Nintendo در سال 2007، Natal را رد کرد!

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
iwata1b.jpg

به نظر می رسد رییس شرکت نینتندو، آقای Satoru Iwata زمانی پروژه ی نتال را دیده، ولی به خاطر تاخیر بیش از حد در عکس العمل و قیمت بالای آن، از پذیرفتن آن سر باز زده است. CVG در گزارش خود، چنین گفت.

یک منبع از پایگاه شرکت نینتندو در ژاپن، در حالی که به صورت ناشناس با این سایت گفتگو می کرد، اعلام کرد که قبل از خریده شدن شرکت اسرائیلی 3DV Systems (سازنده ی این تکنولوژی) توسط مایکروسافت، این شرکت یک نمونه ی اولیه از این تکنولوژی را به Satoru Iwata نشان داده بود.

در حالی که نینتندو تحت تاثیر این تکنولوژی قرار گرفته بود، آن را نپذیرفت، چرا که Satoru Iwata احساس می کرد که این تکنولوژی برای Wii مناسب نیست.

این منبع به CVG گفت: " آقای Iwata، همیشه بر روی چیزی سرمایه گذاری می کند که مطمئن باشد طرفداران نینتندو، از آن استقبال خواهند کرد."

" کمپانی 3DV دوربینی را به ما نشان داد که حرکات را به صورت سه بعدی تشخیص می داد، و قابلیت تشخیص صدا نیز داشت - اما Iwata نگران بود که نتواند آن را به قیمت مناسب نینتندو به فروش برساند. اون همچنین نگران تاخیر در عملکرد این دستگاه، در میان بازی بود."

" در واقع - من شنیدم که Iwata مشغول توصیف نمونه ی اولیه بود، و مطمئن هستم که درباره ی نِتال صحبت می کرد. چیزی که ما در E3 دیدیم، کوچک تر از نمونه ی اولیه بود و همچنین قدرت تشخیص چهره نیز بسیار ارتقاء یافته بود. اما همان تکنولوژی ای بود که در سال 2007 به ما نشان داده شد."

" ما هنوز درباره ی قیمتی که مایکروسافت برای این دوربین در نظر گرفته و کارهایی که با آن انجام داده است، متقاعد نشده ایم."

آقای Reggie Fils-Aime در حالی که قبول نمی کند نینتندو قبلا این تکنولوژی ویژه را دیده است، در ماه June سال قبل اعلام کرد که "نینتندو با این تکنولوژی بسیار آشنا است" و اینکه "به شخصه خبرهایی از تکنولوژی های مشابه شنیده و دیده است."

اگرچه، مایکروسافت اعلام کرده که تکنولوژی پروژه ی نتال، ساخته ی داخلی این شرکت است! در حالی که خریده شدن 3DV Systems توسط مایکروسافت در June 2009 تایید شد.

انتظار می رود، پروژه ی نتال، امسال و با قیمتی در حدود £50 عرضه شود.

منبع

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
نه اتفاقاً!!​

این موضوع اهمیتی نداشت وگرنه زودتر از اینا این پستو میزدم ولی دادن اطلاعات غلط صرفاً برای اثبات نظریه حرف یا هر چیز دیگه موضوع با اهمیتیه...
من تو پست های قبلی بارها و بارها گفتم که ایواتا شخص خلاق و مدیر قابلیه ولی متاسفانه شما اصرار داری نشون بدی که من با این شخص پدر کشتگی دارم...​

Don Mattrick

Senior Vice President,Interactive Entertainment Business,​

Entertainment And Device Division​

Robert J.Bach

President,Entertainment And Devices Division​

....​

وزارت نفت:

شرکت ملی نفت ایران-شرکت ملی گاز ایران-شرکت ملی پتروشیمی ایران-شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران.​

بدون شک وزیر نفت نسبت به عملکرد تمام شرکت های تابعه ی وزارت نفت مسئولیت داره ولی رئیس همشون نیست!!​

Robbie Bach رئیس کل E&D هست ولی رئیس همه بخش ها و زیر مجموعه هاش نیست،معاونت هر بخش تو چارت سازمانی شرکت های مختلف برای همینه!!​

و نهایتاً رئیس هر بخش به رئیس کل گزارش میده...​

Don Mattrick مدیر ارشد هست یا نه؟گیمر بوده یا نه؟بازی ساز بوده یا نه؟​

جنگ و دعوا نداره،بله مدیر ارشد در Microsoftـه و گیمر بوده و بازی ساز بوده حالا اینی که ایواتا تنها مدیره ارشدیه که بازی ساز بوده از کجا اومده اونم جای تامل داره که زاییده ی فعالیت بیش از حد سلول های خاکستری یا به دلیل کارکرد نزدیک صفره این سلولها بوده...​

این پست آخر من تو این تاپیک بود،خدانگهدار...​

اصولا بحث با آدم های معلوم الحال (مخصوصا از این نوع که هیچ حرفی برای گفتن ندارن) وقت تلف کردنه.
کاملا واضحه که من داشتم در چه موردی حرف میزدم.
کل بخش های سخت افزار، نرم افزار، تحقیق و توسعه، تبلیغات و فروش و .... شرکت نینتندو زیر نظر ایواتا کار میکنن، ایشون رئیس کل شرکت نینتندوئه، که بازیساز هم هست.
نمیتونستم بگم رئیس چون شرکت های مایکروسافت و سونی بخش های کاملا غیر مرتبطی با صنعت گیم دارن. اما مشخصا مدیران ارشد بخش های گیم شون (یا رئیس اون بخش ها یا president اون بخش ها یا ceo اون بخش ها یا هر چیزی که دوست داری بهشون بگی. یعنی کسانی که کل اون بخش رو از جمله سخت افزار، نزم افزار، تحقیق و توسعه، فروش و بازاریابی و ... مدیریت و هدایت میکنن، یعنی kaz hirai و robbie bach) هیچکدوم بازیساز نبودن. اگر کلا میخواستم هر مدیری رو توی این سه شرکت بگم که توی خود نینتندو مدیران زیادی وجود دارن توی بخش های مختلف شرکت (علی الخصوص توی بخش مربوط به ساخت بازی) که زیر نظر ایواتا کار میکنن و اکثرا هم بازیسازن. همینطور توی شرکت های سونی و مایکروسافت، آدمهایی مثل Shuhei Yoshida یا Phil Harrison یا Don Mattrick یا ... همشون بازیساز بودن. پس نمیگفتم فقط ایواتا این خصوصیت رو داره.
البته درک ساده ترین مسائل هم ظاهرا از حوزه ادراک شما خارجه پس آب در هاون کوبیدنه تمام این حرفها. شما نه تنها اطلاعاتت فوق العاده پایینه (ایرلند 6 میلیون نفری، سومین بازار بزرگ اروپاست در صنعت بازی؟؟ lol)، با این چیزایی که من دیدم متاسفانه فکر نمیکنم هر چقدر هم تلاش کنی فرق چندانی حاصل بشه.

پ.ن. از همه نکات جالب تر این بود که از تمام پست من فقط در این یک مورد مثلا جوابی داشتی.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
اصولا بحث با آدم های معلوم الحال (مخصوصا از این نوع که هیچ حرفی برای گفتن ندارن) وقت تلف کردنه.
کاملا واضحه که من داشتم در چه موردی حرف میزدم.
کل بخش های سخت افزار، نرم افزار، تحقیق و توسعه، تبلیغات و فروش و .... شرکت نینتندو زیر نظر ایواتا کار میکنن، ایشون رئیس کل شرکت نینتندوئه، که بازیساز هم هست.
نمیتونستم بگم رئیس چون شرکت های مایکروسافت و سونی بخش های کاملا غیر مرتبطی با صنعت گیم دارن. اما مشخصا مدیران ارشد بخش های گیم شون (یا رئیس اون بخش ها یا president اون بخش ها یا ceo اون بخش ها یا هر چیزی که دوست داری بهشون بگی. یعنی کسانی که کل اون بخش رو از جمله سخت افزار، نزم افزار، تحقیق و توسعه، فروش و بازاریابی و ... مدیریت و هدایت میکنن، یعنی kaz hirai و robbie bach) هیچکدوم بازیساز نبودن. اگر کلا میخواستم هر مدیری رو توی این سه شرکت بگم که توی خود نینتندو مدیران زیادی وجود دارن توی بخش های مختلف شرکت (علی الخصوص توی بخش مربوط به ساخت بازی) که زیر نظر ایواتا کار میکنن و اکثرا هم بازیسازن. همینطور توی شرکت های سونی و مایکروسافت، آدمهایی مثل Shuhei Yoshida یا Phil Harrison یا Don Mattrick یا ... همشون بازیساز بودن. پس نمیگفتم فقط ایواتا این خصوصیت رو داره.
البته درک ساده ترین مسائل هم ظاهرا از حوزه ادراک شما خارجه پس آب در هاون کوبیدنه تمام این حرفها. شما نه تنها اطلاعاتت فوق العاده پایینه (ایرلند 6 میلیون نفری، سومین بازار بزرگ اروپاست در صنعت بازی؟؟ lol)، با این چیزایی که من دیدم متاسفانه فکر نمیکنم هر چقدر هم تلاش کنی فرق چندانی حاصل بشه.

پ.ن. از همه نکات جالب تر این بود که از تمام پست من فقط در این یک مورد مثلا جوابی داشتی.
یه Turn Back(برگشت به عقب)در مباحث(فقط در ایران)همیشه موجودیت داشته و کماکان هم مطرحه اونم اینه که وقتی یه نفر یه حرفی میزنه بعد طرف مقابلش با استفاده از ادبیات ساده و قابل درک سعی میکنه بهش نشون بده "که داری اشتباه میکنی"ابتدا تلاش میکنه که با استفاده از هر چیزی طرف مقابلشو به سخره بگیره(مخصوصاً اگه تو یه محیط عمومی باشه)که "این بحث در حدی نیست و..." زمانی که طرف مقابل براش از تو قرآن آیه میاره میگه "من از این لحاظ گفتم که..."یا"منظور من این بود که..."
کاملاً مطمئن بودم بعد از پست قبلیم باز بحث به همون برگشت به عقب آشنا برمیگرده...
بله کاملاً مشخصهTبحث با آدم های معلوم الحال و پست های 3 کیلومتری؟!
اصولاً وقتی یه نفر یه مقاله(مخصوصاً مجله های وطنی گیم سال های 85 و 86 که اون موقع ستایش Sony تو بورس بود)،مطلب و...میخونه همون چیزی رو که نوشته برداشت میکنه و علم غیب نداره که بدونه نویسنده چه چیزی تو ذهنش بوده و منظورش چی بوده(رئیس کل=مدیر ارشد شرکتX؟!lool).
به هر حال واقعیت اینه که Nintendo و ایواتا چه راست چه دروغ این بیانیه ی گوهر بارو به دلیل مسئال تجاری و بازار و سلب توجه از رقیبا دادن حالا ایواتا تنها مدیر ارشد(یا هر چیزی که خطاب بشه)باشه یا نباشه...

*سری بعد اگر احیاناً ایواتا بیانیه داد و اعلام کرد "یه شب خواب بودم و در خواب خدا به من امر کرد که صنعت بازی های کامپیوتری را برپا کن"وشما خواستی به عنوان وکیل مدافع سابق Sony و فعلی Nintendo (و البته آینده ی شرکت X که اواسط نسل هشتم مشخص میشه یا به عبارت ساده تر TBA 8th Generation)در ایران ازش دفاع کنی سعی کن برا دفاعیاتت یا پا ورقی در نظر بگیری یا توضیحات(Loolzz).

آخرین ویرایش:

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
یه Turn Back(برگشت به عقب)در مباحث(فقط در ایران)همیشه موجودیت داشته و کماکان هم مطرحه اونم اینه که وقتی یه نفر یه حرفی میزنه بعد طرف مقابلش با استفاده از ادبیات ساده و قابل درک سعی میکنه بهش نشون بده "که داری اشتباه میکنی"ابتدا تلاش میکنه که با استفاده از هر چیزی طرف مقابلشو به سخره بگیره(مخصوصاً اگه تو یه محیط عمومی باشه)که "این بحث در حدی نیست و..." زمانی که طرف مقابل براش از تو قرآن آیه میاره میگه "من از این لحاظ گفتم که..."یا"منظور من این بود که..."
کاملاً مطمئن بودم بعد از پست قبلیم باز بحث به همون برگشت به عقب آشنا برمیگرده...
بله کاملاً مشخصهTبحث با آدم های معلوم الحال و پست های 3 کیلومتری؟!
اصولاً وقتی یه نفر یه مقاله(مخصوصاً مجله های وطنی گیم سال های 85 و 86 که اون موقع ستایش Sony تو بورس بود)،مطلب و...میخونه همون چیزی رو که نوشته برداشت میکنه و علم غیب نداره که بدونه نویسنده چه چیزی تو ذهنش بوده و منظورش چی بوده(رئیس کل=مدیر ارشد شرکتX؟!lool).
به هر حال واقعیت اینه که Nintendo و ایواتا چه راست چه دروغ این بیانیه ی گوهر بارو به دلیل مسئال تجاری و بازار و سلب توجه از رقیبا دادن حالا ایواتا تنها مدیر ارشد(یا هر چیزی که خطاب بشه)باشه یا نباشه...

*سری بعد اگر احیاناً ایواتا بیانیه داد و اعلام کرد "یه شب خواب بودم و در خواب خدا به من امر کرد که صنعت بازی های کامپیوتری را برپا کن"وشما خواستی به عنوان وکیل مدافع سابق Sony و فعلی Nintendo (و البته آینده ی شرکت X که اواسط نسل هشتم مشخص میشه یا به عبارت ساده تر TBA 8th Generation)در ایران ازش دفاع کنی سعی کن برا دفاعیاتت یا پا ورقی در نظر بگیری یا توضیحات(Loolzz).
لزومی نداره وقتی حرفی برای گفتن نداری پستی بدی.
از آدمی که قدرت درک مسئله به این سادگی (که هم توی خبر اصلی هست و هم خود من چندین بار به وضوح گفتم) که این حرفها رو ایواتا نزده و منبع CVG گفته رو نداره، بیش از این هم انتظاری نیست.

رئیس شرکت های مایکروسافت و سونی به ترتیب steve ballmer و howard stringer هستن. چون این شرکتها شرکت هایی نیستن که فقط توی صنعت بازی فعالیت کنن، حتی توقع اینکه رؤساشون سابقه بازیسازی داشته باشن هم اشتباهه. پس کاملا مشخصه که من نمیگم رؤسای مایکروسافت و سونی. حالا اگر با فهم مدیر ارشد هم مشکل داری، دیگه مشکل خودته. من نگفتم مدیر، گفتم مدیر ارشد. قاعدتا توی هر بخش یک شرکت یه مدیر ارشد بیشتر نیست، که توی اون بخش همه مدیران دیگه زیر نظر اون کار میکنن. بخش EDD مایکروسافت یک مدیر ارشد داره، نه 10 تا، اونم Robbie Bach ه.
اگر منظورم همه مدیران رده بالا بود که توی خود نینتندو n تا مدیر رده بالاش بازیساز بودن (معروفترین شون میاموتو) پس نمیگفتم فقط ایواتاست.
دیگه اگر نمیتونی موضوع به این سادگی رو هم درک کنی یکی رو پیدا کن برات یه جور دیگه توضیح بده بلکه متوجه بشی. من که دیگه خسته شدم.
ضمنا بازم اگر حرفی برای گفتن نداری لزومی نداره هجو به خورد ملت بدی. اولا من 20 ساله طرفدار نینتندو ام، ثانیا از اول این نسل میگفتم کنسول های نینتندو، سونی، مایکروسافت به ترتیب رتبه های اول و دوم و سوم رو به دست میارن. هنوزم سر حرفم هستم. این گریه کردن های امثال توام به خاطر همینه که در آینده ای نه چندان دور همین پیش بینی درست از آب در میاد که برای سینه چاکهای مایکروسافت مثل تو کابوسه.
دیگه حتی جوابی هم بدی یک ثانیه وقت هم صرف خوندنش نمیکنم چه برسه به جواب دادنش. خوش باشی با تخیلات و اطلاعات عمومی بسیار بالات!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر