Nintendo 3DS

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
@ Aperture
دانلود رام های 3DS (البته فعلا دانلود نکنید چون ممکنه برای اجرا از طریق هک نیاز به دستکاری روشون باشه) :
NitroRoms - The Largest Supplier of Roms in the World
اطلاعات کامل در مورد انواع مدل های DS :
Nintendo DS - Wikipedia, the free encyclopedia
کل رام هاشو من دارم حدودا 50 گیگ میشه
فعلا دانلود نکنید بزارید بیاد من تست کردم بهتون میگم الکی حجمتون نره اینم قبلا یکی از دوستان گرفته بود برام

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,382
دوست عزیز یه فلش کارت یه گروه هک معرفی کرده که بازی ها رو به صورت کپی اجرا میکنه البته یه سری نواقص هم داره مثل قیمت بالاش که هنوز تایید نشده ولی انگار 80 دلاره و بیشتر از یه بازی هم نمیتونی روی فلش کارت بریزی و اگه بخوای بازی دیگه ای رو انجام بدی باید بازی ای رو که روی فلش کارت قبلا ریختی پاک کنی و بازی جدید رو بریزی تازه وقتی بازی رو از روی فلش کارت پاک کنی سیو های بازیت هم میپره و اگه دوباره بازی رو بریزی باید از اول شروع کنی بازی رو نینتندو هم به احتمال زیاد به راحتی میتونه با یه اپدیت مانع اجرا شدن بازی های جدید با استفاده از این فلش کارت بشه حدود دو هفته دیگه هم اطلاعات جدید این فلش کارت مثل قیمت و ویزگی هاش و تاریخ وارد بازار شدنش اعلام میشه .

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,382
دوستان بزودی تصمیم دارم که یدونه DS برای یکی از فامیلامون و یدونه 3DS برای خودم بخرم بنابراین یه سری سوال دارم که میخوام بهم جواباشون رو بگید .
1 ایا DS LITE بازی های GAME BOY رو به صورت کپی اجرا میکنه ؟ GAME BOY ADVANCE چطور ؟ کنسولای قدیمی مثل سگا جنسیس رو چطور و اگه اجرا میکنه به کارت یا نرم افزار یا سخت افزار خاصی نیاز هست به غیر از کارت های هک مثل r4 ؟
2 به نظرتون چه کارتی برای کپی خور DS بگیرم که هم بازی های جدید رو باهاش اجرا کنم و هم بازی های GAME BOY و همین طور با 3DS هم هماهنگ باشه ؟
3 ایا DSi XL تو ایران گیر میاد ؟
4 به نظر شما من که 3DS رو برای بازی کردن تو بیرون میخوام بیشتر 3DS معمولی به دردم میخوره یا 3DS XL ؟ ( از نظر اندازه می پرسم .)
5 ایا 3DS XL نسبت به 3DS معمولی برتریت خاصی داره به غیر از عمر باتری بیشتر و این جور چیز های جزیی ؟ ( اخه شنیدم 3DS معمولی یه ذره صفحش اذیت میکنه .)
6 ایا روی DS میشه فرمت تصویری MKV یا MP4 رو اجرا کرد ؟ اگه نمیشه با نرم افزار چطور ؟ روی 3DS معمولی و 3DS XL چطور میشه اجرا کرد ؟
7 ایا 3DS معمولی دارای دوربین میباشد ؟ 3DS XL چطور ؟ و اگر داره چند مگاپیکسل هست ؟
8 بیشترین حجمی که یه رام داره چقدره و قیمتش چنده با خود DS یا 3DS هست یا اینکه جدا باید خریده بشه و ایا میشه روش موزیک و فیلم هم ریخت ؟
9 ایا HANDS FREE به DS وصل میشه به 3DS چطور و ایا کیفیت صداش خوبه ؟
10 ایا برای 3DS معمولی هم circle pad هست یا فقط برای 3DS XL هست و ایا چیز به درد بخوری هست و ارزش خریدن داره ؟
11 ایا کارت های هکی مثل acekard یا cyclo یا edgeیا m3i zero رو میتونم از جایی تهیه کنم ؟ اگه اره قیمتشون حدودا چقدر اب میخوره ؟
در اخر هم دو تا درخواست دارم اول اینکه اگه فروشگاه خوبی تو تهران سراغ دارید که بشه ازش یه کارت هک خوب خرید و همین طور فروشنده ی دستگاه باشه رو لطفا معرفی کنید و دوم اینکه جواب سوالام رو زود بدید چون زیاد وقت ندارم .

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

عزیز تو دی اس لایت با فلش کارت میتونی بازیا دی اس اجرا کنی درباره بازیا گیم بوی ادونس باید کارتجاشو داشته باشی یا سوپر کارت گیم بوی ادونس داشته باشی فلش کارتا دی اس بازیا گیم بوی ادونس اجرا نمیکنن . با نصب شبیه ساز روی فلش کارت تو دی اس بازیا داس.میکرو.سوپر نینتندو .نئوگو.گیم بوی کالر میتونی بازی کنی . کارت r4i sdhc 3ds for خوبه . آره دی اس ایکس ال تو ایران هست . من خودم 3دی اس معمولی دارم معمولی بنظرم هم قشنگتره هم میشه باهاش همه جا بازی کرد اما 3دی اس ایکس ال به قشنگی 3دی اس معمولی نیست دوم اینکه 3دی اس ایکس ال خیلی بزرگه واقعأ . من با معمولی بیشتر حال میکنم . آره هر دو مدل دوربین دارن یه دوربین وی جی ای بالا ال سی دی و دو دوربین 3 مگاپیکسلی در پشت دستگاه که 3 بعدی هم عکس و فیلم برداری میکنه

- - -ویرایش - - -

آره هم دی اس هم به 3دی اس خروجی هدفون داره آره صداش خوبه . دی اس با برنامه موزیک و فیلم پخش میکنه نرم افزار تبدیل ویدیو و موزیک به فرمت خاص دی اس هم هست 3دی اس موزیک خودش پخش میکنه کلیپ هم همینطور . پد دوم هم برای هر دو 3دی اس هست

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,382
ممنون دوست عزیز بابت جواب های مفیدت راستی این کارت r4isdhc 3ds for رو میشه علاوه بر ds روی 3ds هم استفاده کرد ؟ اخه من از اکثر دوستان شنیدم که برای 3ds کارت r4 dual core رو معرفی میکنن و در اخر هم ایا بهتره ds رو رجین uc بگیرم یا pal بگیرم ؟ 3ds رو چطور ؟ اگه خیلی بین pal و uc فرقی نمیکنه و همه ی بازی ها هم زمان برای هر دو میان pal بگیرم که ارزون تره .

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

فدات آره میشه استفاده کردم من خودم از این کارت روی 3دی اس استفاده میکنم براش آپدیتم میاد . 3دی اس حتمأ یوسی بگیر . دی اس فرقی نمیکنه فری ریجنه اما تو بازار دی اس بیشتر یوسی هست

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,382
ببخشید که انقدر سوال میپرسم ولی الان یه چیزی به ذهنم رسید 3DS که هم صفحه اش 3d هست و هم فیلم پخش میکنه ایا این قابلیت رو داره که فیلم های معمولی رو به صورت 3d نشون بده فیلم هایی که 3d هستن رو چطور میشه روش اجرا کرد و 3d دید و در مورد حجم رام هم منظورم رو بد فهمیدید منظورم حجم بازی های ds و 3ds نبود بلکه میخواستم بدونم که بیشترین حد فضای ذخیره سازی هارد های ds و 3ds چنده حالا نمیدونم اسمشون رامه یا کارتریج یا چیز دیگه ای یعنی بیشترین ظرفیتی که میتونم روی ds یا 3ds بازی و موزیک و فیلم و برنامه بریزم چقدر هست 4 گیک 16 گیگ 32 گیک و یا 64 گیگ یا حتی بیشتر ؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

نه خواهش میکنم تو 3DS همه قسمتاش 3 بعدیه یعنی برنامه و منو سیستم 3 بعدیه ولی بازی دی اس توش 3 بعدی نیست فقط معمولی دیده میشه چون ساختار 3 بعدی نداره . قسمت دوربین هم 2 بعدی هم 3 بعدی فیلم برداری و عکس برداری میکنه یه قسمت آنلاین ویدیو داره فیلما و .......... 3 بعدی نشون میده . کارتج ها بازی تا 4 گیگ فکر کنم حجم داشته باشه غیر از کارتج درباره رم اس دی که به دستگاه میخوره روی 3 دی اس معمولی رم 2 گیگ هست تا 32 هم بهش میخوره این رم برای ذخیره فیلم و آهنگ و ............. نمیشه روش بازی ریخت . درباره فلش کارت هایی که بازی دی اس اجرا میکنن همین مدلی که گفتم از 4 گیگ تا 32 گیگ رم بهش میخوره . رو دی اس میتونی شبیه ساز برنامه اجرا کنی چون هک شده اما روی 3دی اس نمیشه این کار کرد چون هنوز هک نشده فقط با فلش کارت میتونی بازیا دی اس اجرا کنی

kratos.ir

کاربر سایت
May 4, 2007
220
نام
رامتین
والا زمانی که ما زلدا می خواستیم 20 نفر دیگه هم می خواستن کلی طول کشید یه دونه پیدا کنم. حالا که می خوایم عوض کنیم یا بفروشیم هیشکی نیست . مردم از بی بازی. یکی یه بازی بگه تعویض کنیم حداقل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر