Multi Platform No Man's Sky

no-mans-sky.jpg

نام بازی: No Man's Sky

طراح: Gareth Bourn

استدیو سازنده:Hello Games

ناشر: Hello Games

پلتفرم: PlayStation 4, Microsoft Windows

سبک:Adventure

• بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 سال 2014 برای PS4 معرفی شد و مدتی بعد برای PC تایید شد.
  • بازی داری 2 مد سینگل و مالتی پلیر هست.
  • بازی داستان ندارد و شما در این بازی داستان مخصوص به خود را خواهید ساخت.
  • دیدن کل جهان بازی 5 میلیارد سال زمان میبرد.
  • سیاره های گوناگونی در این بازی قرار خواهد داشت که هر کدام دارای ویژگی هایی مانند زندگی، محیط زیست، دریاچه ها، غارها، آبشارها و دره ها هستند.
  • شما توانایی پرواز و فرود بر روی هر سیاره ای را خواهید داشت.
  • تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
  • امکان آپگرید اسلحه ها و سپر ها و ... در بازی وجود دارد.
  • گیم پلی بازی بر سه پایه مبارزه,گشت و گذار ,مبادله هست.
  • در زمان ورود به سیاره میشه اسمش رو عوض کنیدو همینطور اسم موجودات اون سیاره رو.
  • اگر موجودات زیادی بکشید,میزان Wanted لولتون بالا میره و اول نگهبان های سیاره میان سراغتون و بعد پلیس فضا و بعد هم ارتش!
  • اگر بمیرید تمام اطلاعاتی که در Atlus سیو نکرده باشید از بین میره.
  • وقتی بازی تموم بشه, میتونید به گشت و گذار ادامه بدید.
  • بازی در تاریخ 9 , 10 و 12 آگوست در آمریکا ,اروپا و انگلستان منتشر خواهد شد.
  • قیمت این عنوان 60 دلار تعیین شده و به صورت فیزیکی و بر روی دیسک نیز عرضه خواهد شد.
با تشکر از mamad2010 و Heska

Last edited by a moderator:

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
پست Sean Murray در توییتر :

For those asking - size of No Man's Sky on disc is just 6GB. A lot of that is audio (⌐□_□).

=========================

:| :| :| :|

یعنی چی / یعنی همچین بازی ای که این همه سیاره داره و .. فقط 6 گیگه ؟ :|

خب رو دی وی دی 9 بزنن دیگه چه کاریه رو بلوری بزنن !! :|

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید

For those asking - size of No Man's Sky on disc is just 6GB. A lot of that is audio (⌐□_□).

الان بازی Red Dead Redemption که برای XBOX One اومده حدود 9 گیگ بیشتر حجم نداره، بهبود های گرافیکی هم تا حدودی داشته و بسیار بهینه تر از PS3 و XB360 اجرا میشه. فکر نکنم لازم باشه در رابطه با عظمت دنیای RDR و وسعتش توضیح بدم.

البته همون زمان هم که RDR برای نسل قبل اومد 9.12 گیگ بیشتر نبود و همون موقع هم ملت خیلی تعجب کردن و گفتن چرا انقدر حجم کمه برای همچین بازی که خب وقتی بازی منتشر شد کسی دیگه حجم بازی رو یادش نبود.

کیفیت بازی هیچ ربطی به حجم اون نداره و این تعداد سیاره های ساخته شده هم همشون یهویی از اول تو بازی نیستن و بترتیب و به مرور زمان ساخته میشن .

• Like
Reactions: Joghdmohammad

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052

همه چیز توسط الگوریتم هسته ای بازی ایجاد میشه
این 6 گیگ بیشترش سر و صداس

• Like
Reactions: Joghdmohammad

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
برا سینگلش هم باید نت وصل باشه یا کلا سینگلش افه؟ 8->
هم میشه آفلاین بازی کرد هم آنلاین ولی آنلاینش پیشنهاد میشه چون اونجوریه که با بازیکن های دیگه تعامل می کنید و اطلاعات اکتشافات و اطلاعات مربوط به فعالیت هاتون رو می تونید آپلود و سینک کنید

• Like
Reactions: GameMasterr

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
photo_2016-07-29_16-36-16.jpg
یکی از کاربران فروشگاه eBay با نام " walke-jim " ، یک نسخه از عنوان " No Man's Sky " را با قیمت ۲۰۰۰ دلار بفروش رساند . تصویر فوق ، اجرای این عنوان بر روی PS4 را بدرستی نشان میدهد .
photo_2016-07-29_16-36-22.jpg

یکی از کاربران توئیتر با نام کاربری " milkybar1983 " ، معتقد است که نسخه فروخته شده‌ی زود هنگام عنوان " No Man's Sky " تقلبی میباشد

• پ.ن : به لیبل بالای دیسک و تاریخ عرضه توجه کنید

• Like
Reactions: FUTURE

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دوستان من بازی پیش خرید کردم از کی میشه بلزی دانلود کرد
سلام.داداش سوالی میکنی که جوابش رو هیچ احدی نمیدونه.
زمان دقیقش که معلوم نیست.حجمشم که کمه.
بازه ی زمانی تقریبیش بین سه شنبه تا دوشنبه هفته ی دیگه هست قطعا ولی احتمال شخصی خودم جمعه یا شنبه هفته دیگست.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
سلام.داداش سوالی میکنی که جوابش رو هیچ احدی نمیدونه.
زمان دقیقش که معلوم نیست.حجمشم که کمه.
بازه ی زمانی تقریبیش بین سه شنبه تا دوشنبه هفته ی دیگه هست قطعا ولی احتمال شخصی خودم جمعه یا شنبه هفته دیگست.
واسه چی هیچ احدی نمیدونه؟:| سوال سختی نیست که کله بازیایه ps4 دو روز قبل از عرضه بازی میشه بازی رو دانلود کرد

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
واسه چی هیچ احدی نمیدونه؟:| سوال سختی نیست که کله بازیایه ps4 دو روز قبل از عرضه بازی میشه بازی رو دانلود کرد
لطفا تا الان چیزی پیش خرید نکردی نظر کارشناسانه نده.
بلک اوپس3 و آنراول 7روز قبل عرضه پری لود شده.آمبرلا 2 روز قبل عرضه پری لود شد.dlc اخر ویچر 4 روز قبل عرضه پری لود شد. کال اف گوست 1روز قبل عرضه پری لود شد.
اونوقت الان شما میگی 2 روز قبلش پری لود میشه و چرا هیچ احدی نمیدونه ! هیچ مشخص نیست حالا این بازی چقدر قبل عرضش پری لودش شروع میشه جناب کارشناس

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
این بازی از اون بازی هایی هست که به طور رندوم و خود به خود دشمن و سیاره و ماموریت میسازه.تجربه ثابت کرده که این بازی ها خیلی زود خسته کننده میشن و به پوچی میرسن. به نظرم بازی بدرد نخور یه.گرافیک و گیم پلی خاصی هم که نداره

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
لطفا تا الان چیزی پیش خرید نکردی نظر کارشناسانه نده.
بلک اوپس3 و آنراول 7روز قبل عرضه پری لود شده.آمبرلا 2 روز قبل عرضه پری لود شد.dlc اخر ویچر 4 روز قبل عرضه پری لود شد. کال اف گوست 1روز قبل عرضه پری لود شد.
اونوقت الان شما میگی 2 روز قبلش پری لود میشه و چرا هیچ احدی نمیدونه ! هیچ مشخص نیست حالا این بازی چقدر قبل عرضش پری لودش شروع میشه جناب کارشناس
پیش خرید نکردم؟؟؟ ناموسا چرت ترین حرفی که تو عمرم شنیدم رو بهم زدی اصلا میدونی من حتی یه بازی فیزیکی رو کنسولم ندارم از کنسولایه نسل هفت بگیر تا الان همش دیجیتالیه؟!!! خیلی ممنون که یاداوری کردی بلک اوپس 3 یک هفته قبل پری لود شد:| دارم چیزی رو میگم که رو اکثریت بازیا بوده نه استسناها منم یادمه gta کمتر از یه روز قبلش اجازه دانلود رو برا امریکایه شمالی و دو روز قبل برایه اروپا داد دارم چیزی رو میگم که رویه اکثریت بازیا بوده
تو هم میتونی به جایه اینطوری جواب دادن به کاربرا یه خورده بهشون جواب درست بدی
یه چیزی که جدیدا شما یاد گرفتین اینه جواب درست ندارین میگین تو که اینو نداری حرف نزن یا من به اندازه عمرت گیمرت بودم حالا اصلا هم طرف رو نمیشناسه خوبه من بگم به اندازه کله خرج پد و مادرت برات پول بازی دیچیتالی دادم؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر