Nintendo 3DS

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    3ds
سلام دوستان اون هاای که میتونند به نیتندو ویدیو وصل شن بی زحمت از داخل کارت اس دی شون ویدیو ها رو در بیارن و اپلود کنن و بگن کجا بریزیم چون وقتی میری تو نینتندو ویدیو اول دا خل اس دی کارت نگاه میکنه ممنون:-*

پیشنهاد خوبیه.
البته همین امروز نینتندو آپدیت جدیدی داده که قابلیت فیلم برداری هم به کنسول اضافه میشه.پس دیگه احتیاجی به نینتندو ویدئو نیست
---
اضافه شد:من آپدیت کردم.آپدیت یه سری تغییرات جزئی داده+فیلم برداری 3 بعدی.جالب اینه که flashcarsd هم آپدیت شدن و بدون مشکل می تونید بازی های ds رو اجرا کنید.

آخرین ویرایش:
سلام دوستان اون هاای که میتونند به نیتندو ویدیو وصل شن بی زحمت از داخل کارت اس دی شون ویدیو ها رو در بیارن و اپلود کنن و بگن کجا بریزیم چون وقتی میری تو نینتندو ویدیو اول دا خل اس دی کارت نگاه میکنه ممنون:-*

آقا اصلا این نینتندو ویدئو میزاره دانلود هم بکنیم؟ من که هر کدوم از ویدئو هاش رو باز کردم فقط پلی می کنه و گزینه دانلود نداره

شما مطمئنی از نینتندو ویدئو استفاده میکنی؟آخه برای ایرانیا قابل دسترس نیست.مگر اینکه مودمت قابلیت شیر کردن چیز پی ان داشته باشه.شاید شما منظورت تریلر بازی ها تو eshop هست؟

شما مطمئنی از نینتندو ویدئو استفاده میکنی؟آخه برای ایرانیا قابل دسترس نیست.مگر اینکه مودمت قابلیت شیر کردن چیز پی ان داشته باشه.شاید شما منظورت تریلر بازی ها تو eshop هست؟
اره منظورم همون بود!:دی
اینی که گفتی چی هست؟:دی
یعنی *** رو روی مودم ست کنم؟

سلام دوستان من اپدیت کردم میشه فیلم برداری 3d کرد و فیلم ها ای که هست با فرمت avi
کسی تا حالا برای 3ds فیلم تبدیل کرده ؟
چون من تبدیل کردم اسمش هم عوض کردم تو عکس ها هم کپی کردم اما نبود
اگه کسی بلده کمک کنه

دوستان crown3ds اعلام کرده r4شو آخر همین ماه میلادی release میکنه.

دوستان برای اجرای ویدئوی سه بعدی روی کنسول نیاز به یه مبدل دارید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or