Official Leipzig GC 2008 Thread (اخبار لایپزیک فقط در این تاپیک!)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
سلام

gclogo.jpg

همون طور که میدونین نمایشگاه Games Convention امسال که مثل همیشه در Leipzig برگزار میشه (البته از سال 2009 به کلن منتقل میشه ) , از 20 آگوست (یعنی دقیقآ 1 هفته دیگه) شروع خواهد شد و تا 24 هم ادامه داره . به خاطر اعتباری که این نمایشگاه داره و احتمالآ امسال به اعتبارش اضافه هم میشه , تاپیکی برای قرار دادن اخبار این نمایشگاه زدم که از پراکندگی خبرها جلوگیری بشه. لطفآ دوستان خبرهای مربوط به Leipzig GC رو از این به بعد توی این تاپیک قرار بدن.
موفق باشین

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اگه اشتباه نکنم همین اقای David Reeves بود که خبر از 12 انونسمنت در GC داده بود!!!
اگه این ده تا تایید شده رو از طرف سونی حساب کنیم...دوتا میمونه...!!!
یعنی یکیش میتونه پروژه بعدی team ICO باشه؟!:love:

مرسی

آخرین ویرایش:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
یکی از بهترین بازیهای سونی که اگه بتونه اونو توی GC نمایش بده یا حداقل چندتا عکس با تیزری چیزی نشون بده میتونه Syphon F****نسل بعد باشه! قبلا هم مثل اینکه شایعه ساختش وجود داشته و الان اگه سونی بتونه توی این نمایشگاه اونم در نبود مایکروسافت این بازی رو نمایش بده (یا کم کمش تایید کنه دارن میسازن!) فکر میکنم با خوشنودیه افراد زیادی مواجه بشیم! از جمله خودم که برای همین یدونه بازی حاضرم PS3 بخرم.کپی خور بشه،نشه هم فرقی نداره!

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,717
نام
امیر
یکی از بهترین بازیهای سونی که اگه بتونه اونو توی GC نمایش بده یا حداقل چندتا عکس با تیزری چیزی نشون بده میتونه Syphon F****نسل بعد باشه! قبلا هم مثل اینکه شایعه ساختش وجود داشته و الان اگه سونی بتونه توی این نمایشگاه اونم در نبود مایکروسافت این بازی رو نمایش بده (یا کم کمش تایید کنه دارن میسازن!) فکر میکنم با خوشنودیه افراد زیادی مواجه بشیم! از جمله خودم که برای همین یدونه بازی حاضرم PS3 بخرم.کپی خور بشه،نشه هم فرقی نداره!

دقیقا منم چند روز پیش داشتم بازی هایی رو که انجام دادم تو این 10 -11 سال ( منظورم فقط کنسولهای سونی هستش ) شمارش میکردم ، به 4 تا بازی از سری سایفون فیل تر رسیدم که 3 تاش مال ps1 بود و یکیش برای ps2 بود البته این بازی برای psp هم اومده ، و با خودم گفتم این بازی که اتفاقا مال خود سونی هست ، نسخه ps3 ش برای چی نمیاد و اصلا نمی دونم این بازی برای چی توی بازی سنتر ، فن نداره :confused: در صورتی که جزو اولین بازی های مخفی کاری بود که بعد از mgs1 اومد و واقعا نو آوری های توی این بازی به صورت یه اصل در اومد و بعدا کپی های گیم پلی این بازی رو توی بازی های بعدی دیدیم ، دوستانی که این سری از بازی ها رو بازی کردن میدونن که نیم خیز راه رفتن و حالت های نوین مخفی کاری و بیهوشی با استفاده از شوک الکتریکی ، حالت های هدف گیری اتوماتیک و head shot رو هم اولین بار در این بازی دیدیم .

امیدوارم این بازی هر چه زودتر ، ساختش برای ps3 تایید بشه .

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
دقیقا منم چند روز پیش داشتم بازی هایی رو که انجام دادم تو این 10 -11 سال ( منظورم فقط کنسولهای سونی هستش ) شمارش میکردم ، به 4 تا بازی از سری سایفون فیل تر رسیدم که 3 تاش مال ps1 بود و یکیش برای ps2 بود البته این بازی برای psp هم اومده ، و با خودم گفتم این بازی که اتفاقا مال خود سونی هست ، نسخه ps3 ش برای چی نمیاد و اصلا نمی دونم این بازی برای چی توی بازی سنتر ، فن نداره :confused: در صورتی که جزو اولین بازی های مخفی کاری بود که بعد از mgs1 اومد و واقعا نو آوری های توی این بازی به صورت یه اصل در اومد و بعدا کپی های گیم پلی این بازی رو توی بازی های بعدی دیدیم ، دوستانی که این سری از بازی ها رو بازی کردن میدونن که نیم خیز راه رفتن و حالت های نوین مخفی کاری و بیهوشی با استفاده از شوک الکتریکی ، حالت های هدف گیری اتوماتیک و head shot رو هم اولین بار در این بازی دیدیم .

اتفاقا خوده من یکی از فن هاشم همه نسخه های PS1 رو تا ته رفتم حتی یادمه نسخه دومش دو تا CD بود ;)
منم امیدوارم هر چی زودتر برای PS3 تایید بشه واقعا بازی شاخی بود واسه دوران خودش نسخه PS2 هم که Omega نمی دونم چی چی اسمش بود ! :biggrin1: که نسبتا سخت بود نسخه PSP این بازی هم من تا یه جاهایی رفتم ولی دیگه PSP خراب شد تازه نسخه PSP من شنیدم واسه PS2 هم اومده !
من امیدوارم یکی این بازی تایید بشه یکی هم بازی Jack & Daxter که امیدوارم این بازی پروژه جدید Naughty Dog باشه :love:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
HotGoal:
اون دو دیسکِ که اشغال ـه :D قسمت اول خیلی باحال بود و بهترین عنوانش هم سایفون هیتلر 3 بود روی ps1 :D. ( یادش بخیر توی کابل و دوبلین و ... مرحله داشت :D )
اونی واسه ps2 اومد که توش اسمش "Mirror " داشت :D بازی بدی هم نبود فقط نسخه psp رو با دسته ps2 هماهنگ کرده بودن و ... :D.
یکی هم بازی Jack & Daxter
اگر دقت کرده باشی که نکردی(:D) این عنوان با Jak X تموم شد رفت پی کارش درست مثل Crash که با Crash Team Racing خاتمه پیدا کرد.
نمیدونم چه اسراری دارید که =>T<= خورتون کنن :D.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
یاد سایفون ف"""" بخیر اونجا که تو زندان بود میخواست فرار کنه .کلا بازی خیلی باحالی بود که فقط رو PS1 شکوفا بود.
من کشته مرده دویدنش بودم انیمیشن باحالی برای دویدن داشت

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
درود
HotGoal:
اون دو دیسکِ که اشغال ـه :D قسمت اول خیلی باحال بود و بهترین عنوانش هم سایفون هیتلر 3 بود روی ps1 :D. ( یادش بخیر توی کابل و دوبلین و ... مرحله داشت :D )
اونی واسه ps2 اومد که توش اسمش "Mirror " داشت :D بازی بدی هم نبود فقط نسخه psp رو با دسته ps2 هماهنگ کرده بودن و ... :D.

اگر دقت کرده باشی که نکردی(:D) این عنوان با Jak X تموم شد رفت پی کارش درست مثل Crash که با Crash Team Racing خاتمه پیدا کرد.
نمیدونم چه اسراری دارید که =>T<= خورتون کنن :D.
نه عمو چی میگی ؟ :biggrin1:
مگه ندیدی بازی Daxter برای PSP اومد ؟
تازه همین چن وقت پیش یه شایعاتی منتشر شد که نسخه بعدی هم در کاره
حتی چند تا تریلر تو YouTube هم هست :biggrin1:
من کشته مرده دویدنش بودم انیمیشن باحالی برای دویدن داشت
حسام زدی به هدف منم عاشق دویدن هاش بودم خیلی باحال دو میزد :biggrin1: استیل خاصی داشت :biggrin1:

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,717
نام
امیر
اون دو دیسکِ که اشغال ـه

دلیل نمیشه چونکه تو دوست نداری اون قسمتشو ، آشغال باشه :mad: :biggrin1: ! دیگه بی انصافی نکن فری ! اتفاقا به قدری اون قسمت قشنگ بود که حد نداشت . اینو هر کسی که بازی کرده باشه تایید میکنه :cool: .

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
لیست SEGA :

• “A world premiere” - unannounced
  • Samba De Amigo
  • Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood
  • Sonic: Unleashed
  • Mario & Sonic at the Olympic Games
  • Beijing 2008
  • Dinosaur King
  • Space Siege
  • Empire: Total War
  • Alpha Protocol
  • MadWorld
  • Bayonetta
  • Golden Axe
  • Valkyria Chronicles
  • Stormrise

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
دلیل نمیشه چونکه تو دوست نداری اون قسمتشو ، آشغال باشه :mad: :biggrin1: ! دیگه بی انصافی نکن فری ! اتفاقا به قدری اون قسمت قشنگ بود که حد نداشت . اینو هر کسی که بازی کرده باشه تایید میکن
دقیقا.شدیدا تایید میشه! ولی مثل قسمت اول دیگه تکرار نشد.

میگم که .. یکی از بهترین خبر هایی که میتونه توی نمایشگاه باشه و منم خیلی منتظرم سونی تایید کنه سری جدید همین بازی هستش.SF تونست بهترین و اولین سبک توی بخش بازیهای سه بعدی باشه!! همین الانش هم خیلی از بازیهای این نسل قابل مقایسه با این بازی که تقریبا 10 ساله منتشر شده نیستن! کاملترین سلاح ها رو توی بازی شبیه سازی کردن و اون زمان تونستیم برای اولین بار به طور خیلی واقع گرایانه از سلاح ها استفاده کنیم! کلا صدا گذاری و طرز تیراندازی کردن با اسلحه ها برای اولین بود که تونستیم به صورت سه بعدی ازشون استفاده کنیم! (حالا بمانید دوربین های پیشرفته و مادون قرمزی که توی بازی وجود داشت و میشد از پشت دیوار داخل محوطه رو دید زد و اشخاص رو دید!) اون Headshot زدن که خدایی بود برای خودش اونم برای اولین بار! (اولین بار که Headshot زدیم توی همین بازی بود) طرز شکستن چراغ های اطراف (اونم اون زمان!! باور نکردنی بود) و انیمشین های فوق الاده و ... از اونموقع تا الان داغ یه همچین بازی مثل SF به دلمون گذاشتن!

اوج دوران سونی بود اونموقع که گذشت و دیگه هم تکرار نشد .. حتی با اومدن SF : The Omega Strain برای PS2 یک افتضاح کامل بالا آوردن و بعدش هم که زرت و زرت برای PSP ساخته شدن! کلا این بازی مثل بقیه بازیهای دیگه نبود که سونی یه همچین بلایی سرش آورد!

ساخت SF1 که توسط Studio 989 ساخته شد بعد از شماره اول این بازی که یک شاهکار به یاد ماندنی بود ، اعضای این استادیو به کلی از هم متلاشی شدن (که البته باعثش خود سونی بود) تعدادی رفتن به Studio Sport 989 و عده ای هم پیوستن به خود سونی برای ادامه ساخت و در آخر استادیو سازنده هم شد SCEE.(اگه نمیشد خیلی بهتر بود)

قسمت اول این بازی هم خیلی بهتر بود از همه لحاظ .. قسمت 2-3 هم دست کمی نداشتن ولی همونطور که گفتم به دلیل تغییر استادیو سازنده از قسمت اول بازی مقداری فاصله گرفت.

کلا خیلی دوست دارم قسمت بعدی این بازی رو توی GC ببینم! البته با همون حس و حال قدیم خودش .. و امیدوارم افتضاحی مثل Omega Strain ساخته نشه که بتونی شخصیت Gabe Logan رو خودت طراحی کنی! :biggrin1: (اه .. چقدر حالم بهم میخوره وقتی بخوای چهره شخصیت رو خودت بسازی! افتضاح کامله)

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
سلام !
قطعا یکی از بهترین بازی هایی که من روی ps1 تجربه کردم سایفون فی لتر بود !(من خودم 2 و 3 را بازی کردم 3 خیلی باحال بود 2 هم خوب بود )
اما با نسخه های ps2 اصلا مثل ps1 حال نمیداد! (تامب رایدر هم همینطور)!

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
دقیقا.شدیدا تایید میشه! ولی مثل قسمت اول دیگه تکرار نشد.

میگم که .. یکی از بهترین خبر هایی که میتونه توی نمایشگاه باشه و منم خیلی منتظرم سونی تایید کنه سری جدید همین بازی هستش.SF تونست بهترین و اولین سبک توی بخش بازیهای سه بعدی باشه!! همین الانش هم خیلی از بازیهای این نسل قابل مقایسه با این بازی که تقریبا 10 ساله منتشر شده نیستن! کاملترین سلاح ها رو توی بازی شبیه سازی کردن و اون زمان تونستیم برای اولین بار به طور خیلی واقع گرایانه از سلاح ها استفاده کنیم! کلا صدا گذاری و طرز تیراندازی کردن با اسلحه ها برای اولین بود که تونستیم به صورت سه بعدی ازشون استفاده کنیم! (حالا بمانید دوربین های پیشرفته و مادون قرمزی که توی بازی وجود داشت و میشد از پشت دیوار داخل محوطه رو دید زد و اشخاص رو دید!) اون Headshot زدن که خدایی بود برای خودش اونم برای اولین بار! (اولین بار که Headshot زدیم توی همین بازی بود) طرز شکستن چراغ های اطراف (اونم اون زمان!! باور نکردنی بود) و انیمشین های فوق الاده و ... از اونموقع تا الان داغ یه همچین بازی مثل SF به دلمون گذاشتن!

اوج دوران سونی بود اونموقع که گذشت و دیگه هم تکرار نشد .. حتی با اومدن SF : The Omega Strain برای PS2 یک افتضاح کامل بالا آوردن و بعدش هم که زرت و زرت برای PSP ساخته شدن! کلا این بازی مثل بقیه بازیهای دیگه نبود که سونی یه همچین بلایی سرش آورد!

ساخت SF1 که توسط Studio 989 ساخته شد بعد از شماره اول این بازی که یک شاهکار به یاد ماندنی بود ، اعضای این استادیو به کلی از هم متلاشی شدن (که البته باعثش خود سونی بود) تعدادی رفتن به Studio Sport 989 و عده ای هم پیوستن به خود سونی برای ادامه ساخت و در آخر استادیو سازنده هم شد SCEE.(اگه نمیشد خیلی بهتر بود)

قسمت اول این بازی هم خیلی بهتر بود از همه لحاظ .. قسمت 2-3 هم دست کمی نداشتن ولی همونطور که گفتم به دلیل تغییر استادیو سازنده از قسمت اول بازی مقداری فاصله گرفت.

کلا خیلی دوست دارم قسمت بعدی این بازی رو توی GC ببینم! البته با همون حس و حال قدیم خودش .. و امیدوارم افتضاحی مثل Omega Strain ساخته نشه که بتونی شخصیت Gabe Logan رو خودت طراحی کنی! :biggrin1: (اه .. چقدر حالم بهم میخوره وقتی بخوای چهره شخصیت رو خودت بسازی! افتضاح کامله)
اينايی که گفتی يه طرف برق زدن به دشمنا يه طرف!(آتيش ميگرفتن):biggrin1:

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
==========================
EA لیست بازیهایی که برای Games Convention امسال آماده کرده را معرفی کرد:

• Tiger Woods PGA All Play - Wii
  • FIFA 09 – 360, PS3
  • FIFA 09 All Play - Wii
  • FIFA Manager - PC
  • Dead Space - PS3
  • Dragon Age - PC
  • Mirror’s Edge - PS3
  • Red Alert 3 - PC
  • SimAnimals -Wii
  • Sims 3 - PC
  • Left 4 Dead - PC
  • FaceBreaker - PS3
  • Battleforge - PC
  • Crysis Warhead - PC
  • Lord of the Rings Conquest - 360
  • MySims Kingdom - Wii
  • SimCity Creator - Wii
  • BOOGIE SuperStar - Wii
  • Family Game Night - Wii
  • Littlest Pet Shop - NDS
  • Harry Potter and the Half Blood Prince - Wii
  • Zubo - NDS
  • Warhammer Online: Age of Reckoning
))

خیلی عجیبه چرا Need for Speed Undercover تو لیست EA نیست:eek::eek:
پس با این حساب فکر نمیکنم خبر امدن بازی برای November 2008 حقیقت داشته باشه

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
من مشتاقم بدونم PCGA - PC Gaming Alliance در کنفرانسش چه حرفهایی برای گفتن داره ...
با توجه به اینکه Capcom هم عضوش شده و در یکی از تردهای فوروم کپکام Svensson اشاره کرده بود که منتظر آنونسمنتهای ما در این PCGA باشید ، من خیلی منتظرم ببینم کپکام برای PC Gaming چیکار قراره بکنه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر