Ori and the Will of the Wisps

عنوان Ori and the Will of the Wisps دومین ساخته استدیو Moon در سبک پلتفرم ماجراجویی میباشد که در E3 سال 2017 توسط مایکروسافت با یک نمایش بسیار زیبا معرفی شد.

داستان بازی دنباله ایی مستقیم بر Ori and the Blind Forest است، حال Ori با فراگذاشتن پا از جنگل Nibel ماجراجویی جدیدی را اغاز میکند تا با سرنوشت رو به رو شود.

ori_and_the_will_of_the_wisps-1.jpg

Ori and the Will of the Wisps

سازنده: استدیو Moon
ناشر: Xbox Game Studios
ژانر: پلتفرمر ماجراجویی
مدها: تکنفره
تاریخ عرضه: 21 اسفند 98
قیمت: 30 دلار
پلتفرم ها: Xbox و PC

بازی از روز اول عرضه بر روی سرویس Xbox Game Pass برای کنسول و پی سی دردسترس خواهد بود

تریلرها:

ox04_mqdefault.jpg

Ori and the Will of the Wisps - E3 2018 - Gameplay Trailer
2160

طبق انتظار بازی شاهکار از آب درامد و موفق به کسب متای 90 شده است.

Attachments

• 1576247368367.png
    1576247368367.png
    5.5 KB · مشاهده: 20
  • 1576247403363.png
    1576247403363.png
    4.6 KB · مشاهده: 28
آخرین ویرایش:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
اونجا نور ها کامل میشن و میشه یک نور. یه مرحله دیگه هم هست باید بری تا نور رو به درخت برگردونی

اگر اهل اچیومنت و 100درصد پیدا کردن همه ایتم ها هستین ساید کوئست hand to hand رو کامل کنید که اخرش یه ایتم میده که تمام ایتم ها رو توی نقشه نشون میده.
راستی شما رو چی بازی میکردین؟افت فریم نداشتین؟
من رو وان ایکس بازی میکنم و افت فریم دائم گرفتم با پیشرفت توی بازی!

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
راستی شما رو چی بازی میکردین؟افت فریم نداشتین؟
من رو وان ایکس بازی میکنم و افت فریم دائم گرفتم با پیشرفت توی بازی!
من رو pc بازی کردم. افت فریم داشتم ولی نه زیاد. بیشترین چیزی که اذیت میکرد یه صدای نویز بود که بیشتر توی کاتسین ها میومد. نمیدونم که با اپدیت ها درستش کردن یا نه.

• Like
Reactions: Batsy

Peyman_sata

کاربر سایت
Mar 7, 2020
25
من رو pc بازی کردم. افت فریم داشتم ولی نه زیاد. بیشترین چیزی که اذیت میکرد یه صدای نویز بود که بیشتر توی کاتسین ها میومد. نمیدونم که با اپدیت ها درستش کردن یا نه.
منم رو پی سی بازی کردم ولی مشکلی جز افت فریم نداشتم که اونم بخاطر سیستمم بود شمام باید نسخه سالمشو دانلود میکردی اسمش فک کنم hodlum بود یادم نیست
دوستان شرمنده کسی هست بتونه واسم داستان بازی رو از قسمت یک تا آخره قسمت دو کامل و با جزیات بگه؟؟اگرم نتونست بدون جزیات بگه دمتون گرم من یکم گنگ شدم تو داستانش چون زبانم در حدی نیست که متن هارو در ثانیه ترجمه کنم

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
کسی دانلود کرده پچ رو؟فریم ریت بازی بهتر شده؟
من دیروز گرفتمش 5 گیگ بود ولی چون مشغول گیرز 5 هستم دیگه نرفتم اینو امتحان کنم.

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
این بازی من تازه شروع کردم
از دارک سولز و nioh واسم سخت تره
من نوبم یا واقعا انقدر سخته دهنم سرویس شد:((
بسیار هم بازی زیباست میری توش نمیشه دست بکشی

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
این بازی من تازه شروع کردم
از دارک سولز و nioh واسم سخت تره
من نوبم یا واقعا انقدر سخته دهنم سرویس شد:((
بسیار هم بازی زیباست میری توش نمیشه دست بکشی
از نیمه‌ی بازی به بعد که خوب خودتو آپگیرد کردی و گیم‌پلی دستت اومد سختیش کم میشه...

• Like
Reactions: Gen. Martinez

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
بعد از تاخیر فراوان تصمیم گرفتم از شماره یک شروع کنم و بعد برم سراغ شماره دو. فعلا نصف شماره یک رو رفتم. چقدر سخته! فکر کنم تو کل 3 گانه دارک سولز کمتر مردم تا این.:Dالانم تو منطقه Misty Woods یجایی رسیدم که دهنم سرویس شده دیگه. نمیدونم کجا باید برم چون نقشه روش بخاطر اون فواره دود افتاده و نمیشه چیزی دید واقعا گیجم الان تو یک دخمه گیر افتادم نمیدونم چیکار باید کرد.:Dاز سیوم که شروع میکنم زیر یک دقیقه بعدش میمیرم. یکی بیاد به داد ما برسه.:Dقسمت دوم بیشتر دهنم سرویسه یا قسمت اول سخت تره؟!:D

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori
بعد از تاخیر فراوان تصمیم گرفتم از شماره یک شروع کنم و بعد برم سراغ شماره دو. فعلا نصف شماره یک رو رفتم. چقدر سخته! فکر کنم تو کل 3 گانه دارک سولز کمتر مردم تا این.:Dالانم تو منطقه Misty Woods یجایی رسیدم که دهنم سرویس شده دیگه. نمیدونم کجا باید برم چون نقشه روش بخاطر اون فواره دود افتاده و نمیشه چیزی دید واقعا گیجم الان تو یک دخمه گیر افتادم نمیدونم چیکار باید کرد.:Dاز سیوم که شروع میکنم زیر یک دقیقه بعدش میمیرم. یکی بیاد به داد ما برسه.:Dقسمت دوم بیشتر دهنم سرویسه یا قسمت اول سخت تره؟!:D
دومیش سخت تره:D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
خب فکر کنم نزدیک دوسال از عرضه بازی میگذره و بالاخره تونستم نسخه دوم رو شروع کنم. خوبی که برام داره اینه که تا الان هیچ ویدیو و نقدی از نسخه دوم ندیده بودم چون میدونستم بالاخره باید روزی دوباره اکس باکس بگیرم و این از اولین بازیهام خواهد بود:D

نسخه اول هنوزم برای من بهترین پلتفرمری هست که تو عمرم بازی کردم و الان که چند ساعتی نسخه دومو شروع کردم حس میکنم قراره جای نسخه اول رو برام بگیره. تغییرات و بهبودهای بازی چیزهایی هستن که اصلا ذهنم به سمتشون نمی‌رفت و احتمال نمی‌دادم همچین چیزهایی رو بتونن اعمال کنند. مبارزات بازی کلا یک بعد جدید به بازی داده. به شدت آزادی عمل تو مبارزات بالاست با سلاح های متنوع. یه پا هک اند اسلشه برای خودش :D
موسیقی و گرافیک هم که درست مثل نسخه قبل شاهکاره و بعضی جاها موسیقیش اشکتون رو در میاره. مپ های بازی هم به شدت پرجزئیات و پر سوراخ سنبه:D هستند. کلا فکر کنم راحت ۱۵-۲۰ ساعت رو بتونه سرگرم کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر