امروز رسما ازش پرده برداری کردن:d
==================
لوگو بازی تو حلقم:d قشنگ معلومه زدن تو فاز جن و جن گیری:d

ایضاً Nigh Vision Camera هم هست توی بازی:bighug:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
البته چندین ماه هست که تایید شده:d منتها دیروز تیزر رو دادن و امروز رسما ازش پرده برداری کردن:d
==================
لوگو بازی تو حلقم:d قشنگ معلومه زدن تو فاز جن و جن گیری:d

ایضاً Nigh Vision Camera هم هست توی بازی:bighug:
از ساخت دنباله و تیزر دیروز خبر داشتمـ واسه همین کمین کرده بودمـ همین که پرده برداریـه صورت گرفت تاپیکش را بزنمـ b-) :d
_____

فیلیپ مورین یکی از موسسین Red Barrels تائید کرده که اوتلست II شخصیت هایه جدید و لوکیشن جدید خواهد داشت . فکر کنمـ این را قبلـا همـ اشاره کرده بود جناب مورین
و همونطور که صلح و صفا گفتن امضایـه اوتلست یک ، همون نایت ویژن کامرا را در این شماره همـ خواهیمـ داشت .
این هم یک خبر خوب واسه مشتاقان سروایول هارر

دیوید شاتنـف یکی دیگه از موسسین Red Barrels گفته :

We have even more surprises
and I can’t wait to tell you all the ways we’re going to make Outlast 2 gamers suffer

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
صلیب برعکس ... تابلو شد قضیه بازی :d
شماره ی 1 رو با متعلقاتش بازی کردم خوب بود ولی داستان غنی نداشت شاید این با این تفاسیر داشته باشه :d

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
شماره اول واقعا مو به تن آدم سیخ می کرد. من وقتی بازی رو تموم کردم تازه رفتم ویدئو های بازی دیگران رو تو یوتیوب دیدم که اون تازه یک حس دیگه داشت:d

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
شماره ی یکش بد نبود . تکراری میشد یکم ، من بعد یکم بازی کردن خیلی راحت دیگه بازی رو میرفتم و نه استرسی داشتم و نه ترسی . امیدوارم رو این مورد کار کنن و با گذر زمان تو بازی ، تنوع رو بیشتر کنن .

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
این متن خونده شده تو ویدئو هست که برگرفته از کتاب مکاشفات (Revelations)
"And there followed another angel, saying, Babylon is fallen, is fallen, that great city, because she made all nations drink of the wine of the wrath of her fornication. And the smoke of their torment ascendeth up for ever and ever. And I looked, and, lo, a Lamb stood on the mount Sion. Saying with a loud voice, Fear God, and give glory to him; for the hour of his judgment is come."
بعضی از کامنت ها رو که می خوندم ، احتمال می دادن که داستان پیرامون کوکلاس کلان ها باشه با توجه به لهجه جنوبی و اینکه اونها هم صلیب سوخته یکی از نماد هایی بود که باهاش شناخته می شدند.

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان شماره یک بازی دیسک فیزیکی نداره ؟ یادمه آخرین بار دانلودی بود فقط .....
من حتی جرات نکردم نسخه یک رو بازی کنم و رفتم تو یوتیوب و گیم پلی رو همش رو نگاه میکردم :))
. واقعا بازی ترسناک به این میگن نه Resident Evil و The Evil Within و این چرت و پرتا ... آبروی اسم Evil رو بردن .

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
فیلیپ موریـن مدیرعامل Red Barrels :

For the first Outlast we were in a rush to release the game before running out of money
Because more than 3.5 million players have played the first game
we’re now in a position to make decisions based on our ambitions

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
نسخه ی اول یه DLCداشت که اگه بازی نکنه کلا هیچی از داستان نمیفهمی
شروع بازی(نسخه ی اصلی) با یه NOTEآغار میشه که دست نوشته ها و توصیه های شخصیت اصلی توی DLCهست،عنوان noteاسم DLCبازی هست و تنها اشاره ای که به DLCداره شروع بازیه
این بازی فوق العاده بود

آخرین ویرایش:

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,702
پیشاپیش خدا اون مرد روستایی رو بیامرزه:d
بنده به نظرم میاد داستان در مورد یه روستای شیطانی و طلسم شده است که توش کارهای شیطانی انجام می شه و اونایی که این کارها رو انجام می دن بقیه مردم بیگناه روستا رو به شکل فجیعی در مراسم ها و یا از سر جنون می کشن....شخصیت اصلی هم تو این روستای مخوف گیر افتاده:|درست مثل شماره اول که تو یه تیمارستان گیر افتاده بود.. به احتمال زیاد یه نیروی به شدت مخوف، شیطانی و قوی این روستا رو به دام انداخته....دقیقا مثل وال رایدر در شماره اول#:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر