Nintendo 3DS

bazicenter2011

کاربر سایت
Sep 8, 2011
83

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
ریفر که ممکنه خراب بشه از چه نظر بهتره؟چون ارزونتره؟

من گفتم بهتره :-/
میگم اگر میخواهید 3DS بخرید دیگه سمت معمولی نرید و برید Xl بخرید
البته اینایی که تو بازار ما هستش هنوز از اون سری اولی ها هستش

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

فکر نکنم عقلانی باشه آدم طرف دستگاه ها ریفر (معیوب) بره من خودم مدل معمولی ترجیح میدم

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
639
نام
Hamid Anahid
اگه خود نینتندو OK کرده باشه مشکلی نیست...مهم اینه که توپخونه OK نکرده باشه :d !!!
از اون مهم تر اینکه دستگاه رفر شدرو قیمت دستگاه آکبند میدن ابران وگرنه این حرکت نینتندو چه از لحاظ اقتصادی چه حفاظت از محیط زیست حرکت پسندیده ای هست...

آخرین ویرایش:

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
از اون مهم تر اینکه دستگاه رفرش شدرو قیمت دستگاه آکبند میدن ابران وگرنه این حرکت نینتندو چه از لحاظ اقتصادی چه حفاظت از محیط زیست حرکت پسندیده ای هست...

من یادمه تو توپخونه PSP GO رو گذاشته بودن واسه فروش روی جعبش نوشته بود Factory Refurbished به قیمت دستگاه نو می فروختن.

bazicenter2011

کاربر سایت
Sep 8, 2011
83

نه شما نگفتید میگم که کیت گت وی الان قیمتش چنده؟ارزش خرید داره؟بهتر نیست چند ماه دیگه که مدلهای چینیش اومد اونارو بخریم؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
نه شما نگفتید میگم که کیت گت وی الان قیمتش چنده؟ارزش خرید داره؟بهتر نیست چند ماه دیگه که مدلهای چینیش اومد اونارو بخریم؟

گیت وی رو الان حدود 300 تومن میگن البته با این قیمت نخرید چون خیلی گرون میگن کمی بگردید شاید بشه 250 هم پیدا کرد
ارزش خرید بسته به خودتون هست من اگر فریمور پایین بود شاید میگرفتم چون دنبال بازی 3ds ارجینال هر چی میگردم نیست
کلا صبر کنید خیلی بهتره چون ساپورت ورژن بالاتر و قیمت ارزوت تر در ماه های بعد در راه خواهد بود

bazicenter2011

کاربر سایت
Sep 8, 2011
83
گیت وی رو الان حدود 300 تومن میگن البته با این قیمت نخرید چون خیلی گرون میگن کمی بگردید شاید بشه 250 هم پیدا کرد
ارزش خرید بسته به خودتون هست من اگر فریمور پایین بود شاید میگرفتم چون دنبال بازی 3ds ارجینال هر چی میگردم نیست
کلا صبر کنید خیلی بهتره چون ساپورت ورژن بالاتر و قیمت ارزوت تر در ماه های بعد در راه خواهد بود

ممنون دوست عزیز میگم که شما تری دی اس معمولی که ندارید؟بازی شینوبی چطوره؟خوبه؟چند مرحله هست؟قیمت دست دوش چنده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر