Multi Platform No Man's Sky

no-mans-sky.jpg

نام بازی: No Man's Sky

طراح: Gareth Bourn

استدیو سازنده:Hello Games

ناشر: Hello Games

پلتفرم: PlayStation 4, Microsoft Windows

سبک:Adventure

• بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 سال 2014 برای PS4 معرفی شد و مدتی بعد برای PC تایید شد.
  • بازی داری 2 مد سینگل و مالتی پلیر هست.
  • بازی داستان ندارد و شما در این بازی داستان مخصوص به خود را خواهید ساخت.
  • دیدن کل جهان بازی 5 میلیارد سال زمان میبرد.
  • سیاره های گوناگونی در این بازی قرار خواهد داشت که هر کدام دارای ویژگی هایی مانند زندگی، محیط زیست، دریاچه ها، غارها، آبشارها و دره ها هستند.
  • شما توانایی پرواز و فرود بر روی هر سیاره ای را خواهید داشت.
  • تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
  • امکان آپگرید اسلحه ها و سپر ها و ... در بازی وجود دارد.
  • گیم پلی بازی بر سه پایه مبارزه,گشت و گذار ,مبادله هست.
  • در زمان ورود به سیاره میشه اسمش رو عوض کنیدو همینطور اسم موجودات اون سیاره رو.
  • اگر موجودات زیادی بکشید,میزان Wanted لولتون بالا میره و اول نگهبان های سیاره میان سراغتون و بعد پلیس فضا و بعد هم ارتش!
  • اگر بمیرید تمام اطلاعاتی که در Atlus سیو نکرده باشید از بین میره.
  • وقتی بازی تموم بشه, میتونید به گشت و گذار ادامه بدید.
  • بازی در تاریخ 9 , 10 و 12 آگوست در آمریکا ,اروپا و انگلستان منتشر خواهد شد.
  • قیمت این عنوان 60 دلار تعیین شده و به صورت فیزیکی و بر روی دیسک نیز عرضه خواهد شد.
با تشکر از mamad2010 و Heska

Last edited by a moderator:

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سابقه نداشته بازی رو این کنسول انجام بدم و بازی و کنسول و دسته برای چند ثانیه هنگ کنه اما در عرض دو روز دو بار این اتفاق افتاد و بعد از چند ثانیه اومد تو محیط داشبورد

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
مرده شور سازنده و بازیشو همه رو با هم ببرن!
از بس کرش کرد بازی سیوم پرید!یه هفته کلی ایتم و پول جمع کن سر حماقت سازنده همه زحماتت به فنا بره!12 میلیون پول و کلی بلوپرینت باارزش!خیر سرم ظهری رفتم سفینه 9 میلیونی خریدم واقعا تو خاک تو سرشون با بازی ساختنشون!کل بازی رو که یه موتور ساخته اسکلا نکردن حداقل باگ ها و کرش کردنارو درست کنن!
این همه سیاره ایتم پول و ... پیدا کن در عرض چندثانیه همش به فنا بره من الان نمیدونم چیکار کنم!:|الان میخوام بزنم کنسولو خرد و خاکشیر کنم گور پدر سازندش با بازی مضخرفش
هی دم به دقیقه کرش کرش کرش یعنی چی اخه؟اعضای طویله رو سر ساخت یه بازی میذاشتی اینقدر کرش نمیکرد که بازی اینا میکنه!:|
من الان از حرص نمیدونم واقعا چیکار کنم!بعد زر اضافیم میزنن که بخاطر قدرت نیو میتونیم کارهای بزرگی بکنیم بازیتون تو همین کنسول زاییده.

آخرین ویرایش:

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
مرده شور سازنده و بازیشو همه رو با هم ببرن!
از بس کرش کرد بازی سیوم پرید!یه هفته کلی ایتم و پول جمع کن سر حماقت سازنده همه زحماتت به فنا بره!12 میلیون پول و کلی بلوپرینت باارزش!خیر سرم ظهری رفتم سفینه 9 میلیونی خریدم واقعا تو خاک تو سرشون با بازی ساختنشون!کل بازی رو که یه موتور ساخته اسکلا نکردن حداقل باگ ها و کرش کردنارو درست کنن!
این همه سیاره ایتم پول و ... پیدا کن در عرض چندثانیه همش به فنا بره من الان نمیدونم چیکار کنم!:|الان میخوام بزنم کنسولو خرد و خاکشیر کنم گور پدر سازندش با بازی مضخرفش
هی دم به دقیقه کرش کرش کرش یعنی چی اخه؟اعضای طویله رو سر ساخت یه بازی میذاشتی اینقدر کرش نمیکرد که بازی اینا میکنه!:|
من الان از حرص نمیدونم واقعا چیکار کنم!بعد زر اضافیم میزنن که بخاطر قدرت نیو میتونیم کارهای بزرگی بکنیم بازیتون تو همین کنسول زاییده.
پس بهتره با این حساب بعد از هر نوبت سیو بازی رو رو فلشی هاردی یا اگه میشه فضای ابری ذخیره کنیم.چون برای من هم کرش زیاد کرده

• Like
Reactions: robb stark

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
پس بهتره با این حساب بعد از هر نوبت سیو بازی رو رو فلشی هاردی یا اگه میشه فضای ابری ذخیره کنیم.چون برای من هم کرش زیاد کرده
حتما.اگه احیانا وسط بازی قفل کرد دستگاه و مجبور شدین ریستارت کنین دیگه فاتحه سیو خوندس برای منم گیر کرد مجبور شدم ریستارت کنم.

• Like
Reactions: w.rooney

laser1

کاربر سایت
Jul 12, 2012
134
نام
امین
عين همون ام زود خسته ميشي:d

من گرفتم ١٠ تارو ,Blackhole ها مارك ميشن رو مپ.:d
--
تو فروم ها شيپ هاي ٤٠m ام ديدن. گرون تريني كه من ديدم ١٨ تا بود

من رو پی سی دارم بازی میکنم یکی با 48 اسلات خریدم 80 میلیون
تا 50 اسلات هم دیدم تو بازی بیشتر ندیدم

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
این دیگه چه مسخره بازیه
کلی تو راه بودم به دو قدمی هدف که رسیدم بازی کرش کرد !
خبر مرگتون نمیتونید بازی بسازید خب نسازید
بعد میگن ملت چرا پایرت میکنن !
بیا ما اورجینال بخرا وقتی وضعیتمون اینه هر کی پایرت میکنه دمش گرم
بازی میخریم از وقتمون لذت ببریم نه اینکه اعصابمون خورد بشه !

ویرایش ؛
کرش کرد به جهنم
اون همه راهی هم که رفتم به جهنم
اگر بدونید از کجا دوباره بازی برگشت
انگار دو سه تا سیو برگشتم عقب !
رسما یکی دو ساعت بازی رو به شخمش گرفت !

خیلی مسخرست !
واقعا مسخرست !

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
به نظرم ریسک نکنید و تا اپدیت حداقل کم داخل بازی باشین.
بازی رو که کیلویی ساختن قانون نداره یهو سیوتون میپره باید از اول برین.با خودم تو اونایی که دیدم شدیم 3 تا که یا سیو پاک شده یا تو باگی گیر کردن که تنها چارش پاک کردن سیو بوده.یلخی یه بازی ساختن که اونم همه کارشو الگوریتم کرده اینا چه غلطی میکردن تو این چندسال خدا میدونه!
کاری به کیفیت بازی ندارم چون واقعا دوسش داشتم ولی تو بحث فنی کلاه برداریه واقعا بتارو 60 دلار دادن بیرون.والا تو تاریخ رکورده دم به دقیقه کرش

• Like
Reactions: NaViiDii

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
حالا باز كنسول بازي استارت ميشه...
روي PC معلوم نيست چيكار كردن Performance زياد جالب نيست.خيلي بازيو استارت ميكنن كرش ميكنه.:d
وقتي ميان بازي به اين بزرگي ميسازن و به چيز ديگه اي توجه نميكنن اين مشكلات پيش مياد. تنها چيزي كه براشون مهم بوده وسعت بازيه، بقيه قسمتارو عين خيالشون نبوده:d
اينم ليست خوبيه از چيزايي كه نداره.
  • planetary physics
  • ship classes with meaningful differentiation
  • faction reputation with meaningful gameplay impact
  • homogenous resource availability
  • asteroid landings
  • space station and fleet destruction
  • large fleets
  • traveling freighters
  • large scale battles the player can join
  • in-atmosphere battles
  • NPCs outside trading posts and other docks
  • ringed planets
  • sand planets
  • flying between stars (as opposed to warping via the Galactic interface)
  • complex creature behaviour including environmental interaction
  • rivers
  • points of interest such as large structures and crashed freighters
  • hacking locked doors
  • radio chatter
  • interaction with other players
بعضي هاش واقعا لازمه، چون خيلي سادس تو اكثر قسمتا.
همون Alien هايي كه ميبينيم بايد حالت Faction اشون پيچيده تر ميشد نه اين كه فقط يه Status پايين ديالوگ بزنه يا كلي موارد ديگه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
روي PC معلوم نيست چيكار كردن Performance زياد جالب نيست.خيلي بازيو استارت ميكنن كرش ميكنه.:d
وقتي ميان بازي به اين بزرگي ميسازن و به چيز ديگه اي توجه نميكنن اين مشكلات پيش مياد. تنها چيزي كه براشون مهم بوده وسعت بازيه، بقيه قسمتارو عين خيالشون نبوده:d

همون Alien هايي كه ميبينيم بايد حالت Faction اشون پيچيده تر ميشد نه اين كه فقط يه Status پايين ديالوگ بزنه يا كلي موارد ديگه.
ظاهرا گفتن امکانه عرضه DLC ها هست ولی اضافه کردن انتظاری نداشته باشید که free باشن ! بسته به resource وحجمه کاریش داره ×___________________×
r u serious ?

DonYagami

کاربر سایت
Jul 2, 2016
111

مشکل اینجاست که همون وسعت رو هم نتونستن درست در بیارن. در واقع شده مثال خر و پالونش :D بعد بیست سی تا سیاره ی اول بازی به شدت افت میکنه و داشتن اون همه سیاره بی معنی میشه چون همه ی سیاره ها یکین در واقع با رنگ های متفاوت که حالا ابجکت ها بصورت رندوم توشون قرار گرفتن

سازنده فقط هدفش این بوده بگه ما n تا سیاره خلق کردیم که ملت هایپ شن و بازی رو بخرن که موفق هم بوده در این ضمینه

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
من مدتهاست که تو بازی نرفتم. تا وقتی آپدیت نیاد بازیش نمیکنم. حوصله اعصاب خوردی ندارم.
از اول معلوم بود یه تیم ۱۵ نفره نمیتونه همچین پروژه بزرگی انجام بده.
لقمه گنده تر از دهنشون برداشتن. دلقک بازی های شان موری تو توییتر هم اعصاب منو بهم میریزه.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
DLC پولی هم روشون میشه بدن؟:))
این بازی بهترین بازی تاریخم میشد نباید 60 دلار میبود حالا بازم قرار پول بگیرن!حداقل اول خریدارای الانو راضی نگه دارین با این همه باگ و کرش بعد بحث پول گرفتن دوباره رو بکشین وسط.
خوب ذاتشونو دارن نشون میدن کم کم.بازی با کلی اشکال عرضه کردن بعد حرف اپدیت انحصاری رو نیو رو میزنن حالام که محتوای پولی.خدا رحم کرده اینا استویدیوشون Indie هست اگه بزرگ بودن چی میشد!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
DLC پولی هم روشون میشه بدن؟:))
این بازی بهترین بازی تاریخم میشد نباید 60 دلار میبود حالا بازم قرار پول بگیرن!حداقل اول خریدارای الانو راضی نگه دارین با این همه باگ و کرش بعد بحث پول گرفتن دوباره رو بکشین وسط.
خوب ذاتشونو دارن نشون میدن کم کم.بازی با کلی اشکال عرضه کردن بعد حرف اپدیت انحصاری رو نیو رو میزنن حالام که محتوای پولی.خدا رحم کرده اینا استویدیوشون Indie هست اگه بزرگ بودن چی میشد!
داداش شما همونی که نیستی تو تاپیک امتیازات بازی یه بند از بازی دفاع می کردی و از اینکه بقیه انتقاد می کردن ناراحت بودی؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان من تو یه محیطی گیر کردم که ۳ تا سیاره بیشتر نداره با یه خورشید
چطوری باید از شر اون محیط راحت شد ؟
بقیه سیاره ها کجان ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟