Official Leipzig GC 2008 Thread (اخبار لایپزیک فقط در این تاپیک!)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
سلام

gclogo.jpg

همون طور که میدونین نمایشگاه Games Convention امسال که مثل همیشه در Leipzig برگزار میشه (البته از سال 2009 به کلن منتقل میشه ) , از 20 آگوست (یعنی دقیقآ 1 هفته دیگه) شروع خواهد شد و تا 24 هم ادامه داره . به خاطر اعتباری که این نمایشگاه داره و احتمالآ امسال به اعتبارش اضافه هم میشه , تاپیکی برای قرار دادن اخبار این نمایشگاه زدم که از پراکندگی خبرها جلوگیری بشه. لطفآ دوستان خبرهای مربوط به Leipzig GC رو از این به بعد توی این تاپیک قرار بدن.
موفق باشین

آخرین ویرایش:

Dead

کاربر سایت
Oct 4, 2007
208
Lords of Shadow تاييد شد

Konami يك IP جديد براي كنسول ها در Leipzig Games Convention معلوم ساخته با اسم Lords of Shadow كه براي X360 , PS3 ريليز خواهد شد .

منبع

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
Bully برای PC در دست ساخت.

Rockstar اعلام کرد که قصد عرضه این بازی را بر روی PC دارد و آنها در Leipzig Games Convention این بازی را معرفی کردند.و تاریخ عرضه بازی مشخص نشده و هنوز Coming soon است.
همچنین راک استار قرار است امشب اطلاعات جدیدی از GTA IV بر روی PC دهد.

منبع

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
سونی پکیج جدید PS3 معرفی کرد!!
مدل 160 GB که توی اروپا با قیمت 499 یورو عرضه میشه +
70 Euros of additional downloadable game content.
که این رو من نمیدونم چه طوری هست سیستمش ، فکر میکنم PSN card تو پک باشه البته این حدسی هست که من میزنم.

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
يك سوال...
اين سوني واقعآ توي اين كنفرانس چي رو كرد؟؟؟
درسته از زمينه سخت افزار و امكانات آنلاين خوب بود ولي از نظر بازي ***********
فقط يك تريلر از هوي‌رين نشون داد و بقيه كنفرانس رو هم كه به Singstar اختصاص داد...

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
عجب ! بلاخره تریلری اومد:love:
Heavy Rain

First footage:((:((

http://www.gamersyde.com/stream_8318_en.html
بچه ها خواهش میکنم دانلود کنید. گرافیکش مهشره :(( صورت ها فوق العاده کار شده ُ صحنه های اکشن بازی مثل فارنهایته:(( .از دست ندید.:((
===
===
ps3 160gb pal هم تایید شد و در 31 اکتبر میاد
===
NEW POP VIDEO AND SCREENSHOT
===
NEW MOTORSTORME PACIFIC SCREEN
====
و تایید شد که LBP در تاریخ 29 اکتبر یعنی دو روز قبل از عرضه ی PS3 160GB عرضه میشود.
===

آخرین ویرایش:

Dead

کاربر سایت
Oct 4, 2007
208
160GB PS3 در 31 اكتبر

img_2383_playstation-3-logo_450x360-copy.jpg

سوني در كنفرانسي كه داشته 160GB PS3 bundle را تاييد كرده و زمان آمدن آن به بازار را 31 اكتبر تاييد كرده است . اين نوع با PS3 80GB هيچ فرقي به جز بيشتر بودن هارد درايو ندارد و به قيمت EUR 449 به فروش خواهد رفت .

منبع

دمو قابل بازي Heavy Rain

heavy-rain.jpg

در ابتدا David Cage ميگويد : بازي براي كودكان و Teenagers ( نوجوانان 10 تا 19 ساله ) طولاني است . در بازي ماشين , اسلحه , واسطه , پازل يا دشمني وجود ندارد . شما هم بازيكننده هم نويسنده و هم دايركتور هستيد . اين طور كه به نظر ميرسد بازي متحير كننده اي است . اين عنوان سال بعد ريليز خواهد شد . اين دمو هم در يكي از كنفرانس هاي سوني اجرا خواهد شد .

منبع

آخرین ویرایش:

Dead

کاربر سایت
Oct 4, 2007
208
بازيهاي اين هفته سوني در Games Convention

sony-logo-1.jpg

سوني عنوان هايي كه قرار است در اين هفته براي Play Station Network در Games Convention به نمايش در آيند را اعلام كرد .

Flower

Fat Princess

Crash Commnado

Rachet & Clank : Quest For Booty

The Last Guy

Savage Moon

Pixel Junk Eden

Rag Doll Kung Fu

Warhawk : Operation : Fallen Star Expansion Pack

Wip Eout HD

Super Stardust Portable for PSP

منبع

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
ایول ایول راک استار رو ایول...:love::thumbsup:حتما تو این نسخه راک استار مشکلات گرافیکی بازی روی کنسولها نظیر باگ و افت فریم و فریز شدن افراد رو برطرف می کنه...:love:

seji

کاربر سایت
Dec 21, 2006
242
RockStar درسته که واسه PC بازیهاشو دیر ریلیز میکنه اما همون بازیو بهتر و با مشکلات کمتر میده بیرون

بیچاره کنسولها که شدن موش آزمایشگاهی RockStar ( شوخی کردم :-" )

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
من DL کردم سبک بازی شبیه بازیهای Interactive میومد به نظر میاد بازم سونی از این دموهای دودره بازی نشون داد!!! ولی نقد gamespot چیزای جالبی راجب بازی نوشته.حتما بخونید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر