Ninja Theory به زودی از عنوان جدید خود پرده برداری خواهد کرد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
gn3bsngzw6pqfql9p13m.jpg

استودیوی انگلیسی Ninja Theory (سازنده DmC, Enslaved و Heavenly Sword) به زودی از پروژه بعدی خود پرده برداری خواهد کرد.

استودیوی NT در اکانت توییترش در جواب یکی از پرسش های هوادارانش در رابطه با معرفی بازی جدید این شرکت، جواب داد:
دقیق نمیتونم بگم کی، ولی در چند ماه آینده چیز (معرفی) جدیدی میبینید

هنوز مشخص نیست که این معرفی دنباله یکی از عناوین قبلی این شرکت است یا یک IP جدید یا اینکه دقیقا کی معرفی میشود. (Pax, Gamescom ....)

نظر شما در مورد این معرفی چیست؟ دوست دارید دنباله یکی از عناوین قبلی NT را ببینید یا IP جدید؟ DmC2/Enslaved 2 یا یک عنوان کاملا جدید؟

منبع

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
DmC به من خیلی حال داد، چون HnS باز حرفه‌ای نیستم و این بازی هم سختی‌های خرکی DMC رو نداشت! :D
DMC بعضی از کمبوهاش رو توی نت می‌بینی فکر می‌کنی کلاً داشتی یه بازی دیگه انجام می‌دادی :d
یه سری ویدئو از دانته DMC4 دیدم، فکر کنم گولاخ‌ترین کرکتر دنیای گیم از نظر قدرت و پیچیدگی باشه :d
یه کارایی باهاش می‌کنن ملت که فکر کنم خود کپ‌کام هم موقع ساخت کرکتر به فکرش نرسید :d

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
Enslaved خیلی بازی قشنگی بود امیدوارم بازی جدیدشون Enslaved 2 باشه :x
اما DmC /:):d اون باس تقریباً آخرای بازی ( همون زنه و جنین 8-|:d) رو دیدم درجا پاک کردم بازی رو , یعنی بدترین باس عُمرم بود هم طراحیش هم ایده ـش بدترین چیزی بود که تا حالا دیدم :-&:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اونم که اون آخرش نشون دادن موهای دنته برا چی سفید میشه

یک بازی هست مثل COD که هر سال از سال قبل داغون تر میشه ولی طرفداراش هر سال بیشتر میشه
یک بازی هم هست مثل DmC که بعد از چند سال با یک گیم پلی خوب و یک دنیای جدید و یک روایت قابل قبول میاد و کلی هم ازش تعریف میشه بعد طرفداراش گیر میدن به موهای شخصیت اصلیش و استدیو سازنده ....:|
:arrowd:

- 30 فریم بر ثانیه بجای 60 فریم که استاندارد سبک و خصوصا سری Devil May Cry ـه.
- دشمنای قرمز و آبی که رسما توانایی بازیکن رو نصف و کمبوهای اون رو محدود میکردن.
- بزرگ کردن Hit box های دشمنا برای جبران 30 فریم بودن بازی رسما مکانیک های بازی رو نابود کرده بود.
- Jump Cancel و Air Physic = جوک!
- استایل رنکینگ فوق العاده مسخره ( Demon Dodge ----> SSS)
- Devil Trigger....... در این مورد چیزی نگم بهتره
- آسون بودن بیش از اندازه بازی (Dante Must Die = Joke)
- Boss Fight های افتضاح! Boss ها فقط از لحاظ بصری قشنگ بودن، همین!
- حذف استایل ها!
- حذف Lock-On دستی
الان اینا هم همه مربوط میشن به موی دانته دیگه؟!:-/
=========
یه سری ویدئو از دانته DMC4 دیدم، فکر کنم گولاخ‌ترین کرکتر دنیای گیم از نظر قدرت و پیچیدگی باشه :d
یه کارایی باهاش می‌کنن ملت که فکر کنم خود کپ‌کام هم موقع ساخت کرکتر به فکرش نرسید :d
دقیقا :D الان چند وقتیه بخاطر ماراتن دارم DMC4 بازی میکنم و کم کم قدرت های کرکتر نیرو دستم اومده. با وجود توانایی های فوق العاده بالای نیرو به محض اینکه بازی سوییچ میکنه روی دانته قشنگ آزادی و برتری دانته توی مبارزات مشخص میشه.

من خودم با نیرو بهتر از دانته میتونم بازی کنم ولی اگه کسی بازی کردن با دانته رو حرفه ای بشه..... قابلیت تعویض 5 استایل، 3 سلاح سرد و 3 سلاح گرم به صورت آنی و حتی توی هوا.......... فوق العادست :x

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
خسته نشدید انصافا هر بازی تا می خواد معرفی بشه همش گوتیک، ویکتوریایی و تاریکی علم می کنید؟! :-/ :d Thief که همینطوری بود، The Order هم کاملا چنین محیطی رو ارائه خواهد کرد. بسه دیگه ... :d
كلا اين سبك و سياق يكم بيش از حد يونيكه و راه هاي مختلفي رو جلوي پاي سازنده ها ميزاره. به همين خاطرم هست كه اگه تا 100 سال ديگه در موردش فيلم يا بازي ساخته باشه، بازم تكراري نميشه! شما اگه دقت كني مي بيني كه بازيايي مثل Thief و The Order و Blood Borne تماما اسم " دوره ويكتوريايي " رو يدك ميكشن اما هيچكدومشون درون مايه ي يكساني ندارن و به قول ماكان با هم از عرض تا فرش فرق دارن :d همين مورده كه چنين ساختاري رو تا اين حد انعطاف پذير ميكنه و به همين خاطرم هست كه شخصا بهش علاقه ي شديدي دارم.

منم فقط ديده هامو از عكساي بازي گفتم وگرنه نه چيزي رو پيش بيني كردم و نه از NT خواهش كردم كه بازيشون رو به اين شكلي كه من ميگم بسازن :d

harvest

کاربر سایت
Aug 11, 2011
88
Enslaved خیلی بازی قشنگی بود امیدوارم بازی جدیدشون Enslaved 2 باشه :x
اما DmC /:):d اون باس تقریباً آخرای بازی ( همون زنه و جنین 8-|:d) رو دیدم درجا پاک کردم بازی رو , یعنی بدترین باس عُمرم بود هم طراحیش هم ایده ـش بدترین چیزی بود که تا حالا دیدم :-&:d

کلا چهره اون زنه باعث میشود سراغ بازی نریم :d
امیدوارم هر چه میخواند بسازند تنها DMCنباشه

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
از اونجایی که سونی میازاکی و From Software رو دعوت کرد تا دوباره انحصاری بسازه میشه امید داشت که Heavenly Sword 2 معرفی بشه (این بهترین حالت هست) در غیر این صورت Enslaved 2 would be perfect :D

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
e4i8mam9pw6t6pgecr7j.jpg

___
حیف که الان بازی رو ندارم، وگرنه خودم یه شات هایی از محیط های زیبا و چشم نواز بازی تهیه میکردم تا با لب هاتون بازی کنه ! انقدر که طراحان و لول دیزاینرهای این بازی سر این پروژه خوش ذوق و خلاق بودن، فکر نکنم سر هیچکدوم از پروژه هاشون چنین کاری رو انجام داده باشن ! طراحی یه دنیای پساآخرالزمانی فوق العاده (در اصل خارق العاده ! :d) در بهترین حالتی که فکرش رو بکنید ! تک تک دیوارها و ساختمون های باقیمونده در سطح شهر رو به طرز سحرآمیزی گیاه و سبزه پوشش داده ! من فقط توی یه عنوان دیگه چنین طراحی و دنیایی رو دیدم اونم چیزی نیست جُز شاهکار استودیوی ناتی داگ، یعنی The Last of Us !
البته محیط ها و چشم انداز ها داخل این بازی وسیع تر و زیبا تر هست ـش، شاید باورتون نشه، ولی من بیشتر وقت ها به این ساختمون های تخریب شده و در و دیوار و محیط های زیباش خیره میشدم، یعنی واقعا نمیتوانستم نگاه نکنم ! :d
البته همه چیز فقط در این قسمت خلاصه نمیشه ! :d متاسفانه به بعضی قسمت های دیگر بازی، به طوری که باید و شاید پرداخته نشده بود، وگرنه این بازی تبدیل میشد به یکی از بهترین هایی که توی این سبک ساخته شده، هرچند که شخصا باز هم با اینکه ضعف هایی رو بالاخره داشت، خیلی قبولش دارم !
خلاصه خواستم بگم که اگر نسخه دوم این عنوان رو بسازن، نور علی نور میشه. شخصا خیلی علاقه مندم دوباره پا به دنیای این بازی بزارم و نظاره گر محیط های زیبا و چشم نواز اون البته + یه داستان قوی و غنی + یه گیمپلی کاملتر و بهتر و روانتر باشم !
پ.ن: در ضمن اینها بهتره که اصلا سراغ DmC نرن، چون اصلا نباید این استودیو بسازه ! کار رو باید به کارگردان ـش سپُرد ! :d البته بعید هم نیست که برن سراغ Heavenly Sword نسخه دوم..

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
حیف که الان بازی رو ندارم، وگرنه خودم یه شات هایی از محیط های زیبا و چشم نواز بازی تهیه میکردم تا با لب هاتون بازی کنه
جای تو من می ذارم :d کلا Fraps همیشه توی این بازی اجرا بود تا سر یک صحنه زیبا اسکرین شات بگیرم. محیط هاش چشم نوازی داشت :x (صرف نظر از اون دوربین نسبتا قفل اعصاب خورد کن :|)

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
اگه DmC 2 باشه،‌ فک کنم مثل DmC 1 بجای این که پلاتهول این سری رو کمتر کنند،‌ بیشترش می‌کنند :wow:

HS2 فقط :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر