نمایشگاه/رویداد Nintendo Direct

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,387
نام
سید محمد حسین
139379

Nintendo Direct Center | نینتندو دایرکت سنتر
تاپیک خبری پیرامون پوشش اخبار و معرّفی های برنامه نینتندو دایرکت

نینتندو دایرکت برنامه های ضبط شده نینتندو برای ارائه اطّلاعات پیرامون برنامه های شرکت در ماه های آتی و معرّفی و تبلیغ بازی های آینده دستگاه های این کمپانی است که در تاریخ های مشخّصی در شبکه های آنلاین استریم و پخش می شوند
این مجموعه برنامه از اکتبر سال 2011 میلادی به دست ساتورو ایواتا، مدیر کل وقت نینتندو در آن زمان، کلید خورد و تا به اکنون ادامه دارد.
برنامه های دایرکت نینتندو به 4 دسته تقسیم می شوند:
  • دایرکت های عادی: از 25 تا 50 دقیقه طول می کشند و عموماً تمرکز بر بازی ها، نرم افزار و سخت افزار و برنامه های آتی کمپانی نینتندو و شرکای ترد پارتی دارد. به طور طبیعی نینتندو هر ربع سال یک دایرکت عادی برگزار می کند
  • مینی دایرکت: از لحاظ محتوا، مشابه دایرکت های معمولی است، با این تفاوت که طول مدت آن به شدّت کوتاه تر است و از 5 تا 15 دقیقه متغیّر است.
  • دایرکت های مخصوص: این مدل دایرکت ها عموماً مختص به تنها یک بازی می شود و اطّلاعات جزئی و کلّی این بازی را به اشتراک قرار می دهد. Fire Emblem, Super Smash Bros, Pokemon از نمونه بازی هایی هستند که طی این سال ها، دایرکت مختص به خود را دریافت کرده اند.
  • نیندی دایرکت: دایرکت های مختص به عناوین مستقل که اسامی شان با توجه به سه ریجن پخش آن کمی متفاوت است. هدف این دایرکت ها، پوشش عناوین مستقل در انتظاری هستند که برای سیستم های نینتندو منتشر می شوند و در میان دایرکت های معمولی نمی توان قرارشان داد. طول این دایرکت ها عموماً 20 دقیقه است.
این تاپیک به قصد پوشش خبری موارد معرّفی شده در دایرکت ها، اعلام زمان پخش هر کدام، پوشش شایعات و بحث و صحبت پیرامون اخبار آن ایجاد شده.

Direct Template 01.jpg

قسمت جدید برای پنجشنبه 23 شهریور، ساعت 17:30 عصر تایید شده

برای مشاهده دایرکت های نینتندو در زمان پخش از لینک های زیر می توانید استفاده کنید

Twitch | YouTube

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,034
نام
آریا
یکی یه اینفوگرافی قشنگی از وضعیت فرنچایزهای نینتندو رو سوییچ گذاشته بود

این جا میذارمش

View attachment 248775
نینتندو دردش چیه که سراغ نسخه جدید F-Zero نمی‌ره؟ :D استودیوی مناسب برای تولید بازی رو پیدا نمی‌کنه یا کلاً همین‌طوری حال نمی‌کنه با بازی و گذاشته که یه گوشه‌ای برای خودش بپوسه؟ :D
من که این سری رو بازی نکردم، ولی شنیدم نسخه‌های قبلی زمان خودشون خیلی خفن بودن و یادمه F-Zero GX که برای گیم‌کیوب اومده بود هم امتیازهای خیلی خوبی گرفته بود (الآن رفتم دیدم میانگین ۸۹ داشته و کلی ترکونده بوده). بازی هم ۱.۵ میلیون نسخه فروخته بوده که با توجه به فروش پایین گیم‌کیوب، آمار خیلی بدی محسوب نمی‌شه.
کلاً به نظرم با توجه به طوفانی که سوئیچ توی این چند سال به پا کرد و هر بازی‌ای براش میاد کلی می‌فروشه، نینتندو می‌تونست F-Zero رو احیا کنه و دوباره تبدیل بشه به یکی از IPهای بزرگش. از اون طرف هم که Wipeout به رحمت ایزدی پیوسته و طرفدارهای این جور بازی‌ها عطش زیادی برای تجربه یه چیز جدید دارن. :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,387
نام
سید محمد حسین
نینتندو دردش چیه که سراغ نسخه جدید F-Zero نمی‌ره؟ :D استودیوی مناسب برای تولید بازی رو پیدا نمی‌کنه یا کلاً همین‌طوری حال نمی‌کنه با بازی و گذاشته که یه گوشه‌ای برای خودش بپوسه؟ :D
من که این سری رو بازی نکردم، ولی شنیدم نسخه‌های قبلی زمان خودشون خیلی خفن بودن و یادمه F-Zero GX که برای گیم‌کیوب اومده بود هم امتیازهای خیلی خوبی گرفته بود (الآن رفتم دیدم میانگین ۸۹ داشته و کلی ترکونده بوده). بازی هم ۱.۵ میلیون نسخه فروخته بوده که با توجه به فروش پایین گیم‌کیوب، آمار خیلی بدی محسوب نمی‌شه.
کلاً به نظرم با توجه به طوفانی که سوئیچ توی این چند سال به پا کرد و هر بازی‌ای براش میاد کلی می‌فروشه، نینتندو می‌تونست F-Zero رو احیا کنه و دوباره تبدیل بشه به یکی از IPهای بزرگش. از اون طرف هم که Wipeout به رحمت ایزدی پیوسته و طرفدارهای این جور بازی‌ها عطش زیادی برای تجربه یه چیز جدید دارن. :D

همممم
جوری که خودشون گفتن، انگار ایده ای ندارن واسه سری

و خب هر چی هم میگذره کارشون برای ساخت نسخه بعدیش سخت تر میشه

جالبه همون F-Zero GX هم کار اون بشر ناگویا (خالق سوپرمانکی‌بال و سری یاکوزا) و تیم ـشه :D
یادم نیست چی میشه که نینتندو باهاشون همکاری می کنه ولی تهش منجر به F-Zero GX میشه :D

کلا سری خفن و عجیب غریبیه
مثل Twisted Metal از اون سری هاییه که واقعا چیزی مشابهش نیست تو بازار هنوز

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,034
نام
آریا
همممم
جوری که خودشون گفتن، انگار ایده ای ندارن واسه سری

و خب هر چی هم میگذره کارشون برای ساخت نسخه بعدیش سخت تر میشه

جالبه همون F-Zero GX هم کار اون بشر ناگویا (خالق سوپرمانکی‌بال و سری یاکوزا) و تیم ـشه :D
یادم نیست چی میشه که نینتندو باهاشون همکاری می کنه ولی تهش منجر به F-Zero GX میشه :D

کلا سری خفن و عجیب غریبیه
مثل Twisted Metal از اون سری هاییه که واقعا چیزی مشابهش نیست تو بازار
من فکر می‌کردم این بنده خدا با اون قیافه لاتی، فقط یدونه Yakuza رو توی کارنامه داره، در کنار Shenmue که نقش مهمی توی تولیدش داشته. :D
الآن که این رو گفتی، رفتم یه سرچی زدم و دیدم با Amusement Vision (که انگار یه جورایی جزو اجداد استودیو Ryu Ga Gotoku محسوب می‌شه) کارهای خیلی خفنی می‌کرده و حتی قبل از اون هم کارگردان Daytona USA بوده! یه دفعه جایگاهش برام کلی بالا رفت! :D

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار

نینتندو بازیا حرفه ای و هاردکور خودشو گذاشت کنار
مثل متروید پرایم , مثل همین fzero که اون زمان ۶۰ فریم بود و ......

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,387
نام
سید محمد حسین
نینتندو بعد 5 سال تلاش و ممارست تونست فولدر ها رو به سوییچ اضافه کنه :D

1647935304207.png

آپدیت جدید سیستم اجازه میده تو بخش All Software بازی ها رو گروه بندی کنید
یه سری تغییرات QoL هم به سیستم پذیرش هدفون های بلوتوثی اضافه شده که تجربه کار رو باهاشون بهتر می کنه

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,120
نام
محمد علی
نینتندو بعد 5 سال تلاش و ممارست تونست فولدر ها رو به سوییچ اضافه کنه :D

View attachment 249697

آپدیت جدید سیستم اجازه میده تو بخش All Software بازی ها رو گروه بندی کنید
لحن کنایه‌آمیزت درست نیست. فولدربندی یکی از سنگرهایی ـه که به سختی میشه فتحش کرد. همین حالا مایکروسافت ۱ سال تلاش کرده تا تونسته فولدربندی رو به منوی استارت ویندوز ۱۱ اضافه کنه.
مطمئنم اگر بگردی باز هم از این موارد پیدا می‌کنی که شرکتی مدت‌ها تلاش و مجاهدت کرده تا تونسته فولدربندی رو به محصولش اضافه کنه.

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
لحن کنایه‌آمیزت درست نیست. فولدربندی یکی از سنگرهایی ـه که به سختی میشه فتحش کرد. همین حالا مایکروسافت ۱ سال تلاش کرده تا تونسته فولدربندی رو به منوی استارت ویندوز ۱۱ اضافه کنه.
مطمئنم اگر بگردی باز هم از این موارد پیدا می‌کنی که شرکتی مدت‌ها تلاش و مجاهدت کرده تا تونسته فولدربندی رو به محصولش اضافه کنه.

از سید که بیشتر فن نینتندو نیستی 😝😁
یه زمانی من بودم که مرخص شدم 😁

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,387
نام
سید محمد حسین

گویا سونی هم هنوز فولدربندی به PS5 اضافه نکرده این جور که از پشت صحنه به من رسوندن

ولی پنج سال رکورد درخوری واسه کمپانی ایه که تو تقریبا یه سال همین فیچر رو به 3DS اضافه کرد :D
البته دروغ چرا، من از این که نینتندو هیچ عجله ای تو هیچی نداره خیلی هم خوشحالم
به نظرم بقیه اند که دارن خیلی سریع میرن جلو :-" تبعات این سرعت خیلی وقته گریبان گیرمون شده

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,387
نام
سید محمد حسین
1649810542828.png

همممممممممممممم
تنها بازی ای که من میتونم حدس بزنم تو این دسته بره و نینتندو بخواد ریمیک/ریمسترش رو بسپاره دست باندای، خود Kid Icasrus: Uprising ـه. :-?:-? ولی اگه چیزی به ذهن بقیه هم میرسه بگید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر