Nintendo 3DS

kratos.ir

کاربر سایت
May 4, 2007
220
نام
رامتین
سلام. دوستان گلم یکی می تونه انواع 3ds که تو بازار هست با تفاوتاشون رو بهم بگه و برام توضیح بده. ممنون می شم. به شدت می خوام یه دونه بگیرم. کدوم مدلشو پیشنهاد می کنین؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
کلا دو نوع هست یکی 3DSمعمولی یکی هم 3DS XL که صفحه نمایشش خیلی بزرگتره و در نتیجه سه بعدی بهتری هم داره ولی خیلی کنسول دستی نیست چون خیلی گنده هست البته قیمتشم بالاتر از معمولی هست در کل هر مدل رو بگیری تو بازی ها و گرافیگ و ... هیچ فرقی باهم ندارن ریجن دستگاه هم تو ایران UC و PAL هست که UC رو پیشنهاد میکنم چون بازیهاش به نسبت PAL خیلی بیشترن تو ایران

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اقا ریجن دستگاه را از کجا میشه فهمید لطفا پیام خصوصی بدید
وارد System Settings که بشید اون بالا ورژن آپدیت رو میزنه و آرخش یه U یا E داره یا شایدم J , اون U که میشه آمریکا و NTSC U اگه E باشه میشه Pal
روی جعبه دستگاه هم اگه علامت ESRB باشه باز میشه آمریکا و اگه Pegi باشه میشه اروپا
بازی رایانه

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
دوستان یه سوال... 3ds من یه r4 داشت با یه بازی اوریج.. همه چی درست کار میکرد تا اینکه 2 تا بازی دیگه خریدم متال گیر و رزیدنت اویل... یه مدت متال گیر بازی میکردم که یه روز هوس کردم بازیای قدیمی رو رو r4 بازی کنم.... r4 رو که بعد از مدتها گذاشتم دو دستگاه تو یه صفحه سیاه پیغام میده که یه مشکلی هست و دستگاه رو باید خاموش کنی... کسی میدونه چی به سر r4 اومده؟؟؟

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
دوستان یه سوال... 3ds من یه r4 داشت با یه بازی اوریج.. همه چی درست کار میکرد تا اینکه 2 تا بازی دیگه خریدم متال گیر و رزیدنت اویل... یه مدت متال گیر بازی میکردم که یه روز هوس کردم بازیای قدیمی رو رو r4 بازی کنم.... r4 رو که بعد از مدتها گذاشتم دو دستگاه تو یه صفحه سیاه پیغام میده که یه مشکلی هست و دستگاه رو باید خاموش کنی... کسی میدونه چی به سر r4 اومده؟؟؟
حواست نبوده اپديتش كردي دستگاه رو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر