Operation Flashpoint: Red River | PC

l8n2p50ts9em2vwb566.jpg

همونطور که میدونید بازی Operation Flashpoint: Red River حدود یک ماه پیش توسط Codemaster و به وسیله ی پیشنمایشهایی که در سایت IGN از این بازی قرار گرفت مورد تایید رسمی قرار گرفت.
Codemaster جزییاتی تازه از این بازی را در اختیار کاربران قرار داده که با توجه به این جزییات میتوان حدس زد که با یکی از بهترین بازیهای Tactical-shooter سال آینده طرف هستیم.
شما در این بازی Shooter اول شخص(first person-shooter) در نقش سربازان ارتش آمریکا و همچنین در نقش ارتش مردمی چین در تاجیکستان و آسیای مرکزی به جنگ با دشمنان خود خواهید پرداخت خواهید پرداخت.در مورد گرافیک نیز نسخه ی جدید پیشرفتهای شایانی داشته است و در نمایش جزییات محیط های بازی بیشتر کار شده همچنین ذکر شده که هوش مصنوعی نیزنسبت به نسخه های قبل بهتر شده است و همچنین هر بازیکن دارای سلاحهای خاص خود است که در ادامه ی نوشتهام بیشتر بهش اشاره میکنم.
کنترل کردن اسلحه نیز روانتر وراحتتر شده مثلا سازندگان برای کشتن افرادی که در فواصل دورتری از شما هستند تدابیری اندیشیده ان که هنوز جزییاتی در مورد آن فاش نشده همچنین برای فواصل نزدیکتر میتوانید از زوم کردن استفاده کنید.

ofpredriver2.jpg

کلاسهای مختلفی در بازی وجود دارند که عبارتند از:
rifleman
grenadier
scout
auto rifleman
تمام کلاسهای بالا مجهز به یک اسلحه ی M4A1 و البته تجهیزات خاص خودشان هستند.
اینطور که گفته شده سازندگان بازی خیلی روی بخش multiplayer بازی کار نکرده اند ولی قسمتco-op در بازی وجود خواهد داشت.بر روی منوی بازی نیز تغییراتی اعمال شده که این امکان را برای کاربر فراهم میکند که راحتتر به بخشهای مختلف بازی دسترسی داشسه باشد.
این بازی در سال 2011 برای سه پلتفورم ps3,xbox 360 وpc عرضه خواهد شد.
منابع:
vg247
IGN

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
اقا گرافيك بازي خيلي معموليه يا من اشتباه ميكنم؟
اينبازي بيشتر گيم پلي داره تا گرافيك.اما تنها بازيه كه من واقعا از ته اعماق باهاش حال ميكنم.تقريبا خيلي هم سخته.وقتي بازي ميكني حس جنگ واقعي بهت پا ميده:d من كه واقعا خركيف شدم:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اينبازي بيشتر گيم پلي داره تا گرافيك.اما تنها بازيه كه من واقعا از ته اعماق باهاش حال ميكنم.تقريبا خيلي هم سخته.وقتي بازي ميكني حس جنگ واقعي بهت پا ميده:d من كه واقعا خركيف شدم:d

از وضعيت گيم پليش اگاهم !
ميدونم خيلي خوبه
اما سال 2011 هستيم
همه خواهان گيم پلي و گرافيك هستند !!
ديگه شعار فقط گيم پلي مهمه و گرافيك كشكه جواب نميده براي اين نسل از گيم :d

• Like
Reactions: A-L-I

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
دوستان بازی اومده.هیچ کسی نگرفته ببینه چطوریه؟اون چیزی که ازش انتظار میرفت بوده یا نه؟اگه کسی گرفته بیاد یه توضیحی چیزی بده ببینیم:d

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
من طرفدار بازی های RPG هستم. و هیچ وقت به سراغ اکشن نمی روم چون دانش گسترده ای میخواد که من ندارم و کار شما دوستان حرفه ای هست و اصلا خوراک شماست.
اما با نسخه های اول این بازی سالها سرگرم بودم چون خیلی رم و روان بود اما نسخه های جدید خیلی پیچیده شد و خیلی کند ودرگیر کننده زیاد حال نکردم و بی خیال تمام اکشن ها شدم

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
من نسخه اولش رو که بازی کردم خیلی حالم گرفته شد, به خاطر همون هم نمیخواستم اینو بازی کنم ولی به اصرار فروشنده خریدم . . . انصافن خیلی باحاله , حس جنگ واقعی داره , بزرگترین ایرادش هم زر زر کردن اون یارو سیاهس (مرتیکه یه بند حرف میزنه!!!) . . . در کل ارزش بازی کزدن داره b-)

fredrik

کاربر سایت
Sep 18, 2009
51
سلام به همگی
من تازه در مرحله روز سومم ولی اصلا این خوبیهایی که شما می گید را ندیدم.
راستی این بازی کپی رایتشو 2010 نوشته ولی 2011 عرضه می خواهد شود.
گرافیک عادی ولی حرکتها طبیعی و خوبه .
در کل یک مقداری کامل به نظر نمی رسه و در آخر واضحه که Simulation است نهFPS
از لحاظ بازی کردن هم کیفی نداره

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
سلام به همگی
من تازه در مرحله روز سومم ولی اصلا این خوبیهایی که شما می گید را ندیدم.
راستی این بازی کپی رایتشو 2010 نوشته ولی 2011 عرضه می خواهد شود.
گرافیک عادی ولی حرکتها طبیعی و خوبه .
در کل یک مقداری کامل به نظر نمی رسه و در آخر واضحه که Simulation است نهFPS
از لحاظ بازی کردن هم کیفی نداره
خب یه بازی Simulation تو ژانر FPS هست دیگه:d
در مجموع باید اهل این سبک باشی تا باهاش حال کنی

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
فقط بگو نسبت به dragon rising پیشرفت داشته یا نه؟چون من از شبیه ساز جنگ خوشم میاد.

100% . . .. خیلی بهتر شده, من که کلا نظرم راجبه flashpoint عوض شد . . . b-)

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
فقط بگو نسبت به dragon rising پیشرفت داشته یا نه؟چون من از شبیه ساز جنگ خوشم میاد.

من بازي رو نصب كردم
گرافيك تقريبا ميشه گفت در حد متوسط رو به بالايي هست !!
در مورد گيم پلي هم فعلا نظر نميدم چون زياد بازي نكردم !!!
------------------------
دوست عزيز من متاسفانه شماره قبلي رو بازي نكردم ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر