Nintendo 3DS

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    3ds
دوست عزیز مسئله من این نیست مسئله من اینه گه تیری دی اس بخرم یا پول بزارم روش کنسول خانگی بخرم البته تا سال اینده همشونو میخرم ولی میخوام بدونم اول کدوم رو بخرم

شما بگرد یه دست دوم پیدا کن. بعد هم بگم اگر دنبال بازی های بکش بکش هستی و اهل بازی هایی مثل Mario، Professor layton و کلا بازی های غیر از اکشن خالص نیستی اصلا نیا سراغ 3DS که کاملا نا امید میشی. سر جمع فقط یه بازی تو اون سبک ها داره اونم Resident evil revelations هست که رو دستگاه های دیگه اومده.
کلا شما که میگی با کنسول های این نسل حال نکردی، خب انتخاب خیلی زیادی نداریا... یا وایسی PS4 بگیری که اون کپی خور شدنش با خداس یا 3DS بگیری. به نظر من اول کامل با بازی های 3DS آشنا شو بعد تصمیم بگیر بخری یا نه.

ممنون
من اصلا کنسول این نسل رو میگم نمیخوام خودم اکس باکس داشتم ردش کردم رفت بعد 3ds نزدیک نهصد هزار تومنه با 400 تومن بت نمیدن
حالا ممنون در کل چیزی دیگه ای بت ذهنت رسید ممنون میشم منم در جریان بزاری

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز مسئله من این نیست مسئله من اینه گه تیری دی اس بخرم یا پول بزارم روش کنسول خانگی بخرم البته تا سال اینده همشونو میخرم ولی میخوام بدونم اول کدوم رو بخرم
یه دسته دوم تمیز بگیر حالا نعمولی باشه xl نباشه

شما بگرد یه دست دوم پیدا کن. بعد هم بگم اگر دنبال بازی های بکش بکش هستی و اهل بازی هایی مثل Mario، Professor layton و کلا بازی های غیر از اکشن خالص نیستی اصلا نیا سراغ 3DS که کاملا نا امید میشی. سر جمع فقط یه بازی تو اون سبک ها داره اونم Resident evil revelations هست که رو دستگاه های دیگه اومده.
کلا شما که میگی با کنسول های این نسل حال نکردی، خب انتخاب خیلی زیادی نداریا... یا وایسی PS4 بگیری که اون کپی خور شدنش با خداس یا 3DS بگیری. به نظر من اول کامل با بازی های 3DS آشنا شو بعد تصمیم بگیر بخری یا نه.
نه من اصلا تو کار دست 2 نیستم فقط و فقط نو خوشم نمیاد کنسول یکی رو که کار کرده بخرم تازه معلوم نیست طرف قابل اعتماد باشه یا نه
داداش من -من اصلا به خاطر همین ماریو 2 دل شدم که پلی 4 بخرم یا 3ds من عاشق بازی های نینتندو هستم

- - -ویرایش - - -

یه دسته دوم تمیز بگیر حالا نعمولی باشه xl نباشه
نه دست 2 اصلا بعد من 3ds رو میخوام بزرگ باشه یعنی اکس ال باشه
ممنون بابت راهنمایی

دوستان من الان 3ds xl دارم به نظرتون بدمش یه 3ds معمولی بگیرم ؟ تفاوت گرافیکی دارن؟
راستی این gateway در آینده بازی هارو ساپورت میکنه ؟
با تشکر

درسته که فن خیلی قدیمیه Nintendo هستم...ولی طبق پست های شما دارم نظر میدم :
شما اول برو 3DS رو از نزدیک ببین و یکم باهاش بازی کن...ببین با 3D مشکلی داری یا نه
اگه نداشتی که مبارکه...( مدل معمولی بگیری بهتره ، هم کوچیکتره هم ارزونتر )
ولی اگه دیدی مشکل داری یه منتظر باش ، تقریبا ً یه ماه دیگه 2DS مدل UC تو ایران میاد...!! هم خوش دست تره ، هم تو پولت بیشتر صرفه جویی کردی!
بقیه ی پولتم نگه دار تا جمع بشه واسه PS4 ... حتما ً که نباید همه رو خرج کنی :d !!

آپدیت جدید Gateway امکان Nand Emulation رو می ده
یعنی فرم ویر های جدید رو بر روی فرم ویر 4.x اجرا می کنه و می زاره شما بازی های اوریجینال جدیدتون رو بدون نیاز به آپدیت فرم ویر بازی کنید و از eshop و آنلاین هم لذت ببرید

ساپورت Monster Hunter 4 هم اضافه شده و ساپورت Pokemon X/Y هم در حال کار هست

با این اوصاف در حال حاضر فقط سه بازی Animal Crossing: New Leaf و Pokemon X و Pokemon Y بر روی Gateway اجرا نمی شن و MH4 از این لیست حذف شد

آخ جون یعنی هم میشه با بازی های اورجینال آنلاین زد :x و آخرین آپدیت داشت هم بازی های کپی رو بازی کرد نحوه کار این آپدیت Gateway هم در واقع اینه که همزمان انگار 2 تا Firmware داری از محتوای منحصر به فرد کنسول شما همون NAND کنسول Image میگیره شما هم میتونی به صورت معمولی کنسول آپدیت کنین از همه امکانات اورجینال استفاده کنین اما وقتی دوباره پروفایل Gateway بوت کنین به صورت اتوماتیک میره رو Firmware قدیمی :d

وای این بینظیره
حالا موقعش است که یه شرکت با مرام بیاد و یه کلون ارزون بزنه تا بشه با 40 یا 50 تومن تهیش کرد
همگی باید دعا کنیم:bighug::bighug::bighug::bighug::bighug:;;);;);;);;);;)

wii

ممنون
من اصلا کنسول این نسل رو میگم نمیخوام خودم اکس باکس داشتم ردش کردم رفت بعد 3ds نزدیک نهصد هزار تومنه با 400 تومن بت نمیدن
حالا ممنون در کل چیزی دیگه ای بت ذهنت رسید ممنون میشم منم در جریان بزاری

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز من متوجه شدم کنسول نسل بعد میخواید

قیمت 3ds معمولی آک 700 هزاره قیمت 3ds ایکس ال 900 تا 950 هزار

در کل کنسول دستی یه چیزه کنسول خونگی یه چیز دیگه نمیشه باهم مقایسشون کرد هر دو دنیا متفاوتی دارن

اینو میدونم همین ps3 بزور هک شد وقتی هک شد تا یک سال مردم باور نمیکردن تازه قتی هک شد اول هک بود کلی زمان برد هک درست حسابی بیاد بازم الان دردسر داره چه برسه به ps4 که هنوز نیومده عمرا زودتر از 4 سال هک شه ps4 سیستم امنیتیش خیلی پیشرفت کرده اگه اورجینال باز نیستی اصلا سراغ ps4 نرو

درباره 3ds قدرت سخت افزاریش با wii برابره و قابلیت 3 بعدی داره که حتی منوها دستگاه 3 بعدیه و عکس 3 بعدی هم میگیره و فیلم 3 بعدی هم پخش میکنه

اگه کنسول دستی میخوای 3ds بگیر اگه کنسول خونگی میخوای وایسا wii u هک شه البته wii u الان قسمت wii ش هک شده و باهاش میتونی بازیا wii و گیم کیوبو اجرا کنی

wii u الان قسمت wii ش هک شده و باهاش میتونی بازیا wii و گیم کیوبو اجرا کنی

قسمت Wii هک شده ولی فکر نکنم Game Cube رو اجرا کنه هاااااااااا...مد Game Cube فقط مخصوص Wii و Game Cube هستش...چون Wii U پورت دسته Game Cube نداره!!
...
مهدی ارتگلی میدونه...مگه نه؟ :d

نه من اصلا تو کار دست 2 نیستم فقط و فقط نو خوشم نمیاد کنسول یکی رو که کار کرده بخرم تازه معلوم نیست طرف قابل اعتماد باشه یا نه
داداش من -من اصلا به خاطر همین ماریو 2 دل شدم که پلی 4 بخرم یا 3ds من عاشق بازی های نینتندو هستم

پس با 3DS حال میکنی. من دست دوم رو واسه این گفتم که ورژن 4 تا 4.5 داشته باشی بتونی gateway استفاده کنی.

آخ جون یعنی هم میشه با بازی های اورجینال آنلاین زد :x و آخرین آپدیت داشت هم بازی های کپی رو بازی کرد نحوه کار این آپدیت Gateway هم در واقع اینه که همزمان انگار 2 تا Firmware داری از محتوای منحصر به فرد کنسول شما همون NAND کنسول Image میگیره شما هم میتونی به صورت معمولی کنسول آپدیت کنین از همه امکانات اورجینال استفاده کنین اما وقتی دوباره پروفایل Gateway بوت کنین به صورت اتوماتیک میره رو Firmware قدیمی :d

هنوز معلوم نیست... اون firmware رو هم برعکس گفتی. اونی که روی SD نصب میشه رو میتونی آپدیت کنی. وقتی میری gateway mode میره رو firmware که روی SD ذخیره شده. شما اگر آپدیت کنی کنسول رو اصلا دیگه Gateway کار نخواهد کرد که بخوای بری frimware قدیمی.

پس با 3DS حال میکنی. من دست دوم رو واسه این گفتم که ورژن 4 تا 4.5 داشته باشی بتونی gateway استفاده کنی.

هنوز معلوم نیست... اون firmware رو هم برعکس گفتی. اونی که روی SD نصب میشه رو میتونی آپدیت کنی. وقتی میری gateway mode میره رو firmware که روی SD ذخیره شده. شما اگر آپدیت کنی کنسول رو اصلا دیگه Gateway کار نخواهد کرد که بخوای بری frimware قدیمی.
خلاصه دو Firmware میشه کنسول یکی آپدیت با قابلیت آنلاین یکی هم که واسه بازی های کپی :x

قسمت Wii هک شده ولی فکر نکنم Game Cube رو اجرا کنه هاااااااااا...مد Game Cube فقط مخصوص Wii و Game Cube هستش...چون Wii U پورت دسته Game Cube نداره!!
...
مهدی ارتگلی میدونه...مگه نه؟ :d

اره میشه بازی گیم کیوبو باهاش اجرا کرد و از دسته USB و یا دسته ps3 میتونی استفاده کنی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or