نمایشگاه/رویداد Nintendo Direct

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
139379

Nintendo Direct Center | نینتندو دایرکت سنتر
تاپیک خبری پیرامون پوشش اخبار و معرّفی های برنامه نینتندو دایرکت

نینتندو دایرکت برنامه های ضبط شده نینتندو برای ارائه اطّلاعات پیرامون برنامه های شرکت در ماه های آتی و معرّفی و تبلیغ بازی های آینده دستگاه های این کمپانی است که در تاریخ های مشخّصی در شبکه های آنلاین استریم و پخش می شوند
این مجموعه برنامه از اکتبر سال 2011 میلادی به دست ساتورو ایواتا، مدیر کل وقت نینتندو در آن زمان، کلید خورد و تا به اکنون ادامه دارد.
برنامه های دایرکت نینتندو به 4 دسته تقسیم می شوند:
  • دایرکت های عادی: از 25 تا 50 دقیقه طول می کشند و عموماً تمرکز بر بازی ها، نرم افزار و سخت افزار و برنامه های آتی کمپانی نینتندو و شرکای ترد پارتی دارد. به طور طبیعی نینتندو هر ربع سال یک دایرکت عادی برگزار می کند
  • مینی دایرکت: از لحاظ محتوا، مشابه دایرکت های معمولی است، با این تفاوت که طول مدت آن به شدّت کوتاه تر است و از 5 تا 15 دقیقه متغیّر است.
  • دایرکت های مخصوص: این مدل دایرکت ها عموماً مختص به تنها یک بازی می شود و اطّلاعات جزئی و کلّی این بازی را به اشتراک قرار می دهد. Fire Emblem, Super Smash Bros, Pokemon از نمونه بازی هایی هستند که طی این سال ها، دایرکت مختص به خود را دریافت کرده اند.
  • نیندی دایرکت: دایرکت های مختص به عناوین مستقل که اسامی شان با توجه به سه ریجن پخش آن کمی متفاوت است. هدف این دایرکت ها، پوشش عناوین مستقل در انتظاری هستند که برای سیستم های نینتندو منتشر می شوند و در میان دایرکت های معمولی نمی توان قرارشان داد. طول این دایرکت ها عموماً 20 دقیقه است.
این تاپیک به قصد پوشش خبری موارد معرّفی شده در دایرکت ها، اعلام زمان پخش هر کدام، پوشش شایعات و بحث و صحبت پیرامون اخبار آن ایجاد شده.

قسمت جدید برای سه‌شنبه 28 خرداد، ساعت 17:30 عصر تایید شده

برای مشاهده دایرکت های نینتندو در زمان پخش از لینک های زیر می توانید استفاده کنید

Twitch | YouTube

آخرین ویرایش:
پیش بینی هاتون رو بنویسید
مقداری چالش برانگیز هست پیش‌بینی این دایرکت برای من اما بیشتر مورادی که محتمل میدونم یا دوست دارم رو مینویسم:

(معرفی یا نمایش یک بازی از فرانچایز متروید (به شخصه معرفی ریمستر از نسخه دوم و سوم متروید پرایم هم مهم هست چه برسه به حضور متروید پرایم 4
معرفی یک نسخه از فرانچایز افسانه‌ی زلدا برای سوییچ. مثلاً پورت توییلایت پرنسس؟
Xenoblade Chronicles X معرفی پورت بازی
یک نسخه‌ی جدید از استار فاکس یا یک ریمستر/ریمیک
یک ریمستر/ریمیک از اف زیرو
یک نسخه‌ی جدید از ماریو پارتی. به شخصه چندان طرفدار این سری نیستم و در اصل یک مقدار کمی بازی کردم به نظرم. نسبت به باقی مواردی که نوشتم اهمیتش کمتر هست برای من

همین موارد اگر بیشترش باشه از بهترین دایرکت‌های اخیر نینتندو میشه برای من

آخرین ویرایش:
downldfghjoad.gif

فکر میکنم دایرکت رو با متروید 4 تموم میکنن و اشاره به اینکه بین نسلی بازی منتشر میشه و برای سوییچ 2 هم میاد.

منم نظرم رو متروید پرایم 4 هست ولی فکر نکنم تایید کنن میان نسلی بودنش رو این جا
احتمالا بعدا تاییدش می کنن این قضیه رو

(معرفی یا نمایش یک بازی از فرانچایز متروید (به شخصه معرفی ریمستر از نسخهه دوم و سوم متروید پرایم هم مهم هست چه برسه به حضور متروید پرایم 4
معرفی یک نسخه از فرانچایز افسانه‌ی زلدا برای سوییچ. مثلاً پورت توییلایت پرنسس؟
Xenoblade Chronicles X معرفی پورت بازی
یک نسخه‌ی جدید از استار فاکس یا یک ریمستر/ریمیک
یک ریمستر/ریمیک از اف زیرو
یک نسخه‌ی جدید از ماریو پارتی. به شخصه چندان طرفدار این سری نیستم و در اصل یک مقدار کمی بازی کردم به نظرم. نسبت به باقی مواردی که نوشتم اهمیتش کمتر هست برای من

هممممم
تازه یه سال از عرضه DLC زنوبلید 3 میگذره نمیدونم بخوان XCX رو روی سوییچ بدن یا نه ولی در هر صورت استقبال میشه :دی

پورت های زلدا هم که زلداست اگه بدن عالیه

ولی استارفاکس و اف-زیرو به نظرم خیلی ریسکیه بخوان آخر این نسل از کنسول شون که بخار مخاطب ها خوابیده محتوای جدید بگیرن
من جای نینتندو بودم میذاشتم این فرنچایزهای گوشه گیر شده با جهش مخاطب رو کنسول جدید دوباره پر و پا بگیرن. نه الان که هر چیزی رو این سخت افزار کهن ارائه بدن به چشم نیاد

ماریو پارتی رو من خیلی دوست دارم ولی به نظرم میزان مخاطبی که میتونه داشته باشه رو با جفت نسخه ای که این نسل داد تو دو جهت متفاوت اشباع کرده
ولی شاید یه بازی ماریوی ورزشی دیگه گرفتیم نمیدونم

الان که فکر میکنم Link Between Worlds هم میتونه به نظرم بین گزینه ها باشه. پورت کردنش هم نباید کاری داشته باشه کلا یک مپ گیم بود که روی صفحه دوم بود یک سره حذف کردنش کار خاصی نمیکنه، خیلی وقت هم هست که از اومدن Link's Awakening میگذره

هممممم
تازه یه سال از عرضه DLC زنوبلید 3 میگذره نمیدونم بخوان XCX رو روی سوییچ بدن یا نه ولی در هر صورت استقبال میشه :D

ولی استارفاکس و اف-زیرو به نظرم خیلی ریسکیه بخوان آخر این نسل از کنسول شون که بخار مخاطب ها خوابیده محتوای جدید بگیرن
من جای نینتندو بودم میذاشتم این فرنچایزهای گوشه گیر شده با جهش مخاطب رو کنسول جدید دوباره پر و پا بگیرن. نه الان که هر چیزی رو این سخت افزار کهن ارائه بدن به چشم نیاد
به نوعی چندین ساله که دوست دارم یک نسخه‌ی جدید (حتی ریمستر/ریمیک) از F-Zero معرفی بشه. در هر صورت امیدوارم در یکی دو سال آینده ازش رونمایی بشه.
زمانی که سوییچ گرفتم از اولین بازی‌هایی که رفتم بازی Fast RMX بود. عجب بازی هست این بازی! گرافیک خوب یا حتی عالی! گیم‌پلی به به! موسیقی هم که دیگه عالی! دیگه چیز دیگه‌ تقریبا از این بازی جدای از بخش چند نفره با پلیرهای بیشتر نمی‍خواستم. این بازی به نوعی شباهت به F-Zero داره به نظرم و دوست داشتم که توسعه دهنده‌ی این بازی روی F-Zero کار میکرد.

به اون مطلب در مورد DLC بازی Xenoblade آخری توجه نکردم! حالا شاید خبری از پورت اون بازی هم شد؟

استار فاکس هم تقریبا زمان طولانی هست که نسخه جدید نداشته. یک ریمیک با بهبود گیم‌پلی از نسخه‌ای که برای کنسول نینتندو 64 ساختند هم میتونه خوب بشه؟

آخرین ویرایش:
از اونجایی که گفتن خبری از سوییچ ۲ نیست پس احتمالا دایرکت جالبی نخواهد بود:دی نینتندو دیگه هرچی کارت داشت برای سوییچ رو کرد. بعیده دقیقه ۹۰ بخواد چیزی اضافه کنه بهش.
حتی پرایم ۴ هم فکر نمیکنم خبری بشه ازش، هرچند تنها دلیل ارزشمند شدن دایرکتشون هم همین پرایم ۴ هستش:دی

- از اونجایی که گفتن آخرین دایرکت مخصوص سویچ هست به نظرم حداقل تریلر پرایم 4 و ریمیک ژنولوژی رو باید نشون بدن (الان نشون ندن کی بدن؟!)
- در خصوص استارفاکس و اف زیرو ریمستر یا ریمیک سبک نسخه های گیم کی.بشون محتملتر هست تا بازی جدید
- اگر لیک ها درست باشه احتمالاً خبری از ایس اتورنی هم هست

همچین لیکی داشتیم!؟
واااااااااات؟
اگه واقعا اینو رو کنن من یکی برام خیلی میره بالا ارزش دایرکت :x
یه لیکر چینی تو یه فروم چینی اینو گفته بعد نکرو اینو توی ایکس (خدا مرگت بده ایلان :))) گذاشته و بعد شخص شخیص Pyoro تویت نکرو رو ریتویت کرده.
پ.ن: نکرو تو فامی هم تایید کرده

• Like
Reactions: reza8 and Z-fan
یه لیکر چینی تو یه فروم چینی اینو گفته بعد نکرو اینو توی ایکس (خدا مرگت بده ایلان :))) گذاشته و بعد شخص شخیص Pyoro تویت نکرو رو ریتویت کرده.
پ.ن: نکرو تو فامی هم تایید کرده

ای جااااااان
بالاخره :x

حیف من نمیتونم این دایرکت رو پس لایو ببینم
خبرهاش رو باید بعدا بخونم.
ولی این خودش به تنهایی کافیه برای من :x

تا اومدم بذارم گذاشتید

دایرکت در مورد بازی های نیمه دوم 2024 ـه
و خبری از کنسول بعدی هم این جا نیست

این عملا آخرین هورا برای عمر پرافتخار سوییچ ـه
پیش بینی هاتون رو بنویسید
چون خبری از عناوین جدید نیست ( دیگه عناوین جدید معرفی کنن میره واسه سوییچ 2) پس در نتیجه خیلی دوست دارم یه گیم پلی از pokemon legends za ببینم

- از اونجایی که گفتن آخرین دایرکت مخصوص سویچ هست به نظرم حداقل تریلر پرایم 4 و ریمیک ژنولوژی رو باید نشون بدن (الان نشون ندن کی بدن؟!)
- در خصوص استارفاکس و اف زیرو ریمستر یا ریمیک سبک نسخه های گیم کی.بشون محتملتر هست تا بازی جدید
- اگر لیک ها درست باشه احتمالاً خبری از ایس اتورنی هم هست
ایس اتورنی 7 ؟ یا بازم اسپین آف و کالکشن و ریمستر؟

• Like
Reactions: reza8 and Z-fan
ای جااااااان
بالاخره :x

حیف من نمیتونم این دایرکت رو پس لایو ببینم
خبرهاش رو باید بعدا بخونم.
ولی این خودش به تنهایی کافیه برای من :x

چون خبری از عناوین جدید نیست ( دیگه عناوین جدید معرفی کنن میره واسه سوییچ 2) پس در نتیجه خیلی دوست دارم یه گیم پلی از pokemon legends za ببینم

ایس اتورنی 7 ؟ یا بازم اسپین آف و کالکشن و ریمستر؟
تا جایی که من دنبال کردم شایعات مربوط بهش رو اشاره ای نشده بود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or