Nintendo 3DS

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    3ds
ببین با بازیای نینتندو حال می کنی یا پلی استیشن.
من با هر دوشون ولی بیشتر با نینتندو اما میدونی چیه ادم نمیشه از بازی های پر از احساس سونی گذشت واقعا اشک ادم در میاد براهمین در 2 راهی قرار گرفتم

- - -ویرایش - - -

دو نکته ی اساسی در رابطه با این انتخابت بهت بگم بعد برو جلو
یک : شما ببین میتونی بازی کپی بخری یا اورجینال
دو : ببین گرافیک نینتندو 3 دی اس ارضات میکنه یا نه

اگه میخوای کپی بازی کنی فعلا هیچ کدوم از اینا به صرفه نیست ، نه 3 دی اس نه پلی استیشن 4 نه وی یو
اگه میخوای اورجینال بازی کنی مسلما نمیای بری 3 دی اس یا وی یو بخری با این گرافیکی که داره پلی استیشن 4 میده بهت
اگه گرافیک برات مهم نیست ، 3 دی اس یا وی یو به نسبت قیمت پایین ترشون برات مناسب تره
اگه گرافیک برات مهمه ، فکر 3 دی اس یا وی یو رو از سرت بیرون کن برو پلی استیشن 4 بگیر

این دو نکته ی اساسی در رابطه با خرید شماست. رنج بازی ها هم میتونه مهم باشه ولی اکثر بازی های شاخ و مطرح برای همه ی پلتفورم ها میان پس موردی نداره [بجز اختصاصی ها]
خیلی خیلی ممنون خوب حالا جواب سوالاتتون رو بدم بعد ممنون میشم بازم راهنماییم کنید
من به هیج وجه ارجینال نمی خرم
گرافیک بازی هم برام خیلی مهمه ولی بستگی داره مثلا بازیی مثل ماریو برام مهم نیست گرافیک خوبی داشته باشه یا نه ولی مثلا کیل زون باید گرافیک خوبی داشته باشه

- - -ویرایش - - -

میدونی وقتی 19 سالم بود همه کنسول هارو داشتم به جز کنسول های نینتندو تا اینکه یه dsخریدم اما چون psp فروخته بودم تا ds بخرم کلی پشیمون شدم چرا؟ چون هم گیر بازی های اکشن و بازی هایی بودم که همه ازشون تعریف میکردن حرف مردم مهم بود برام تا اینکه خودم به شخصه بعضی بازی هارو رو ds تجربه کردم....و واقعا پشیمونم که چرا چند سال ds داشتم اما اصلا بهش دست نمیزدم چون کنسول شاهکاریه همین شد که چند وقت پیش 3ds xl هم از تهران گرفتم و به جرات میگم که واقعا بهترین کنسول دستیه حتی شاید بهترین کنسول بازی!!!! اما به نظر من شما باید ببینین که چه انتظاری دارین کنسول خونگی میخواین یا دستی؟ play4 هم کپی خورش حالا حالا ها معلوم نیست پس اگه کنسول خونگی با بازی های خوب میخوای play 3 یا xbox360 بگیر به نظر شخصی من play 3 بهتره (هرچند خودم xbox دارم!) اما اگه دوست داری شاهکار بازی کنی و به معنای واقعی بفهمی بازی کردن یعنی چی 3ds بگیر...باور کن همه کنسول هارو داشتم اما واقعا ds و 3ds یه حال دیگه داره...البته بعضی بازی ها هستن که حیفه از دست داد رو کنسول های خانگی!!!! امید وارم تو شک :-/ ننداخته باشم شما رو! تصمیم با خودته!:d
خیلی ممنون توضیحات کامل بود ولی من نمی خوام کنسول نسل قبلی رو بخرم خودم اکس باکس داشتم همین 2 ماه پیش فروختم چون اصلا حال نمیداد من حالا گیر کردم که پلی 4 بخرم یا وی یو یا اصلا کنسول دستی بخرم هدفم کلا سرگرمیه

- - -ویرایش - - -

ببین به نظر من خوبه هم یه کنسول دستی داشته باشی هم یه خانگی.
در مورد دستی که بدون شک 3ds بهترینه و واقعا فوق العادس
در مورد خانگی فعلا فکر ps4 رو از سرت بیرون کن چوم توی این نسل که داره تموم میشه هنوزم ps3 های تولیدشده از 2011 به بعد کپیخور نشدن.بهتره 360 یا ps3 بخری.بین این دو در بازیهای مشترک 360 بهترو قویتره ولی بازیای انحصاری ps3 رو ازش نمیشه گذشت.ببینید کدوم براتون مهمتره.
wiiu هم هنوز زوده بخری چون wii هم تا سه سال اول بازی خوبی نداشت و اکثر بازیهای قشنگش سالعای آخر اومد(شاید تا اون موقع کپیخورم شد)
خیلی خیلی ممنون بابت توضیحات
من کنسول خانگی داشتم اکس باکس 360 ولی حال نمی کردم باش فروختم
بعد من نمی تونم 2 کنسول بخرم می تونم ولی یه جا نه چون چند وقت دیگه بازی های division-titanfall-the crew میاد که همشون باید انلاین باشی و من مجبورم ارجینال بخرم بعد یعنی پول یه کنسول رو با این وضع باید بدم جا 3 تا بازی
شما به من بگو الان من 1200 دارم بدم 3ds بخرم یا بزارم روش پلی 4 بخرم ؟

بعد من نمی تونم 2 کنسول بخرم می تونم ولی یه جا نه چون چند وقت دیگه بازی های division-titanfall-the crew میاد که همشون باید انلاین باشی و من مجبورم ارجینال بخرم بعد یعنی پول یه کنسول رو با این وضع باید بدم جا 3 تا بازی
اگر بازیه اورجینال علاقه ای نداری تا دو سه سال فکر Ps4 رو از سرت بیرون کن.. اگر به هر نوع بازیه Simulator از جمله Fifa یا رسینگ علاقه داری Wii u رو بزار کنار..پیشنهادم باندل Ps3 & 3ds ....... :p
اگرم wii نداشتی به نظرم Wiiu بگیر wii رو کپی خور استفاده کن و بازی های خودش رو اوریجینال...

آخرین ویرایش:
بچه ها من دنبال بازی اوریجینال پوکمون x یا y میگردم
کسی میدونه تو ایران از کجا میتونم پیداش کنم؟

ممنون

از هرجا گیر آوردی بگو منم فایر امبلم رو از همون جا بگیرم :|

- - -ویرایش - - -

الان 3DS رو با گیت وی میتونی بازی کنی. که همه بازها هم نمیشه (بیشتر تو بازیای تازه اپمده ممکنه مشکل داشته باشه). WiiU هم تنها در مد وی می تونی کپی بازی کنی.

اگه می خوای وایسی واسه هک،‌باید بهت بگم DSi تو مد خودش هرگز هک نشد و تنها کسانی که تو یه زمان کمی تونستن بازی سودوکو EA رو (اونم ورژن نخستینش رو) با پوینت نینتندو دانلود کرده و دیگه آپدیت نکرده باشن می تونن به مد DSi با یه exploit دسترسی داشته باشن. برا همینه که بازیای DSiWare رو نمیشه کپی اجرا کرد. این کنسول سال ۲۰۰۸ به بازار اومد. راه دیگه ای هم برای هکش نیست. اگه مد DSi هک می شد الان امولاتوهای GBA و SNES با سرعت ۶۰ فریم تو هر DSi اجرا می شد.

خیلی خیلی ممنون خوب حالا جواب سوالاتتون رو بدم بعد ممنون میشم بازم راهنماییم کنید
من به هیج وجه ارجینال نمی خرم
گرافیک بازی هم برام خیلی مهمه ولی بستگی داره مثلا بازیی مثل ماریو برام مهم نیست گرافیک خوبی داشته باشه یا نه ولی مثلا کیل زون باید گرافیک خوبی داشته باشه

رک بخوام جوابتو بدم ، این چیزی که داری میگی الان PS3 هست نه PS4 یا 3DS

احتمال کپی خور شدن Ps4 رو من خودم حدود 15% عرض یابی میکنم اونم معلوم نیست چند سال بعد از عرضه اتفاق بیوفته ، سونی خیلی روی این هک شدنش خیلی حساسه.

شما یه حرکت بزن بعد نسبت به اون اقدام به خرید کن.
دموی بازی های 3DS رو بگیر همشو بشین ببین. [لیست بازی های 3DS] (خواستی بیا خودم گرفتم دمو هاشو بدم بهت ، دستگاه رو هم بگیری دستت ببینی چجوریه.)
اگه دیدی خوشت اومد برو بگیر اگه نه ، صبر کن بذار نسل بعد بیاد ببین کدومش زودتر کپی خور میشه برو بگیر

پیشنهاد من هم اینکه که مثل خودم یه PS3 بگیرید.[اگه وضع مالیتون خوبه ، یه سوپر اسلیم نو با برد کبرا گزینه ی خوبیه مثل خود من ، اگر هم نه که یکی دیگه از مدل هاشو بگیرید.]

پ.ن. 1 : اینم میگم که کاری که خودم کردم رو هم گفته باشم ، من الان PS3 ، Vita و 3DS دارم. کلا 3DS رو واسه دو تا اویلش گرفتم که خب هنوزم موفق به خریدشون نشدم چون اورجینال گرونه ، ویتا رو هم شب خوابیدم صبح بیدار شدم خریدمش یه چهارتایی بازی براش خریدم با 60 تومن ضرر سه تاشو فروختم گذاشتم روی PS3 سوپر اسلیم. PS3 رو فقط دوستش داشتم که خریدمش و باهاش بازی میکنم. کلا الان فقط با PS3 بازی میکنم اونم کپی بازی ای 3 تومن [چهارصد تومن برد کبرا برام آب خورد ولی موردی نداره] ، نسل بعد هم بیاد زودی نمیپرم بخرم ، صبر میکنم تا 2015 که گفتن PS3 رو ساپورت میکنن ، بعدش خبری نبود میرم کنسولی که هک شده رو میخرم حتی شده وان بگیرم میگیرم با این که روی سونی تعصب دارم. لحظه لحظه نگاه کردن به کسنول بدون بازی برای ادم زجر اوره مخصوصا اگه خودت کار کرده باشی خریده باشیش.
پ.ن. 2 : اگه خواستید مدل دیگری بجز سوپر اسلیم سونی رو بخرید ، فت که اصلا پیشنهاد نمیشه. اسلیم اگه مدل 25XX یا 3XXX رو بتونید پیدا کنید بهتر از سایر مدل هاست که البته باید سخت افزاری کپی بشه.
پ.ن. 3 : فکر نکنید چون گفتم مثل من سوپر اسلیم بگیرید اگه وضع مالیتون خوبه ، من مایه دارم ، نه منم یکی مثل همه ی شما.
پ.ن. 4 : سوپر اسلیم ، صدای فن نداره کمتر از یک لپ تاپ معمولی در حال بدون استفاده صدا میده.

رک بخوام جوابتو بدم ، این چیزی که داری میگی الان PS3 هست نه PS4 یا 3DS

احتمال کپی خور شدن Ps4 رو من خودم حدود 15% عرض یابی میکنم اونم معلوم نیست چند سال بعد از عرضه اتفاق بیوفته ، سونی خیلی روی این هک شدنش خیلی حساسه.

شما یه حرکت بزن بعد نسبت به اون اقدام به خرید کن.
دموی بازی های 3DS رو بگیر همشو بشین ببین. [لیست بازی های 3DS] (خواستی بیا خودم گرفتم دمو هاشو بدم بهت ، دستگاه رو هم بگیری دستت ببینی چجوریه.)
اگه دیدی خوشت اومد برو بگیر اگه نه ، صبر کن بذار نسل بعد بیاد ببین کدومش زودتر کپی خور میشه برو بگیر

پیشنهاد من هم اینکه که مثل خودم یه PS3 بگیرید.[اگه وضع مالیتون خوبه ، یه سوپر اسلیم نو با برد کبرا گزینه ی خوبیه مثل خود من ، اگر هم نه که یکی دیگه از مدل هاشو بگیرید.]

پ.ن. 1 : اینم میگم که کاری که خودم کردم رو هم گفته باشم ، من الان PS3 ، Vita و 3DS دارم. کلا 3DS رو واسه دو تا اویلش گرفتم که خب هنوزم موفق به خریدشون نشدم چون اورجینال گرونه ، ویتا رو هم شب خوابیدم صبح بیدار شدم خریدمش یه چهارتایی بازی براش خریدم با 60 تومن ضرر سه تاشو فروختم گذاشتم روی PS3 سوپر اسلیم. PS3 رو فقط دوستش داشتم که خریدمش و باهاش بازی میکنم. کلا الان فقط با PS3 بازی میکنم اونم کپی بازی ای 3 تومن [چهارصد تومن برد کبرا برام آب خورد ولی موردی نداره] ، نسل بعد هم بیاد زودی نمیپرم بخرم ، صبر میکنم تا 2015 که گفتن PS3 رو ساپورت میکنن ، بعدش خبری نبود میرم کنسولی که هک شده رو میخرم حتی شده وان بگیرم میگیرم با این که روی سونی تعصب دارم. لحظه لحظه نگاه کردن به کسنول بدون بازی برای ادم زجر اوره مخصوصا اگه خودت کار کرده باشی خریده باشیش.
پ.ن. 2 : اگه خواستید مدل دیگری بجز سوپر اسلیم سونی رو بخرید ، فت که اصلا پیشنهاد نمیشه. اسلیم اگه مدل 25XX یا 3XXX رو بتونید پیدا کنید بهتر از سایر مدل هاست که البته باید سخت افزاری کپی بشه.
پ.ن. 3 : فکر نکنید چون گفتم مثل من سوپر اسلیم بگیرید اگه وضع مالیتون خوبه ، من مایه دارم ، نه منم یکی مثل همه ی شما.
پ.ن. 4 : سوپر اسلیم ، صدای فن نداره کمتر از یک لپ تاپ معمولی در حال بدون استفاده صدا میده.
خوب با این اوضاع دیگه من میرم 3ds میخرم
نه اصلا فکر پلی 3 رو نمی کنم من اصلش پلی 4 برا کیل زون جدیده و فیفا نسل بعد میخوامش
پس من هفته اینده از سایت dcinpc.com یه 3دی اس میخرم بعد شما یه سری برو این سایته ببین کدوم دستگاه رو بخرم ممنون میشم دیگه دلو میزنم به دریا بازی ارجینال برا 3ds میخرم

داداش من میدونم چکار کنی
1200 داری دیگه.
من الان هم 360 دارم هم PS3 هم 3DS
وجدانا همین LAST OF US رو میشه تا یک سال هرروز بازی کنی.PS3 حداقل 15 یا 20 تا بازی اینطوری داره.تازه میشه کل بازیهای PS2 و PSP و PS1 هم ازروی هارد اجرا کنی
اینو داشته باش تا XBOX 1 یا PS4 کپیخور شه
با 400 تومن مونده هم یه 3DS بگیر و یه کارتریج R4 بگیر و بازیهای DS رو اجرا کن تا بازیهای خود 3DS به صورت ارزون کپیخور شن(اگرم حالا 200 یا 300 اومد دستت یه GATEWAY بگیر تا خود 3DS رو کپیخور کنی)

- - -ویرایش - - -

کیست مرا یاری دهد من از اینا میخوام باندل جدید 3DS اونم با بازی زلدا :((

خیلی قشنگه ولی برای نگاه کردن
به نظرم برای بازی کردن قسمت داخلی دستگاه باید مشکی باشه
وگرنه موقع بازی حواست پرت میشه ولی مشکی باشه اصلا قاب رو فراموش میکنی(تلویزیون ها هم همه قابشون مشکیه)

کیست مرا یاری دهد من از اینا میخوام باندل جدید 3DS اونم با بازی زلدا :((

من برای دومین بار وسوسه شدم باندل بخرم :d

دفعه اول باندل one piece اه ps3 بود که نیومد توی ایران ، این هم بعید بدونم بیاد اما اگه بیاد هر جوری شده می خرمش

خوب با این اوضاع دیگه من میرم 3ds میخرم
نه اصلا فکر پلی 3 رو نمی کنم من اصلش پلی 4 برا کیل زون جدیده و فیفا نسل بعد میخوامش
پس من هفته اینده از سایت dcinpc.com یه 3دی اس میخرم بعد شما یه سری برو این سایته ببین کدوم دستگاه رو بخرم ممنون میشم دیگه دلو میزنم به دریا بازی ارجینال برا 3ds میخرم

خب چرا یه 3ds که Gateway بخوره بهش نمیگیری؟

داداش من میدونم چکار کنی
1200 داری دیگه.
من الان هم 360 دارم هم PS3 هم 3DS
وجدانا همین LAST OF US رو میشه تا یک سال هرروز بازی کنی.PS3 حداقل 15 یا 20 تا بازی اینطوری داره.تازه میشه کل بازیهای PS2 و PSP و PS1 هم ازروی هارد اجرا کنی
اینو داشته باش تا XBOX 1 یا PS4 کپیخور شه
با 400 تومن مونده هم یه 3DS بگیر و یه کارتریج R4 بگیر و بازیهای DS رو اجرا کن تا بازیهای خود 3DS به صورت ارزون کپیخور شن(اگرم حالا 200 یا 300 اومد دستت یه GATEWAY بگیر تا خود 3DS رو کپیخور کنی)

- - -ویرایش - - -

خیلی قشنگه ولی برای نگاه کردن
به نظرم برای بازی کردن قسمت داخلی دستگاه باید مشکی باشه
وگرنه موقع بازی حواست پرت میشه ولی مشکی باشه اصلا قاب رو فراموش میکنی(تلویزیون ها هم همه قابشون مشکیه)
ممنون
من اصلا کنسول این نسل رو میگم نمیخوام خودم اکس باکس داشتم ردش کردم رفت بعد 3ds نزدیک نهصد هزار تومنه با 400 تومن بت نمیدن
حالا ممنون در کل چیزی دیگه ای بت ذهنت رسید ممنون میشم منم در جریان بزاری

- - -ویرایش - - -

خب چرا یه 3ds که Gateway بخوره بهش نمیگیری؟
دوست عزیز مسئله من این نیست مسئله من اینه گه تیری دی اس بخرم یا پول بزارم روش کنسول خانگی بخرم البته تا سال اینده همشونو میخرم ولی میخوام بدونم اول کدوم رو بخرم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or