Nintendo 3DS

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اگه این با یه ماریو باشه به نظر قیمتش بد نیست
خودش 300 بازی هم کمه کمش 70 میارزه
نه اقا. دوستمون همچین گفت دیدم که هرکی ندونه فک میکنه توپخونه دیده. نگو ایشون تو آمازون دیدن :D.
--------------------

قیمت 3DS رو از چند جا گرفتم که بنظرم منصفانه میامد ولی متاسفانه ریجن کنسول و بازیهاشون UC هست ( WTF !!!). بعد دقیق نمیدونم برق دستگاه مثل ps Vita و ps3 هست یا نه؟ چون میشه کنسول Portable رو به یه مبدل برق حمل کرد. کسی اطلاع داره؟
ممنون

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
نه اقا. دوستمون همچین گفت دیدم که هرکی ندونه فک میکنه توپخونه دیده. نگو ایشون تو آمازون دیدن :D.
--------------------

قیمت 3DS رو از چند جا گرفتم که بنظرم منصفانه میامد ولی متاسفانه ریجن کنسول و بازیهاشون UC هست ( WTF !!!). بعد دقیق نمیدونم برق دستگاه مثل ps Vita و ps3 هست یا نه؟ چون میشه کنسول Portable رو به یه مبدل برق حمل کرد. کسی اطلاع داره؟
ممنون

نه برقش 220 هست. نیازی به مبدل نداره
ماله منم UC هست.

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
سلام من نمی دونسنتم سبک بازی زلدا چجوریه امروز 80 خریدم ولی اصلا نمی دونم چجوری باید بازی کرد همش باید بریز ابنور انور خیلی از این بازی تعریف کردن ولی من خوشم نیامد

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
سلام من نمی دونسنتم سبک بازی زلدا چجوریه امروز 80 خریدم ولی اصلا نمی دونم چجوری باید بازی کرد همش باید بریز ابنور انور خیلی از این بازی تعریف کردن ولی من خوشم نیامد

خب تیگه قبلش 2تا ویدیو میدیدی ازش پولت رو نمیرفتی بدی این بازی زلدا که مث گاد اف وار نیست بکش بکش باشه بازیش:D

من خودم 2 شماره قبلیش رو تا نصفه بازی کردم ولش کردم ولی اون Phanthom Hour glass رو تقریبا 80 درصدش رو رفتم ولی دیگه حوصلم نشد بازی کنم:D حالا شمام دیگه چاره ای نداری بازی کن زود بفروشش تا بیشتر از این حرفا از قیمتش کم نشدهض

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
مجید چرا از راه بدر می کنی بنده خدا رو! :D
آقا زلدا اگه وقت بزاری بهترین بازی عمرت میشه
اگه اشتباه نکنم شما دیمون سولز و دارک سولز رفتی دیگه یه زره حوصله و صبر واسه زلدا فکر نمی کنم واست سخت باشه
بهترین بازی تاریخ هست این اوکرینا آف تایم
یه مقدار حوصله کن به جاهای هیجان انگیزش مثل باس فایت ها و پازل های عالی و دانجن های خفنش می رسی. من نسخه 64 رو رفتم ولی این نسخه خیلی بهتر ازون شده
به نظرم تمومش کن بعد ردش کن بره. واسه 10 تومن بالا و پایین واسه فروشش عجله نکن

آخرین ویرایش:

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی

آقا یکم بازی کن وقتی متوجه شدی چه بازیه خوبیه دیگه ولکنش نیستی میری تمام نسخه هاشو میخری :d

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
ما هم نگفتیم بازی بدی هست که میگم اگه قرار باشه همون اول بدت بیاد دیگه اخرش هیچی!

شمام بازی حتما بکن اقا

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
ممنون حالا یه خورده بازی میکنم راستی من از طریق ویزا کارت نتونستم بازی بخرم ( ای شاپ نینتیدو ) با خود دستگاه ارور میده حالا راه دیگه ای برای خریدشون هست ؟

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
ممنون حالا یه خورده بازی میکنم راستی من از طریق ویزا کارت نتونستم بازی بخرم ( ای شاپ نینتیدو ) با خود دستگاه ارور میده حالا راه دیگه ای برای خریدشون هست ؟
اگر نتونید اینطوری بازی بخرید باید بازی فیزیکی بخرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر