Nintendo 3DS

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,344
49075101793135121090.jpg

Nintendo از نظر مردم هایی که که در نظر سنجی در IGN شرکت کردند بهترین بود در E3 2014

هم در بخش Games بهترین بود

هم در بخش کنفرانس بهترین بود

و در نهایت در حالت کلی یا Overall

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوستان دنبال 3ds مدل معمولی آکبندم که سفارش امارات باشه قیمت مناسب هم داشته باشه اگر کسی داشت یا میدونه کجا دارن خبرم کنه ( ممنون)

یه سوال کارتج 3dslink ارزش خرید داره؟

پک چند تیکه لوازم جانبی 3ds معمولی کجا دارن؟

محافظ ژله ای و یا طلقی برای 3ds کجا دارن؟

استیکر برای 3ds هست؟

3ds باندل تو بازار هست؟

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
والا مثل اینکه 3ds link هنوز یه تعدادی از بازیها رو نمیاره. پس Gateway پیشنهاد میشه.بدون دردسر هم بازی 3ds بازی میکنی هم ds. من خودم الان دارم dragon quest 4 ds رو بازی میکنم.

mahjub

کاربر سایت
May 22, 2012
68
نام
حسین
3dslink هنوز مولتی رام نشده بازی های Pokémon x/y و animal crossing رو هنوز اجرا نمیکنه ولی روش کار کردن قراره تو آپدیت جدید برطرف بشه ، قراره قبل از کریسمس این آپدیت بیاد .

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
3dslink هنوز مولتی رام نشده بازی های Pokémon x/y و animal crossing رو هنوز اجرا نمیکنه ولی روش کار کردن قراره تو آپدیت جدید برطرف بشه ، قراره قبل از کریسمس این آپدیت بیاد .
من الان با لینک مولتی رام دارم!
ولی مسلما gw بهتره!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
به به مبارکهb-)

نه. باتریهای این روزا دیگه 12 ساعت بذاری شارژ و این چیزا ندارن. مشکلی پیش نمیاد.

مرسی :x:bighug:

آخه سر psp هم همینطوری شد یه psp آک خریدم باتری اولیه اش تموم شد طرف میخواست کپی خور کنه و بازی بریزه زد به شارژر روشنش کرد کارا رو کرد بعد بردم خونه زدم شارژ

ولی باطریش آخرش 2 ساعتو 45 دقیقه جواب میداد رفتم یه باطری دیگه خریدم اصولی شارژش کردم یه سره 6 ساعت 30 دقیقه جواب میداد

حالا اینو گذاشتم شارژ شه میزارم 6 ساعت شارژ شه بعد ببینم چقدر شارژ نگه میداره

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
نه بخوای بری eshop باید آپدیت کنی.
نمیدونم. مال من اینو نداشت. اگرم داشته صاحاب قبلی کرش داشته حتما. ولی نمیدونم چیه.
یه کلاب نینتندو میشناسم که میتونی کدش رو توی سایت کلاب نینتندو بزنی و بازی رو رجیستر کنی. ولی اینی که گفتی نمیدونم چیه.
من سایتی رو بلد نیستم واسه دانلود. ولی توی یکی از تاپیکا بچه ها معرفی کرده بودن چند تا سایتو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر