Multi Platform No Man's Sky

no-mans-sky.jpg

نام بازی: No Man's Sky

طراح: Gareth Bourn

استدیو سازنده:Hello Games

ناشر: Hello Games

پلتفرم: PlayStation 4, Microsoft Windows

سبک:Adventure

• بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 سال 2014 برای PS4 معرفی شد و مدتی بعد برای PC تایید شد.
  • بازی داری 2 مد سینگل و مالتی پلیر هست.
  • بازی داستان ندارد و شما در این بازی داستان مخصوص به خود را خواهید ساخت.
  • دیدن کل جهان بازی 5 میلیارد سال زمان میبرد.
  • سیاره های گوناگونی در این بازی قرار خواهد داشت که هر کدام دارای ویژگی هایی مانند زندگی، محیط زیست، دریاچه ها، غارها، آبشارها و دره ها هستند.
  • شما توانایی پرواز و فرود بر روی هر سیاره ای را خواهید داشت.
  • تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
  • امکان آپگرید اسلحه ها و سپر ها و ... در بازی وجود دارد.
  • گیم پلی بازی بر سه پایه مبارزه,گشت و گذار ,مبادله هست.
  • در زمان ورود به سیاره میشه اسمش رو عوض کنیدو همینطور اسم موجودات اون سیاره رو.
  • اگر موجودات زیادی بکشید,میزان Wanted لولتون بالا میره و اول نگهبان های سیاره میان سراغتون و بعد پلیس فضا و بعد هم ارتش!
  • اگر بمیرید تمام اطلاعاتی که در Atlus سیو نکرده باشید از بین میره.
  • وقتی بازی تموم بشه, میتونید به گشت و گذار ادامه بدید.
  • بازی در تاریخ 9 , 10 و 12 آگوست در آمریکا ,اروپا و انگلستان منتشر خواهد شد.
  • قیمت این عنوان 60 دلار تعیین شده و به صورت فیزیکی و بر روی دیسک نیز عرضه خواهد شد.
با تشکر از mamad2010 و Heska

Last edited by a moderator:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
فعلا که صفت The Most Anticipated Game of 2016 رو به خودش اختصاص داده پس قطعا یه عالمه فروش میکنه و انصافا من توقع نداشتم قیمتش از 60$ کمتر باشه!
فقط نسخه فیزیکیم داشته باشه :|

من كه هنوز نفهميدم دقيقاً چي اين بازي اونقدر خفنه كه ملت اين مدلي كف برش شدن :|
به جز يه دنياي خيلي بزرگ كه اون هم فكر نكنم چيزي در مورد گيم پلي ارائه بده ! اين كه بتوني يه سري جانور و حيوان و سياره رو نامگذاري كني و اولين نفر باشي يا نمي دونم با روبات ها وارد جنگ بشي چيز خفني نيست !

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
به جز يه دنياي خيلي بزرگ كه اون هم فكر نكنم چيزي در مورد گيم پلي ارائه بده ! اين كه بتوني يه سري جانور و حيوان و سياره رو نامگذاري كني و اولين نفر باشي يا نمي دونم با روبات ها وارد جنگ بشي چيز خفني نيست !

سری بعدی صحبت میکنیم که ملت برای کف بر شدن از شما اجازه بگیرن .

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
سری بعدی صحبت میکنیم که ملت برای کف بر شدن از شما اجازه بگیرن .

دعوا نداريم كه :|:|:|
گفتم نميدونم چرا ملت كف براند ! حالا شما بيا بگو چرا برات اين همه بازي مهمه !

من نظر خودم اينه كه بازي بزرگه ولي اين بزرگي باعث عالي بودنش نميشه !

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,566
نام
Alireza

اول چون که خاصه! دوم چون یه قدم بسییاااااررر بزرگ توی صنعت بازیه چون عمرا کسی فکرشو میکرد بازی با این وسعتی اصن ساخته بشه!

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
اول چون که خاصه! دوم چون یه قدم بسییاااااررر بزرگ توی صنعت بازیه چون عمرا کسی فکرشو میکرد بازی با این وسعتی اصن ساخته بشه!

ببينيد SPORE هم بزرگ بود و هم خاص بود و هم بخش ساخت و ساز فوق پيشرفته اي داشت ولي بعد از يه مدتي يكنواخت ميشد و چيز خاصي نداشت !
درسته NMS بزرگ تره اما دارم مي گم وسعت بزرگ هم تضميني براي خوب بودن بازي نيست

الان اين همه بزرگ باشه دقيقاً چه اتفاقي مي افته ؟ اگر هر سياره سناريوي داستاني خاصي داشت اون موقع حق رو 100% بهتون ميدادم ولي اون چه كه تا الان من شنيدم بازي د مورد كشف و كاوش

به هر حال نظر شخصي من و خودم به شخصه دوست دارم هر كي اين بازي رو دوست داره ازش لذت ببره :d
حالا بعد از عرضه هم ميشه در موردش بيشتر صحبت كرد

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
تاپیک رو از زیر خروارها خاک بیرون کشیدم :d

قیمت بازی 60$ اعلام شد (Full Price) ! :|
از فردا هم pre order شروع میشه
PlayStation blog page suggests No Man's Sky will be full-priced release • Eurogamer.net
من موندم چه جوری با این تیم کوچیکشون بازی Full priced دارن عرضه میکنن. من فوقش فکر میکردم قیمتش 40$ باشه :|
امیدوارم از روی اطمینان به بازیشون بوده که اینکارو کردن نه صرفا بخاطر اینکه بازی چند جا Most Anticipated شده
من هنوز نمیدونم کلا بازیش چی هستش اینا pre orderاش رو هم شروع کردن :d:|

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
[MENTION=119389]afshinranj[/MENTION]

عرضه بازی در امریکا اول تیر و در انگلیس 4 تیر هست.
البته ممکنه مثل سایر بازی ها این بازی هم یکی,دو هفته زودتر به ایران برسه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
Limited Editionـه بازی هم معرفی شده! البته گویا فقط برای اروپا(توی بلاگ آمریکا چیزی ندیدم:-" )

---
در مورد تبلیغات...خوب سونی خیلی تا حالا بهشون کمک کرده و هواشون رو داشته! نتیجش هم دیدیم تو نظرسنجی های مختلفی جزو مورد انتظار ترین بازی های سال بوده!
اما تبلیغاتش یه جوری بوده که فقط روی گستردگی دنیای بازی و از اونطرف کار کردن یه تیم کوچیک و Indie بودنه بازی تمرکز داشته! تا امروز که بالاخره یک سری اطلاعات جالبی از دنیای بازی نداده بودن،تقریبا همش همین بوده! و کلا یه ذهنیتی ایجاد کرده که این بازی اصلا یه بازیه 60$ـی نمیتونه باشه!
به نظرم اگر توی این 100 روز آینده اینو جا نندازن که بازیه بزرگی هست!(نه فقط به خاطر ایده یا بی نهایت سیاره! از همه نظر کلا! :-" )توی فروش موفق ظاهر نمیشه:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر