Nolan North: باور دارم A Thief's End آخرین عنوان از سری Uncharted خواهد بود

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
42687727359709633129.jpg

به گفته Nolan North، عنوان Uncharted 4: A Thief's End می‌تواند آخرین نسخه از این سری باشد.
طی صحبتی با IGN، مشخص شد تا آنجایی که North مطلع است، A Thief's End آخرین نسخه از این سری است که Naughty Dog قصد ساخت آن را دارد و دوست دارد استودیو دیگری این سری را ادامه ندهد.

او به LUKE KARMALI گفت: "این تلخی ها و شیرینی های خودش را دارد. اما در یک نقطه خاص، دوست دارید در اوج خارج شوید. اگر این عنوان آخرین نسخه از این سری باشد، که من هم باور دارم هست- هیچ چیزی تایید نشده است، اما من بر این باور هستم که این عنوان آخرین عنوانی است که Naughty Dog آن را می‌سازد. و امیدوارم استودیو دیگری این کار را نکند. چون ND بهترین ها را برای این سری انجام داده است.- اما بله، این یکی از چیز هایی است که باید از آن بگذرید، وقتی به آن نقطه خاص رسیدید.
من ایده در اوج خداحافظی کردن را دوست دارم، به نظرم ایده درستی است..."

منبع

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
ایده خوبی هست ولی واقعا خداحافظی با این سری خیلی سخته:((
بنظرم یه استراحت شاید 5 یا 6 ساله واسش بهتر باشه و تا اون موقع ایده های بسیار زیادی هم جمع میشه!!!!

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
اتفاقاً کار خوبی دارن می‌کنن که این عنوان رو تموم کنند یا حداقل اگه بخوان ادامه بدن، در همین نسخه‌ی چهارم دیگه سرنوشت Nathan Drake رو مشخص کنند و اگه روزی خواستند نسخه‌ی جدیدی از این سری بسازند، راه جدیدی رو پیش بگیرن و شخصیت دیگه‌ای رو معرفی کنند که مطمئناً می‌تونند اون شخصیت هم همانند Nathan محبوب کنند.

البته از اسمش هم معلومه که آخرین نسخه از این سری یا آخرین نسخه‌ی مربوط به Nathanـه.

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
حالا اگر هم واقعاً آخرین نسخه ی سری هست ، به نظرم سونی اصلاً و ابداً نباید Uncharted رو بده استودیوی دیگه ای بسازه ! یعنی به هیچ وجه نمی تونم همچین چیزی رو قبول کنم که پای Boxshot بازی اصلی سری ، لوگوی یه شرکت دیگه خورده :(
در اوج خداحافظی کردن با یک سری هم فوق العادست ! امیدوارم این کار رو انجام بدن :(

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
واقعا سخته !! اگه قراره آخرين نسخه باشه اميدوارم با Uncharted Collection خداحافظي كنن :(
تو اوخ خداحافظي كردن خوب است :(
اگه بگيم بهترين IP نسل هفتم بود اغراق نكرديم ، قطعا براي خيلي ها اينجوري بود
منتظر بازي هاي بعديشون هستيم :(

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
5ldegshbjx53qug8jurp.gif
ایده خوبی هست ولی واقعا خداحافظی با این سری خیلی سخته:((
بنظرم یه استراحت شاید 5 یا 6 ساله واسش بهتر باشه و تا اون موقع ایده های بسیار زیادی هم جمع میشه!!!!

علنا داره میگه میخوایم نیتن رو اخر بازی چالش کنیم .... شما میگی 5-6 سال دیگه ایده جمع کنن ...

نامردا حداقل بزارید یه دو تا نسخه فرعی برای ویتا بیاد ... :((

یه جورایی مطمئن شدم دیگه بترکون و هالی مالی از اب در میاد ...

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
حالا اگر هم واقعاً آخرین نسخه ی سری هست ، به نظرم سونی اصلاً و ابداً نباید Uncharted رو بده استودیوی دیگه ای بسازه ! یعنی به هیچ وجه نمی تونم همچین چیزی رو قبول کنم که پای Boxshot بازی اصلی سری ، لوگوی یه شرکت دیگه خورده :(
در اوج خداحافظی کردن با یک سری هم فوق العادست ! امیدوارم این کار رو انجام بدن :(
قبلا لوگو Bend خورده پای باکس شات بازی:d

بنظرم شرکت مناسبیه برای ادامه سری! کلا بازی از بس همه چیزش سر جاشه و ناتی داگ به قدری بازی رو تمیز و پخته در آورده که همین فرمول با یک سری ایده ها تازه میتونه خیلی خیلی دووم بیاره.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
به نظرم می تونه اخرین شماره ی مرتبط با نیتن باشه و بعد از مدتی طولانی غیبت داشتن با شخصیتای جدید و تحولات و تغییرات اساسی برگرده!
تصور یک آی پی دیگه از ناتی داگ به قدری لذت بخشه که غیبت چندین ساله ی انچارتد اصلا احساس نشه!
البته اصلا بعید نیست که تغییرات اساسی و بنیادی رو در همین شماره 4 ببینیم! حداقل برداشتی که از اون تیزر وصحبتهای سازنده ها میشه فهمیدیم که جو بازی سنگینتر و جدی تر شده! باید منتظر بود و دید گیم پلی در چه اوضاعیه!

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
اون موقعست که من جای درود بر ناتین میگم لعنت بر ناتین )x
نمیمیره ولی احتمالا به دنیایی دیگه در موازات این دنیا پا میزاره و ...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
تقریبا مشخصه اگه شماره های بعدی در کار باشه دیگه Nathan ـی در کار نیست! امیدوارم فقط بلایی سرش نیارن در طول بازی :| ولی جدی تصور Uncharted بدون Nathan خیلی سخته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر