Operation Flashpoint: Red River | PC

l8n2p50ts9em2vwb566.jpg

همونطور که میدونید بازی Operation Flashpoint: Red River حدود یک ماه پیش توسط Codemaster و به وسیله ی پیشنمایشهایی که در سایت IGN از این بازی قرار گرفت مورد تایید رسمی قرار گرفت.
Codemaster جزییاتی تازه از این بازی را در اختیار کاربران قرار داده که با توجه به این جزییات میتوان حدس زد که با یکی از بهترین بازیهای Tactical-shooter سال آینده طرف هستیم.
شما در این بازی Shooter اول شخص(first person-shooter) در نقش سربازان ارتش آمریکا و همچنین در نقش ارتش مردمی چین در تاجیکستان و آسیای مرکزی به جنگ با دشمنان خود خواهید پرداخت خواهید پرداخت.در مورد گرافیک نیز نسخه ی جدید پیشرفتهای شایانی داشته است و در نمایش جزییات محیط های بازی بیشتر کار شده همچنین ذکر شده که هوش مصنوعی نیزنسبت به نسخه های قبل بهتر شده است و همچنین هر بازیکن دارای سلاحهای خاص خود است که در ادامه ی نوشتهام بیشتر بهش اشاره میکنم.
کنترل کردن اسلحه نیز روانتر وراحتتر شده مثلا سازندگان برای کشتن افرادی که در فواصل دورتری از شما هستند تدابیری اندیشیده ان که هنوز جزییاتی در مورد آن فاش نشده همچنین برای فواصل نزدیکتر میتوانید از زوم کردن استفاده کنید.

ofpredriver2.jpg

کلاسهای مختلفی در بازی وجود دارند که عبارتند از:
rifleman
grenadier
scout
auto rifleman
تمام کلاسهای بالا مجهز به یک اسلحه ی M4A1 و البته تجهیزات خاص خودشان هستند.
اینطور که گفته شده سازندگان بازی خیلی روی بخش multiplayer بازی کار نکرده اند ولی قسمتco-op در بازی وجود خواهد داشت.بر روی منوی بازی نیز تغییراتی اعمال شده که این امکان را برای کاربر فراهم میکند که راحتتر به بخشهای مختلف بازی دسترسی داشسه باشد.
این بازی در سال 2011 برای سه پلتفورم ps3,xbox 360 وpc عرضه خواهد شد.
منابع:
vg247
IGN

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
به این میگن 1 جنگ طبیعی شماره قبلیش که عالی بود.
کلن کد مستر ادم رو از بازی به دنیایی واقعی میکشونه.
1 سوال این بازی هم از فیزیک هاوک استفاده میکنه مثل شماره قبل؟؟؟؟؟؟

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
من كه با قبليش حال نكردم!!
خيلي خسته كننده بود#:-s
این بازی برای کسایی طراحی شده که بخوان 1 جنگ رو در سیمولیشن(شبیه ساز) انجام بدن کسایی که خوراکشون کال او و....است نباید سمت این سیمولیشن بیان.
چون براشون خسته کنندس.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
این بازی برای کسایی طراحی شده که بخوان 1 جنگ رو در سیمولیشن(شبیه ساز) انجام بدن کسایی که خوراکشون کال او و....است نباید سمت این سیمولیشن بیان.
چون براشون خسته کنندس.

سلام .
مثل من که عاشق COD و MOH هستم ، اما همه سبک ها رو تجربه میکنم .
تریلر بازی نیومده یعنی ؟!

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
برای من که کال خسته کنندست نه این !!!!
این بازی فوق العادست ، چیزی مثل کال جلوش بچه بازیه . متاسفانه من وقت نکردم نسخه قبلیش رو کامل بازی کنم ، ولی خیلی معرکه بود . فقط اگه یه ریتم داستانی جذاب هم بتونن بش اضافه کنن دیگه تکمیل تکمیل می شه . البته همینجوریشم عالیه
حالا که جدیدش داره میاد واجب شد برم Dragon rising رو تموم کنم ;)

آخرین ویرایش:

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
تریلر hd رو دیدم . هیچ حرفی باسه گفتن ندارم .
اینطور که معلومه با یک جنگ تمام عیار طرف هستیم .
تو این 4 روز تا اومدنش منم برم ی تانکی چیزی ردیف کنم کم نیارم تو بازی :d

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
سیستم مورد نیاز بازی :

Processor: AMD Athlon 64 X2 Core 2 duo 2.4 Ghz
Memory: 1GB RAM (2GB Vista/Windows 7), 6GB free hard drive space
Video card: ATI Radeon X1800, NVIDIA GeForce 7800
Internet connection required for game activation
To play online, activate an online account using a product key. Limit one account per key.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر