Operation Flashpoint 2 : Dragon Rising

954949-ofp2_box_art_large.jpg

Published by: Codemasters
Developed by: Codemasters
Release Date: October 6, 2009
Genre: First-Person Shooter

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
Holy Crap
دمت گرم...
روحم شاد شد...
سلام
ببخشید منم این بازی رو گرفتم اما وسط بازی بازی هنگ میکنه
سیستمم هم اینتل4 هسته ایی 6600
گرافیک 9600GT
رم هم 2 گیگ
سیستمت که جواب می ده...
تو همه ی بازی ها این مشکل رو داری ؟
اگه نه شاید مشکل از کرکت باشه
سلام دوستان
من امروز این بازیرو برای یکی از دوستام خریدم و بهش دادم
میخواستم ببینم بازی خوب رو سیستمش اجرا میشه یا نه ؟
البته مشخصات سیستمشو دقیق نمیدونم اما تا اونجایی که میدونم براتون مینویسم :
گرافیک : 9500 GEFORCE
رم : 2 گیگ
سی پی یو : 7300 INTEL
از کمکتون ممنونم
مشکلی پیش نمیاد...
سیستمش در حد سیستم های Mid End ـه روزه...
تقریبا همه بازی های موجود رو میاره..

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان این نسخه بز تیم آخر سالمه ما بریم بخریم؟اینجا هم طلسم بز تیم شکسته نمی شه که ما هم راحت شیم!

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
من بازی رو تموم کردم ولی آخرش نفهمیدم چجوری میشه حمله هوایی یا پشتیبانی توپخانه رو به یک منطقه اعلام کرد؟ از منوی دستور سریع(Q) هم همچین چیزی پیدا نکردم؟ حالا برای دور دوم که دوباره شروع کردمه لطفا اینو برام روشن کنید......

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
من بازی رو تموم کردم ولی آخرش نفهمیدم چجوری میشه حمله هوایی یا پشتیبانی توپخانه رو به یک منطقه اعلام کرد؟ از منوی دستور سریع(Q) هم همچین چیزی پیدا نکردم؟ حالا برای دور دوم که دوباره شروع کردمه لطفا اینو برام روشن کنید......

درود

شما برای پشتیبانی هوایی و توپخانه باید دکمه شیفت سمت راست رو بزنید هر گزینه ای که پر رنگ بود اونو در اختیار دارید
بعد با دایره قرمز رنگی ظاهر میشه هدف گیری کنید و نوع شلیک رو انتخاب کنید و با هدفتون خدا حافظی کنید :biggrin1:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
بچه ها یک سوالی

داشتم این بود که من زخمی میشم چطوری میتونم جلوی مرگم رو بگیرم یا جلوی هدر رفتن خونم رو

gameplay

کاربر سایت
Apr 13, 2008
34
سلام دوستان
خدایش این چه بازییه همتون ازش تعریف کردید منم رفتم خریدمش!!!!

بابا از یک کیلومتر قبل از این که به دشمن برسی سمتت تیر اندازی میکنن

بابا مگر ما اسنایپریم!!!!!!!!!

ای بابا

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
سلام دوستان
خدایش این چه بازییه همتون ازش تعریف کردید منم رفتم خریدمش!!!!

بابا از یک کیلومتر قبل از این که به دشمن برسی سمتت تیر اندازی میکنن

بابا مگر ما اسنایپریم!!!!!!!!!

ای بابا
علیک سلام :biggrin1:
خوب دوست عزیز، برادر من، تو پست های قبلی هم گفته شده بود که بازی یک شبیه ساز جنگه، حالا عیبی نداره چند راهنمایی می کنم تا راحتتر بازی کنید:
1. هیچ وقت فاصلتون رو از دشمن کمتر از 100 متر نکنید
2. در تمام مراحل می توانید از سلاح های دشمن استفاده کنید به همین منظور اگر سلاح شما بدون دوربین یا مجهز به دوربین کوتاه برد است حتما از سلاح هایی که مجهز به دوربین دوربرد(Marksman) هستند استفاده کنید
3. برای شلیک به فاصله دور حتما سلاح را روی حالت تک تیر قرار دهید
4. هیچ وقت در پیشروی عجله نکنید و همیشه برای علامت زدن محل دشمن روی رادار(بالای صفحه) با دوربین به اطراف نگاه کنید
5. در اکثر مراحل اهداف جانبی نقش بسیار مهمی دارند و با انجام این گونه اهداف جوایزی همچون پشتیبانی هوایی، پشتیبانی توپخانه، و اعزام پیاده یا سواره نظام به مکان ماموریت به شما داده می شود، لذا در انجام اینگونه اهداف مصمم باشید
6.هر وقت زیر آتش دشمن قرار گرفتید فورا دراز کشیده و برای تداخل در آتش دشمن سلاح را روی حالت رگبار قرار داده و به سمتشان فورا تیراندازی کنید تا دشمن مجبور به فرار از موقعیت آتش شما شود، آنوقت می توانید به حالت نشسته دشمن را تار و مار کنید(مجددا سلاح روی حالت تک تیر قرار گیرد)
البته اینا نکاتین که همه می دونن ولی گفتم برای اینکه شما راحتتر بازی رو پیش ببرید بگم شاید موثر واقع شد ;)

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
یه چیزی رو هم در تصدیق حرف دوستمون بگم و اون اینه که بازی رو اگه با تاکتیک جلو ببری خیلی پر هیجان تر و جذاب تر میشه .
این بازی یه بازی Run & Gun نیست ! شما باید استراتژی برای حمله و استفاده از یونیت های خود داشته باشید.
بعضی وقتها نیاز دارید مستقیماً با دشمن درگیر بشید و بعضی وقتیها هم باید دشمن رو دور بزنید و از جناحین بهشون حمله کنید . دستورات توی این بازی حرف اول رو میزنند !
این بازی منو به شدت یاد دوران آموزشی میندازه !! وای که چه دورانی بود !! من به خاطر قد بلندم (193) سرگروه بودم و 8 تا سرباز داشتم !! (همیشه بر دشمن فرضی پیروز میشدیم !!).

JAKI CHAN

کاربر سایت
Oct 1, 2009
166
نام
جکی!
اقایون سلام ببخشید دو تا سوال دارم :

1- در بازی می توانیم سوار وسایل جنگی شیم اگه می شه چه وسایلی

2- در بازی مراحل مخفی کاری وجود داره ؟ در کل بازی ارزش خرید داره

با تشکر

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
اقایون سلام ببخشید دو تا سوال دارم :

1- در بازی می توانیم سوار وسایل جنگی شیم اگه می شه چه وسایلی

2- در بازی مراحل مخفی کاری وجود داره ؟ در کل بازی ارزش خرید داره

با تشکر
1- آره- هلی کفتر:cheesygri نفر بر و تانک و ... هر چیزی که باشه
2- آره- ولی نه در حد بازی های مهم سبک اکشن مخفی کاری- مثلا می تونی توی شب دشمن را غافلگیر کنی
DR یه شبیه ساز جنگه پس اگر اهل بازی هایی هستی که یه آدم قلدر یه تنه همه رو حریفه این بازی را نخر
در کل میشه گفت توی این بازی همه چیز نسبتا برابره بین تو و دشمن

gameplay

کاربر سایت
Apr 13, 2008
34
علیک سلام :biggrin1:
خوب دوست عزیز، برادر من، تو پست های قبلی هم گفته شده بود که بازی یک شبیه ساز جنگه، حالا عیبی نداره چند راهنمایی می کنم تا راحتتر بازی کنید:
1. هیچ وقت فاصلتون رو از دشمن کمتر از 100 متر نکنید
2. در تمام مراحل می توانید از سلاح های دشمن استفاده کنید به همین منظور اگر سلاح شما بدون دوربین یا مجهز به دوربین کوتاه برد است حتما از سلاح هایی که مجهز به دوربین دوربرد(Marksman) هستند استفاده کنید
3. برای شلیک به فاصله دور حتما سلاح را روی حالت تک تیر قرار دهید
4. هیچ وقت در پیشروی عجله نکنید و همیشه برای علامت زدن محل دشمن روی رادار(بالای صفحه) با دوربین به اطراف نگاه کنید
5. در اکثر مراحل اهداف جانبی نقش بسیار مهمی دارند و با انجام این گونه اهداف جوایزی همچون پشتیبانی هوایی، پشتیبانی توپخانه، و اعزام پیاده یا سواره نظام به مکان ماموریت به شما داده می شود، لذا در انجام اینگونه اهداف مصمم باشید
6.هر وقت زیر آتش دشمن قرار گرفتید فورا دراز کشیده و برای تداخل در آتش دشمن سلاح را روی حالت رگبار قرار داده و به سمتشان فورا تیراندازی کنید تا دشمن مجبور به فرار از موقعیت آتش شما شود، آنوقت می توانید به حالت نشسته دشمن را تار و مار کنید(مجددا سلاح روی حالت تک تیر قرار گیرد)
البته اینا نکاتین که همه می دونن ولی گفتم برای اینکه شما راحتتر بازی رو پیش ببرید بگم شاید موثر واقع شد ;)

اقا دمت گرم ممنون از راهنماییهات حتما از نکاتی که گفتی تو جریان بازی استفاده میکنم

ولی به دل من که نمیشینه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر