NukeZone

سلام دوستان . بعد از چند وقت که درگیر کار ها بودم گفتم هم سلامی کنم هم در مورد یک بازی که ایرانی های کمی در مورد اون اطلاع دارن و اون رو انجام میدن صحبت کنم .
میخواستم بدونم کدام یک از دوستان در رابطه با بازی NukeZone اطلاعات داره ؟
بعد با هم در مورد این بازی حرف بزنیم و اگر بشه یک کلن بزرگ و قدرت مند که تشکیل شده از 10 ها ایرانی تشکیل بدیم .

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
سلام .
من تازه شروع كردم . حالا بايد به كي حمله كنم ؟
سلام
شما هرجوری دوست داری میتونی بازی کنی . وی اول تحقیق کن . بعدش نیرو بساز اون هم نه هر نوع نیرویی . بعد هم حمل کن . همین .

سورنا میگم که ::-"

THE LORD

کاربر سایت
Feb 17, 2007
114
نام
رامین
من چند وقتی هست یه مشکلی با یکی پیدا کردم من چند هفته پیش یه چیزی حدود
500000$ از یکی دزدی کردم ... بعد اومدم دیدم یه nuclear زده و یه نامه هم داده ....
منم دوباره دزدی کردم و چند تا حمله air&sea و یه nuclear ... و همین شد که یه حمله حسابی
در گرفت و تا الان این جنگ لعنتی ادامه داره بین ما 2 تا .نزدیک 100 بار به هم حمله کردیم..
البته من تا حالا موفقتر بودم تمام نیروهاشو نابود کردم .. ولی الان مشکلم اینه هر کاری میکنم
نمیمیره خیلی بهش حمله میکنم دیگه هیچی ازش نمونده مثل خودم!
فقط خوشبختانه من نزدیک 1000 تا نیرو air&sea دارم میتونم باهاش حمله کنم ولی laser ندارم!

میخواستم ببینم راهی هست بتونم اینو kill کنم از شرش راحت بشم .. نمیدونم چرا kill نمیشه
همش هم داره با nuclear یا laser حمله میکنه... یعنی چیز دیگه ای نداره!
لطفا یکی کمک کنه خسته شدم از این جنگ....

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
من چند وقتی هست یه مشکلی با یکی پیدا کردم من چند هفته پیش یه چیزی حدود
500000$ از یکی دزدی کردم ... بعد اومدم دیدم یه nuclear زده و یه نامه هم داده ....
منم دوباره دزدی کردم و چند تا حمله air&sea و یه nuclear ... و همین شد که یه حمله حسابی
در گرفت و تا الان این جنگ لعنتی ادامه داره بین ما 2 تا .نزدیک 100 بار به هم حمله کردیم..
البته من تا حالا موفقتر بودم تمام نیروهاشو نابود کردم .. ولی الان مشکلم اینه هر کاری میکنم
نمیمیره خیلی بهش حمله میکنم دیگه هیچی ازش نمونده مثل خودم!
فقط خوشبختانه من نزدیک 1000 تا نیرو air&sea دارم میتونم باهاش حمله کنم ولی laser ندارم!

میخواستم ببینم راهی هست بتونم اینو kill کنم از شرش راحت بشم .. نمیدونم چرا kill نمیشه
همش هم داره با nuclear یا laser حمله میکنه... یعنی چیز دیگه ای نداره!
لطفا یکی کمک کنه خسته شدم از این جنگ....
برای اینکه کسی رو Kill کنی باید تمام ساختموناشو از بین ببری تا زمینش برسه به 2000m^2 .

ID ش رو بده ببینم چقدر طول میکشه کیل شه!

راستی شما Clan نداری؟ ID خودت رو هم بدی ممنون میشم :cheesygri

THE LORD

کاربر سایت
Feb 17, 2007
114
نام
رامین
پس این یارو حالا حالاها کار داره البته چیز زیادی نداره بیچاره یعنی همرو نابود کردم بجز چندتا..
power plant research lab .... فقط 13000m2 زمین داره که خیلی کم کم داره از دست میده..

من خودمم clan ندارم آخه اینطوری راحتتره دارم آزادانه واسه خودم دزدی میکنم عاشق دزدیم من..
300% هم theives دارم... اگه خدا بخواد میخوام مدال بزرگترین دزد رو بگیرم که این یارو نمیزاره
پیشرفت کنم ......;)
اینم آی دیش! EliteGeek19 (#488705) ..

ID خودمم میترسم بزارم یهو دیدی از طرف خودی خوردم:cheesygri

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
اگه طرفت Clanless باشه که نمی تونی کیلش کنی تا ابد باید باهاش بجنگی :)
خیلی بزنیش اگه NW کمتر از نصفت باشه میگه
Target Province is too Small Your Army Refuse to Attack
(تو همین مایه ها)

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
اگه طرفت Clanless باشه که نمی تونی کیلش کنی تا ابد باید باهاش بجنگی
خیلی بزنیش اگه NW کمتر از نصفت باشه میگه
Target Province is too Small Your Army Refuse to Attack
(تو همین مایه ها)

ولی اگه NW جفتشون با هم کم بشه بالاخر یکی اون یکی رو میکشه!

ID خودمم میترسم بزارم یهو دیدی از طرف خودی خوردم

نه بابا گفتم شاید کلن خواستی یوقت Inviteت کنم! هرجور راحتی!

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
خوب . 3 تن از سربازان رشید PERSIAN ARMY در یک جنگ نا جوان مردانه به شهادت رسیدند .

من نمیدونم اینا چرا چش ندارن مارو ببینن . برام جای سوال شده ها . کلن 15 جدول اومده هی شاخ میشه . مام شاخش رو شکستیم و یکی شونو کشتیم . یارو رو میگی اینگار باباشو کشتیم . زد 3 تامونو کشت .:laughing:

دوست عزیز THE LORD . شما کارت اشتباه بود . اگر رفتی دزدی . اگر اومد جواب داد دیگه نباید جواب میدادی . اون جوابی که دادی کار رو خراب کرد .

هفته پیش ما داشتیم با یک کلن تاپ لیست میجنگیدیم ( خدایی دشمنای ما همه زیر 50 هستن تو تاپ لیست ) یک بابایی اومد و یکی از ct های مارو زد . چند تا حمله بد هم کرد . من هم به پشتبانه از اون ct یارو رو زدم . کار به جایی رسی که من از کلن مقابل نمیترسیدم ولی از این بابا میترسیدم . کلن مقابل رو چپه کرده بودیم ولی حریف این جوجه نبودم . تو هر حمله کلی زمین و پول میبرد . دیوانم کرده بود . اخر یه میل بهش دادم گفتم آقا من غلط کردم . خوبه ؟ گفت راستش رو بگو چه نقشه ای داری . من گفتم هیچی بایا . من بیشتر از این که از دشمن بخورم دارم از تو میخوردم . یارو گذاشت رفت . همین .

دوست عزیز Sorrow :
شما نباید با یه کامپیوتر با چند ای دی بازی کنین . مخصوصا نباید با یه کامپیوتر همزمان با چند ای دی آن بشی . بن که بشی خدا هم که باشی دیگه باز نمیشی .

من با ادمین های NZ قرار داد دارم که اول هر راند من رو بن کنند و کلی هم با اونها دعوا کردم سره این عمل اونها .:((

havasi2006

کاربر سایت
Mar 7, 2006
21
سلام .

توي اين PERSIAN ARMY‌ فقط بروبچ ايراني هستند ؟ يعني كلاً CLAN ايرانيه ؟
اگه آره ، لطفاً‌منو هم invite كنيد . networth م 800k‌ هست .

THX

THE LORD

کاربر سایت
Feb 17, 2007
114
نام
رامین
خوب . 3 تن از سربازان رشید PERSIAN ARMY در یک جنگ نا جوان مردانه به شهادت رسیدند .

من نمیدونم اینا چرا چش ندارن مارو ببینن . برام جای سوال شده ها . کلن 15 جدول اومده هی شاخ میشه . مام شاخش رو شکستیم و یکی شونو کشتیم . یارو رو میگی اینگار باباشو کشتیم . زد 3 تامونو کشت .:laughing:

دوست عزیز THE LORD . شما کارت اشتباه بود . اگر رفتی دزدی . اگر اومد جواب داد دیگه نباید جواب میدادی . اون جوابی که دادی کار رو خراب کرد .

هفته پیش ما داشتیم با یک کلن تاپ لیست میجنگیدیم ( خدایی دشمنای ما همه زیر 50 هستن تو تاپ لیست ) یک بابایی اومد و یکی از ct های مارو زد . چند تا حمله بد هم کرد . من هم به پشتبانه از اون ct یارو رو زدم . کار به جایی رسی که من از کلن مقابل نمیترسیدم ولی از این بابا میترسیدم . کلن مقابل رو چپه کرده بودیم ولی حریف این جوجه نبودم . تو هر حمله کلی زمین و پول میبرد . دیوانم کرده بود . اخر یه میل بهش دادم گفتم آقا من غلط کردم . خوبه ؟ گفت راستش رو بگو چه نقشه ای داری . من گفتم هیچی بایا . من بیشتر از این که از دشمن بخورم دارم از تو میخوردم . یارو گذاشت رفت . همین .

دوست عزیز Sorrow :
شما نباید با یه کامپیوتر با چند ای دی بازی کنین . مخصوصا نباید با یه کامپیوتر همزمان با چند ای دی آن بشی . بن که بشی خدا هم که باشی دیگه باز نمیشی .

من با ادمین های NZ قرار داد دارم که اول هر راند من رو بن کنند و کلی هم با اونها دعوا کردم سره این عمل اونها .:((

خوب .. من آره اشتباه کردم البته دزدیهای خیلی وحشتناکتری میکردم از بعضیها و nuclearهای
زیادی میخوردم و کاری نمیکردم .. اما این بابا اومد یه نامه داد که من خیلی بدم اومد...
ولی این یارو دید دیگه کاری از دستش بر نمیاد نمیدونم چی شد nwیش یهو خیلی کم شد
منم خودمو قویتر کردم که فاصله بدتر هم شد دیگه نشد بهش حمله کنم .. ولی یه بار اومدم
دیدم یه clan کلی بهم حمله کرده بود نمیدونم چرا... منم دیگه دیوونه شدم هر چی داشتم
حمله کردم که همین شد که تا دم مرگ رفتم .. آخر سر هم دیدم بهتر اعصاب خودم رو خورد
نکنم و اکانت خودم رو بستم و دیگه از شر این بازی اعصاب خورد کنه راحت شدم ....

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
استاد شما مشکل دارین خدایی . یعنی از نظر بازی مشکل دارین .
وقتی یه یوزر بهت حمله کرد و جوابش رو دادی و دیدی چی شد . کلن که حمله کرد باید میرفتی پی کارت پشت سرت رو هم نگاه نمیکردی بعد اودی هرچی داشتی زدی تو سرشون ؟ خدایی :eek: .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر