Nolan North: باور دارم A Thief's End آخرین عنوان از سری Uncharted خواهد بود

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
42687727359709633129.jpg

به گفته Nolan North، عنوان Uncharted 4: A Thief's End می‌تواند آخرین نسخه از این سری باشد.
طی صحبتی با IGN، مشخص شد تا آنجایی که North مطلع است، A Thief's End آخرین نسخه از این سری است که Naughty Dog قصد ساخت آن را دارد و دوست دارد استودیو دیگری این سری را ادامه ندهد.

او به LUKE KARMALI گفت: "این تلخی ها و شیرینی های خودش را دارد. اما در یک نقطه خاص، دوست دارید در اوج خارج شوید. اگر این عنوان آخرین نسخه از این سری باشد، که من هم باور دارم هست- هیچ چیزی تایید نشده است، اما من بر این باور هستم که این عنوان آخرین عنوانی است که Naughty Dog آن را می‌سازد. و امیدوارم استودیو دیگری این کار را نکند. چون ND بهترین ها را برای این سری انجام داده است.- اما بله، این یکی از چیز هایی است که باید از آن بگذرید، وقتی به آن نقطه خاص رسیدید.
من ایده در اوج خداحافظی کردن را دوست دارم، به نظرم ایده درستی است..."

منبع

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
قبلا لوگو Bend خورده پای باکس شات بازی:d

بنظرم شرکت مناسبیه برای ادامه سری! کلا بازی از بس همه چیزش سر جاشه و ناتی داگ به قدری بازی رو تمیز و پخته در آورده که همین فرمول با یک سری ایده ها تازه میتونه خیلی خیلی دووم بیاره.
:d واسه همین گفتم :
حالا اگر هم واقعاً آخرین نسخه ی سری هست ، به نظرم سونی اصلاً و ابداً نباید Uncharted رو بده استودیوی دیگه ای بسازه ! یعنی به هیچ وجه نمی تونم همچین چیزی رو قبول کنم که پای Boxshot بازی اصلی سری ، لوگوی یه شرکت دیگه خورده :(
در اوج خداحافظی کردن با یک سری هم فوق العادست ! امیدوارم این کار رو انجام بدن :(

:d:d:d
به نظر من هیچ کس نباید به جز ND این سری رو ادامه بده ! چون هیچ استودیویی نمی تونه به این تمیزی در بیاره بازی رو :d

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
تقریبا مشخصه اگه شماره های بعدی در کار باشه دیگه Nathan ـی در کار نیست! امیدوارم فقط بلایی سرش نیارن در طول بازی :| ولی جدی تصور Uncharted بدون Nathan خیلی سخته.
البته این حضور نداشتن شخصیتها در دنباله های بعدی بازیشون چیزی هست که بهشون باید عادت کرد و باهاش کنار اومد!
همین اندازه که امکان نبود نیتن در شماره های بعدی هست همون اندازه هم امکان نبودن امثال مارکوس و کریتوس و شپرد و ..... در بازیهای خودشون هست:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
البته این حضور نداشتن شخصیتها در دنباله های بعدی بازیشون چیزی هست که بهشون باید عادت کرد و باهاش کنار اومد!
همین اندازه که امکان نبود نیتن در شماره های بعدی هست همون اندازه هم امکان نبودن امثال مارکوس و کریتوس و شپرد و ..... در بازیهای خودشون هست:d
حالا همون هایی که گفتی هم سخته انصافا، البته شپرد رو من میتونم قبول کنم ولی بقیه خیلی سخته :D

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
از يه طرف خداحافظي در اوج واقعا" بهترين تصميم موجود و ممكن و اينقدر براي ND احترام قائلم كه بگم اين كارو بكنيد
و از يه طرف بدون نيت و U هرگز :((:((:((

پ.ن : به سرم زده بود برم به دراكمن توييت بزنم بگم ميخواي بازي رو تموم كني تموم كن اما جان هر كي دوست داري بلايي سر نيت نيار :|
اين بشر تا يكي رو تو بازي هاش نكشه ول كن نيست :d:|

بسته به فروش بازی این تصمیمات در حال تغییره

عزيزم اون چيزها و بازي هاي ديگه است كه بسته به فروش (خصوصا" از نوع كنسول اش) در حال تغييره !
اينجا نيا حرف هاي نيش دار و با كنايه بزن كه سوت ميشي ! ( منظورم هم دقيقا" سوت بود )

آخرین ویرایش:

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
من اینطور فکر نمیکنم،چون خود ناتی داگ سه چهار سال پیش که در مورد Uncharted 4 یکی ازشون سوال کرده بود و اینکه آیا Uncharted یک سه گانه خواهد بود یا خیر ناتی داگ در جواب گفته بود تا هر زمان که طرفداران از ما بخواهند Uncharted خواهیم ساخت و وجود اون بستگی به درخواستها داره...(الان لینکشو ندارم ولی خودم اینو خونده بودم)

اما منم موافقم که پایانی در اوج بهتره تا مثل Kill Zone و GOW در نسخه های جدیدشون با یک سر در گمی رو به رو بشن و به موفقیت های نسخه قبلشون پشت بکنن

البته جدا از تمام اینها تا زمانی که ایده های ناب باشن من یکی از ادامه دار بودن هر عنوان و سری ای پشتیبانی میکنم

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
امیدوارم اگه داستان کشش نداره بیشتر کشش ندن چون به سرنوشت خیلی از بازی های تاپ دچار میشه.اونم در حالی که ناتی میتونه هر ip جدیدی رو goty کنه پس در اوج رفتن خیلی بهتر از ادامه های ضعیفتر هست.

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
"این تلخی ها و شیرینی های خودش را دارد. اما در یک نقطه خاص، دوست دارید در اوج خارج شوید.

با تشکر از ترجمه سلیس و زیبا . با این دو جمله ی خاص ، شرح همه چیز رو کامل بیان کرد .

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
دقت کردید Crash و Jak هم توی 4 شماره تموم شدن!.

من جدا Uncharted Racing انتظار داشتم:d

- - -ویرایش - - -

از يه طرف خداحافظي در اوج واقعا" بهترين تصميم موجود و ممكن و اينقدر براي ND احترام قائلم كه بگم اين كارو بكنيد
و از يه طرف بدون نيت و U هرگز :((:((:((

پ.ن : به سرم زده بود برم به دراكمن توييت بزنم بگم ميخواي بازي رو تموم كني تموم كن اما جان هر كي دوست داري بلايي سر نيت نيار :|
اين بشر تا يكي رو تو بازي هاش نكشه ول كن نيست :d:|

تا حالا کیرو کشته که اینقدر احساس خطر میکنی از جانبش؟ اون تم بازی رو شاید دردناک بکنه ولی فکر نکنم تو پارامتر های آنچارتد، کشتن کاراکتر ها بگنجه....البته بد نیست به شرط اینکه درست انجام بشه.

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
- - -ویرایش - - -
تا حالا کیرو کشته که اینقدر احساس خطر میکنی از جانبش؟ اون تم بازی رو شاید دردناک بکنه ولی فکر نکنم تو پارامتر های آنچارتد، کشتن کاراکتر ها بگنجه....البته بد نیست به شرط اینکه درست انجام بشه.

توی TLOU یادت نیست نیل عملا داشت جوئلو نیستش میکرد !! دمشون گرم بچه ها جلوشو گرفتن :d . ولی بعید میدونم سر این بتونن جلوشو بگیرن چون امی سر همین گذاشت رفت . نیل خیلی سنگدلی :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر