Nintendo 3DS

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
دوتا سوال دیگه پیش اومد:
1.چرا این دوستمون فرمودند آپدیت نکنم؟چه مشکلی داره؟(به جز کار نکردن r4)
2.من میخوام از nintendo vdieo استفاده کنم ولی نمیشه.فک کنم مشکل ip باشه. نمیشه رو خود کنسول چیز پی ان set کرد؟
3.میشه بازی هایی مثل زلدا رو از eshop خرید؟آخه تو eshop فقط trailerش رو دیدم.
4:d.اگه بخوام از طریق nintedo card از eshop خرید کنم چه نوع کارتی لازمه؟من یه سرچی کردم wii card هست. برای 3ds هم کارت مخصوصی هست یا ...؟

masiha_jfr

کاربر سایت
Jul 27, 2006
194
نام
مسیحا
وقتی خبر ارزون شدن دستگاه رو شنیدم خیلی از نینتندو ناراحت شدم!
خودم که تقریبا اندازه ی قیمت خود دستگاه ضرر کردم هیچی..!
ولی نینتندو رو حرفش نموند!
وقتی PSvita قیمتش مشخص شد،نینتندو اعلام کرد که تغییری در قیمت 3ds بوجود نمیاد
ولی...
به نظر این به خاطر ضعف نینتندو در کمبود بازی های 3ds هست
متال گیر که رفت واسه آخرت! بیشتر بازی هاش هم چنگی به دل نمی زنن!
دوست ندارم بگم از اینکه 3ds دارم پشیمونم! ولی ...چی بگم!

آخرین ویرایش:

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
ولی...

من که پشیمون نیستم.فعلا دارم باsplinter cell حال میکنم.اگه بازی نداری بیا دم خونه ما بپلک با streetpass حال کنیم.
پ.ن:اصلا نمیدونم streetpass چی هست:dفقط تو manualش خوندم تو خیابون کنار هم رد شیم یه اتفاقاتی میوفته.

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
بازی های خوبش مونده , فعلا با زلدا حال کن تا بعد ...
مخصوصا اینکه نینتندو گفته وقتی Wii U اومد , تمام بازیها هم برای 3DSمیاد , هم Wii U ...

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
خودشون هم گفتن که فروش کم 3DS بخاطر کمبود داشتن ip های با ارزش در زمان لانچ و بعدش بوده

فعلا تا شهریور - مهر هم یخورده صبر کن تا Super Mario بیاد تا کلا از دپرسی در بیای

تاقت بیار پسر :d

mortit

کاربر سایت
Jun 11, 2011
179
نام
مرتضي
ولی...
يعني چی؟ اين همه بازي ها مثل سوپر ماريو لويجيز منشن ماريو كارت كيد ايكاروس زلدا استار فاكس داره مياد.:d

masiha_jfr

کاربر سایت
Jul 27, 2006
194
نام
مسیحا
يعني چی؟ اين همه بازي ها مثل سوپر ماريو لويجيز منشن ماريو كارت كيد ايكاروس زلدا استار فاكس داره مياد.:d

حرف شما رو قبول دارم!
ولی نینتندو خیلی کند جلو میره!
یه سال زودتر از PSVita اومد..ولی کار چندان بزرگی نکرد!
امیدوارم با اومدن PSVita رقابت باعث بشه نیننتدو یه تکونی به خودش بده و به جای اینکه دستگاهش رو ارزون کنه تا بیشتر فروش بره... بازی های باحال و بیشتری بده:d

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
دوتا سوال دیگه پیش اومد:
1.چرا این دوستمون فرمودند کنسول رو آپدیت نکنم؟چه مشکلی داره؟(به جز کار نکردن r4)
2.من میخوام از nintendo vdieo استفاده کنم ولی نمیشه.فک کنم مشکل ip باشه. نمیشه رو خود کنسول چیز پی ان set کرد؟
4:d.اگه بخوام از طریق nintedo card از eshop خرید کنم چه نوع کارتی لازمه؟من یه سرچی کردم wii card هست. برای 3ds هم کارت مخصوصی هست یا ...؟
دوستان خواهشا در حد توان به سوالات من پاسخ فرمایید

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
دوتا سوال دیگه پیش اومد:
1.چرا این دوستمون فرمودند آپدیت نکنم؟چه مشکلی داره؟(به جز کار نکردن r4)

1- مشکلش اینه که بعضی از فلش کارت ها که رو 3ds کار میکنن از کار میفتن. البته اونا هم فقط بازی های DS رو اجرا میکنن وگرنه 3DS در هیچ حالتی هنوز هک نشده.
2- نه نمیشه. مگه اینکه رو router ـتون اونو ست کنین که کمتر router ـی همچو قابلیتی داره.
3- بله که میشه، البته فقط دو نسخه زلدا تو eShop هستش واگه منظورتون این آخریه که مخصوص 3DS ـه هست باید بگم که تو eShop نیستش.
4- سیستمش پولیه و دیگه point ـی نیستش. مگه تو eShop ندیدین همه چه رو بر حسب دلار زده؟ شما پول واریز میکنین تو اکانتتون و از تو eShop خرید میکنین.

موفق باشی دوست عزیز.

mortit

کاربر سایت
Jun 11, 2011
179
نام
مرتضي
حرف شما رو قبول دارم!
ولی نینتندو خیلی کند جلو میره!
یه سال زودتر از PSVita اومد..ولی کار چندان بزرگی نکرد!
امیدوارم با اومدن PSVita رقابت باعث بشه نیننتدو یه تکونی به خودش بده و به جای اینکه دستگاهش رو ارزون کنه تا بیشتر فروش بره... بازی های باحال و بیشتری بده:d
منم كاملا با حرف شما موافقم:d يه سال گذشته چيزي نيومده جز زلدا و يكي دو تا ديگه اما بيشتر بازي هاش پاييز و كريسمس مياد و اميدوارم اون موقع توجه بيشتري به تري دي اس بشه.>:d

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
1- مشکلش اینه که بعضی از فلش کارت ها که رو 3ds کار میکنن از کار میفتن. البته اونا هم فقط بازی های DS رو اجرا میکنن وگرنه 3DS در هیچ حالتی هنوز هک نشده.
2- نه نمیشه. مگه اینکه رو router ـتون اونو ست کنین که کمتر router ـی همچو قابلیتی داره.
3- بله که میشه، البته فقط دو نسخه زلدا تو eShop هستش واگه منظورتون این آخریه که مخصوص 3DS ـه هست باید بگم که تو eShop نیستش.
4- سیستمش پولیه و دیگه point ـی نیستش. مگه تو eShop ندیدین همه چه رو بر حسب دلار زده؟ شما پول واریز میکنین تو اکانتتون و از تو eShop خرید میکنین.

موفق باشی دوست عزیز.
کو دکمه تشکر؟:d
در مورد ip یه چیزهایی تو بخش internet connection هست.مثل prokcsy . از طریق اینا نمیشه عمل کرد؟
در مورد خرید از eshop :وقتی تو بخش خرید میری دو گزینه داره که یکیش nintendo card هست.سوالم اینه که باید چه نوع نینتندو کارتی داشته باشم.مخصوص 3ds یا یه چیز عمومیه برای همه کنسول های نینتندو هست؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
کو دکمه تشکر؟:d
1-در مورد ip یه چیزهایی تو بخش internet connection هست.مثل prokcsy . از طریق اینا نمیشه عمل کرد؟
2-در مورد خرید از eshop :وقتی تو بخش خرید میری دو گزینه داره که یکیش nintendo card هست.سوالم اینه که باید چه نوع نینتندو کارتی داشته باشم.مخصوص 3ds یا یه چیز عمومیه برای همه کنسول های نینتندو هست؟
1- والله من ور نرفتم.
2- اونا برای اینه که DSiWare خرید کنی وگرنه بازی های مخصوص 3DS پولی هستن.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام دوستان
من یه 400 تومنی دارم ( نوش جونم :D )
1. 3DS بخرم یا PS VITA ؟
2.امکانات و مشکلات و نقاط ضعف هر کودوم رو بگید
3. با مودم ADSL معمولی هم میشه باهاشون اینترنت رفت؟
4.گرافیک کودوم خفن تره؟
5.بازی های کودوم بیشتره + خلاقیتاشون فراوون تره

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
سلام دوستان
من یه 400 تومنی دارم ( نوش جونم :D )
1. 3DS بخرم یا PS VITA ؟
2.امکانات و مشکلات و نقاط ضعف هر کودوم رو بگید
3. با مودم ADSL معمولی هم میشه باهاشون اینترنت رفت؟
4.گرافیک کودوم خفن تره؟
5.بازی های کودوم بیشتره + خلاقیتاشون فراوون تره
این که راحت ترین دو راهیی هست که وجود داره حتی اگه مدیر نینتندو باشی یعنی مطمون باش 10 تا سوال دیگه هم بپرسی PS Vita سره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر