نمایشگاه/رویداد Nintendo Direct

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,387
نام
سید محمد حسین
139379

Nintendo Direct Center | نینتندو دایرکت سنتر
تاپیک خبری پیرامون پوشش اخبار و معرّفی های برنامه نینتندو دایرکت

نینتندو دایرکت برنامه های ضبط شده نینتندو برای ارائه اطّلاعات پیرامون برنامه های شرکت در ماه های آتی و معرّفی و تبلیغ بازی های آینده دستگاه های این کمپانی است که در تاریخ های مشخّصی در شبکه های آنلاین استریم و پخش می شوند
این مجموعه برنامه از اکتبر سال 2011 میلادی به دست ساتورو ایواتا، مدیر کل وقت نینتندو در آن زمان، کلید خورد و تا به اکنون ادامه دارد.
برنامه های دایرکت نینتندو به 4 دسته تقسیم می شوند:
  • دایرکت های عادی: از 25 تا 50 دقیقه طول می کشند و عموماً تمرکز بر بازی ها، نرم افزار و سخت افزار و برنامه های آتی کمپانی نینتندو و شرکای ترد پارتی دارد. به طور طبیعی نینتندو هر ربع سال یک دایرکت عادی برگزار می کند
  • مینی دایرکت: از لحاظ محتوا، مشابه دایرکت های معمولی است، با این تفاوت که طول مدت آن به شدّت کوتاه تر است و از 5 تا 15 دقیقه متغیّر است.
  • دایرکت های مخصوص: این مدل دایرکت ها عموماً مختص به تنها یک بازی می شود و اطّلاعات جزئی و کلّی این بازی را به اشتراک قرار می دهد. Fire Emblem, Super Smash Bros, Pokemon از نمونه بازی هایی هستند که طی این سال ها، دایرکت مختص به خود را دریافت کرده اند.
  • نیندی دایرکت: دایرکت های مختص به عناوین مستقل که اسامی شان با توجه به سه ریجن پخش آن کمی متفاوت است. هدف این دایرکت ها، پوشش عناوین مستقل در انتظاری هستند که برای سیستم های نینتندو منتشر می شوند و در میان دایرکت های معمولی نمی توان قرارشان داد. طول این دایرکت ها عموماً 20 دقیقه است.
این تاپیک به قصد پوشش خبری موارد معرّفی شده در دایرکت ها، اعلام زمان پخش هر کدام، پوشش شایعات و بحث و صحبت پیرامون اخبار آن ایجاد شده.

Direct Template 01.jpg

قسمت جدید برای پنجشنبه 23 شهریور، ساعت 17:30 عصر تایید شده

برای مشاهده دایرکت های نینتندو در زمان پخش از لینک های زیر می توانید استفاده کنید

Twitch | YouTube

آخرین ویرایش:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,235
من تازه تونستم دایرکت رو ببینم، این Wonder Flower واقعا همون مجیک ماشروم یا LSD ه که تغییر اسم دادنش :D
به نظر میاد که به مقدار لازم خلاقیت به خرج دادن براش که تراژدی ماریو Wii U تکرار نشه.
بین پاور آپ ها، Drill خیلی OP به نظر میاد :D یه چی در حد شنل سوپر منی ماریو تو Super Mario Bros 3. کار هایی که با فیل میشه کرد جذاب بودن، قیافه Peach و Daisy تو حالت فیل با مزه بود :D
بین دشمنای جدید از مومیایی خوشم اومد مکانیک باحالی داشت.
این Badge هاش نسبتا همشون جذاب به نظر میان، به خصوص Grappling Vine اش.
در نهایت امیدوارم یه تغییر اساسی ای توی مراحل داخل آب گیم داده باشن، من از همون نسخه های اول تا الان فرق خاصی توی مراحل آبی حس نکردم، همش حس کردم فرمول همون گیم های قبلی برای دنیای آبی کپی پیست میشه بدون هیچ تغییری

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
خب این دایرکت سپتامبر داره جدی تر میشه
REPORTE | Nova apresentação do Nintendo Direct deve acontecer na próxima semana

نکرو گفته هفته آینده دایرکت داریم

Reddit - Dive into anything
یکی از یوزهای ردیت به اسم Zantorn هم گفته تو هفته 10 سپتامبر (که یکشنبه و دوشنبه نیست) دایرکت داریم (این زننورن قبلا به صورت مشابه زمان دایرکت عمومی قبلی رو لیک کرده بود)
Reddit - Dive into anything

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
IMG_۲۰۲۳۰۹۰۶_۱۰۱۹۴۱.jpg

پایورو (لیکر خفنی که به صورت رمزی کل دایرکت قبلی رو قبلش لیک کرده بود) به یک دایرکت جنرال تو هفته آینده اشاره کرده.
IMG_۲۰۲۳۰۹۰۶_۱۰۲۹۳۰.jpg
بعد نکرو در جوابش اینو زده.

این ترکیب پرنده و نینجا به نظرم کد هست (شاید اشاره به متروید البته شایدم منظورش نینجا های نینتندو توی تویتر باشه)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,387
نام
سید محمد حسین
کم کم گرم کنیم برای رو شدن لاین آپ ابتدایی 2024 پس...
ولی نینتندو داره غوغا می کنه واقعا برای کنسولی که سال های آخرشه. رسما دارن سنگ تموم میذارن برای دوره انتهایی کنسول

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
کم کم گرم کنیم برای رو شدن لاین آپ ابتدایی 2024 پس...
ولی نینتندو داره غوغا می کنه واقعا برای کنسولی که سال های آخرشه. رسما دارن سنگ تموم میذارن برای دوره انتهایی کنسول
دقیقاً انتظار منطقی این بود که سال آخر یکم خلوت باشه اما خلوت که نشد بسیار هم پر بار و پر قدرت ظاهر شده سال آخر سویچ

نظر شخصی: به نظرم تا دو سال هنوز بازی میاد برا سویچ ولی بیشتر پورت

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
من دیگه توقع داشتم این نسل که انقدر سوییچ فروش رفت و حتی این کنسول دو تا نسخه زلدا داشت - دو تا نسخه mario سه بعدی هم میداشت دیگه که نشد =/
ماریوکارت جدید هم ندادن برای سوییچ و ماریوکارت wii u رو برای سوییچ دادن که حالا فقط دارن واسش track عرضه میکنند
با این که کلی بازی ماریویی دیگه دادن و این ماریو واندر هم خیلییی بازیه مورد انتظارمه ولی جا داشت دنباله مارو ادیسی هم عرضه بشه
ــــــــــــــــــــــــــــــ
هر چند عملکرد نینتندو در زمینه ساپورت سوییچ عالی بوده و کامل میشه بهش ۱۰/۱۰ داد برای این همه بازی موفقی که برای سوییچ عرضه کرده ولی چون میگم خیلی وقته منتظر ادیسه ۲ ام اینجوری شدم

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
من دیگه توقع داشتم این نسل که انقدر سوییچ فروش رفت و حتی این کنسول دو تا نسخه زلدا داشت - دو تا نسخه mario سه بعدی هم میداشت دیگه که نشد =/
ماریوکارت جدید هم ندادن برای سوییچ و ماریوکارت wii u رو برای سوییچ دادن که حالا فقط دارن واسش track عرضه میکنند
با این که کلی بازی ماریویی دیگه دادن و این ماریو واندر هم خیلییی بازیه مورد انتظارمه ولی جا داشت دنباله مارو ادیسی هم عرضه بشه
هر چند عملکرد نینتندو در زمینه ساپورت سوییچ عالی بوده و کامل میشه بهش ۱۰/۱۰ داد برای این همه بازی موفقی که برای سوییچ عرضه کرده ولی چون میگم خیلی وقته منتظر ادیسه ۲ ام اینجوری شدم
دیگه اونو برای ۲ میدن (به هر حال باید موقع لانچ دو تا انحصاری داشته باشه)

• Like
Reactions: reza8

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
733
نام
reza
احتمالا Mario galaxy 2 رو هم پورت می‌کنن برای سوییچ
ولی فکرش رو بکن :
Mario galaxy 3
Mario odyssey 2
Mario 3d world 2
Mario sunshine 2
و قطعا دوست دارم یچی جدید ببینم توی دنیای ماریو سه بعدی
اگر اینارو باهم بده من دیگ هیچی از دنیا نمی‌خوام

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,279
احتمالا Mario galaxy 2 رو هم پورت می‌کنن برای سوییچ
ولی فکرش رو بکن :
Mario galaxy 3
Mario odyssey 2
Mario 3d world 2
Mario sunshine 2
و قطعا دوست دارم یچی جدید ببینم توی دنیای ماریو سه بعدی
اگر اینارو باهم بده من دیگ هیچی از دنیا نمی‌خوام
اینایی که لیست کردی حداقل 25 سال پروژس:D یدونش رو هم ببینیم کلاهمون رو باید بندازیم هوا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر