Ninja Gaiden: Master Collection | PC

noy3_1.jpg

Ninja Gaiden: Master Collection

پس از سال ها انتظار , سرانجام آرزوی دیرینه رنگ حقیقت به خود گرفت...
?????

این مجموعه ارزشمند شامل هر 3 نسخه
Ninja Gaiden Sigma , Ninja Gaiden Sigma 2 , Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge
به همراه تمامی بسته های الحاقی در روز June 10 برابر با 20 خرداد 1400 از طریق استیم عرضه خواهد شد...
در ضمن بازی به هیچ عنوان از موس و صفحه کلید پشتیبانی نمی کند لطفا اصرار نفرمایید..

w2-min_zrjk.png
آن مرد آمد..

شماره اول نینجا گایدن به کارگردانی Tomonobu Itagaki بعد از 5 سال پروسه ساخت در سال 2004 بصورت انحصاری برای کنسول ایکس باکس اورجینال ساخته شد و موفق به کسب متای 91 و تحسین منتقدین شد. در سال 2005 با محتواهای اضافه تحت نام ninja gaiden black دوباره عرضه شد و متای فوق العاده 94 را از آن خود کرد. در سال 2007 دوباره ریمستر و با تغییرات اضافه تحت نام ninja gaiden sigma اینبار برای کنسول فخیمه ps3 تحت کارگردانی Yosuke Hayashi با متای 88 به بازار آمد.

داستان بازی در مورد نینجای جوانی به نام ریو هایابوسا و دزدیده شدن شمشیر Dark Dragon Blade از قبیله او توسط ارباب سامورایی شیطان Doku است که برای هزاران سال در قبیله او از آن محافظت میشده ....

4-min_3646.png
آن مرد با جمعی از حوریان آمد..!

داستان شماره دوم درست یک سال بعد از وقایع شماره اول از جایی شروع می شود که یکی از ماموران cia به نام سونیا در سدد ملاقات با ریو است تا او را از دسیسه ای در مورد احیای Archfiend و حمله قریب الوقوع به روستای هایابوسا به منظور دزدیدن Demon Statue آگاه سازد اما قبل از اینکه موفق شود توسط نینجاهای قبیله عنکبوت سیاه دزدیده می شود....شماره دوم ابتدا به صورت انحصاری برای کنسول Xbox 360 در سال 2008 عرضه شد .ولی این انحصار دوامی نیاورد و در سال 2009 تیم نینجا با دست بردن در نام بازی قرارداد ها با ماکروسافت را دور زد و نسخه بهبود یافته بازی را تحت نام Ninja Gaiden Sigma 2 برای ps3 عرضه کرد .متای شماره دوم 81 و متای سیگما آن 83 می باشد.

w-min_yptu.png

آن مرد تنها با یک شمشیر آمد...

شماره سوم در سال 2012 عرضه شد و متای ضایع 58 را کسب کرد ، بازی بدون حضور کارگردان پرآوازه خود ایتاگی ساخته شده بود و از سادگی ،عدم تنوع سلاح و دشمن ها رنج شدید می برد . مدتی بعد نسخه تا حدی بهبود پیدا کرده آن با اضافه کردن خنزل پنزل های شماره دوم و قرار دادن چند صد باره آلما برای مبارزه تحت نام Ninja Gaiden 3: Razor's Edge برای Wiiu و در سال 2013 برای دو کنسول دیگر نسل هفتمی عرضه و با متای 69 دوباره به ملت فهیم فروخته شد.

در این نسخه ارتش از ریو تقاضا می کند که به عنوان نیروی قرارداد کار معین یا Japan Self-Defense Forcesبه آنها بپیوندد و آنها را درمقابل تهدیدات تروریستی فردی به نام Regent of the Mask یاری دهد. در همان ابتدای بازی در طی مبارزه ای بین ریو و فرد مورد نظر , دست ریو توسط وی آسیب دیده و مورد نفرینی قرار میگیرد که به موجب آن شمشیر اژدها را جذب خود میکند....

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
من نسخه اول رو دانلود کردم و تا وسطای چپتر دوم هم پیشروی کردم...

بازی در یک روز آفتابی و راه رفتن به خانه دایی ریو شروع میشه , یکی از تفاوت های سیگما با نسخه بلک همین جاست توی نسخه سیگما فصل پاییزه و دار و درخت و برگ ریزان, ولی بلک مثل اسمش بر و برهوته تا چشم کار میکنه سنگلاخه...تازه ریو روی آب هم راه میره مثل اینکه قبلا روی کنسول های ماکروسافت, تالاپی می افتاده توش ...بعد بگین سیگما بده...

رسیدم خونه دایی ولی نمی دونم چرا فک و فامیل از دستمون عصبانی بودند و همه می خواستند دخلمون رو بیارن..آخه چرا ؟ من که ماسک هم زده بودم...! شاید چون دست خالی رفته بودم ....

حتی خان دایی Murai هم باهامون دعوا گرفت, درست متوجه نشدم سر ارث و میراث بود یا ریو سیگار کشیده بود ...! خلاصه دو تا اون زد دو تا من زدم ...دید که حریف ما نمیشه کوتاه اومد و گفت بشین دو تا چایی بخوریم ...دایی جان چه خبرا؟ بابا اینا خوبند؟...تازه ننشسته بودم که این آیانه فضول پرید وسط که ریو پاشو برو خونتون , نمی دونم کدوم آدم نفهمی زیر گازو خاموش نکرده و قبیله تون گرگرفته و داره میسوزه ...اَه تو این شانس..! تازه بعد عمری پا داده بود بیاییم ویلای دایی عشق و حال ...

بهتره نظرات استیم رو بیخیال بشید اونها کلا آدم های خاله زنکی هستند و دوست دارند پشت همه بازی ها حرف بزنند...یک نوک پا برید اونور تر نقد های no more heros رو ببینید اونجا هم به پورت و ساپورت نکردن موس و کیبورد گیر دادن....[-(

درسته بازی هیچ تنظیماتی نداره, ولی دقت کنید وقتی بازی قراره روی همه سیستم های معاصر براحتی اجرا بشه نیاز به کم و زیاد نداره ... بعد هم از اول می دونستیم یک پورت ساده هست و قرار نبوده که آلترا واید و ری تریسینگ روش پیاده سازی کنند ...
اومدن بازی فقط بهونه ای بوده برای فروش روی پلتفرم های جدید به فن ها ...ندادن به بلو پوینت که بکوبه چهار طبقه ازش در بیاره...!

download_(12)_9qnh.jpg

توی استیم یکسری اومدن به نبودن خشونت و دود بنفش و اینا گیر دادند و رویو منفی دادند, انگار نمی دونستند بازی نسخه سیگما هست...

پورت بازی رو چماق کردند میگن یاد 2006 افتادیم ...2006 مگه بد بود چه بازی های خوبی داشتیم تومب ریدر لجند , هیتمن بلاد مانی, کال آف خوارز..... لازم نیست یاد 2006 بیافتید dead or alive 5 هم از این مشکلات داشت...

مشکل رزولوشن هم با یدونه کلیک روی پنجره بازی حل میشه بخدا , اگه پورت بازی مشکل افت فریم و مصرف منابع داشت بهشون حق میدادم...

این قدر حرص تنظیمات روی pc رو نخورید، سعی کنید از بازی لذت ببرید...بده تجربه همه ما از بازی یکی هست ...این کاری هست که کنسول دارها سال هاست دارند انجام می دهند .. هر چی جلوشون گذاشتند بازی میکنند می گند به به..!
ببینید چه جوون هم موندند...همین امیر آکیبا 53 سالشه, اصلا هم نشون نمیده...

من از پورت بازی خداییش چیز بدی ندیدم نمی تونم پشتشون حرف بزنم ..و با یک سیستم طاغوتی که متعلق به قبل از انقلابه 60 فریم 1080 دارم بازی میکنم...البته فعلا شماره اول رو انجام دادم ولی قول می دم اگه شماره های 2 و 3 مشکلی داشته باشند بیام کنارتون بایستم و با هم شروع کنیم به فحش دادن...
4K و این قرطی بازی ها هم به من یکی نیومده ... هر کسی از این چیزها می خواد گزینه هورایزن :-& هنوز روی میزه...!!

چهارتا عکس هم گرفتم گذاشم صرفا جهت مستندات..فقط ببخشید که ری تریسینگش کمه...!!

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
نکاتی چند در باب سرباز انتقام...

خب شماره دوم رو با نام و یاد خدا و استعانت از شهدا زدم دانلود بشه....گفتم تا تموم شدن دانلود کوفتی و وصال دوباره محبوب,بیام اینجا یخورده دیگه روی مختون کار کنم....

• عرضم به حضور با سعادت شما همونطور که استحضار دارید تولد مجموعه نینجا گایدن بر می گرده به سنه 1988 بر روی دستگاه های آرکید .و این هم اولین باری نیست که کالکشن بیرون میدن، کالکشن اولیه شامل بر 3 نسخه NES بر روی سوپر نینتندو عرضه شده ...جای صحبت در مورد شماره های قدیمی اینجا نیست فقط این رو بدونید که داستان مجموعه مدرن قبل از مجموعه nes رخ میدهد همینطور این ریو ای که می بینید سال 1996 به مجموعه dead or alive اضافه شده و داستان اولین نینجا گایدن مدرن در واقع دو سال قبل از اولین بازی doa است.

• نینجا گایدن مدرن از سال 1999 ساختش شروع شد و اول قرار بود برای دریم کست بیاد ولی بعد که فهمیدن سگا در حال تدارک مراسم تدفین دریمکست هست و کلی خرما سفارش داده . رفتن برای توسعه بر روی ps2 اما وقتی ایتاگی سرپرست تیم نینجا با اون چشم های هیزش از پشت عینک ، کیت سخت افزاری xbox رو لخت دید ،دل و دین از کف بداد و مهر انحصاریشو از شلوارش درآورد و کوبید روی راچل ...یعنی بازی...!!

• لباس ریو در مجموعه nes که همون پیراهن آبی گشاده هست که با یک شلوار کردی آبی ست شده و پاچه هاش هم زده توی جورابش...! قواره این لباس مشکی رو همون سال 1996 از روی یک طاقه پارچه چادری اعلا براش گرفتند و دادند خیاط بدوزه ...! این لباس فانتوم سیاه افسانه ای (Legendary Black Falcon ) رو بعدا به قامتش دوختند که الهاماتی هم از لباس نیروهای ویژه داره...چرمی هم هست تا خون روش نمونه و کل کثیف نشه...و این لباس جدیده این قدر خوش قواره و شیک بود که در بازی halo 3 ماکروسافت دکتر کاترین هالزی رو مجبور کرد یک زره به نام هایوبوسا برای مستر چیف ودوستاش بسازه....

• شمشیر اژدهای ریو که میراث پدری هم هست از استخوان اژدها ساخته و صیقل داده شده این رو وقتی توسط سگ ها در بازی محاصره شدید قطعا بیشتر درک خواهید کرد ...

• ریو کلا کاراکتر کم حرف و خجالتی ای هست. اما از اون شخصیت هاست که هر صدایی هم بهش نمی نشینه ,برای همین تا حالا توی 3 تا بازی , 3 نفر جاش سخن وری کردند ..شماره اول Justin Gross بهترین کارش همین ریو بوده , دوم Josh Keaton ...صدای آسلات و شماره سومTroy Baker

• از قرابت معنایی بازی با مجموعه dead or alive گفتم و بد نیست اشاره کنم قبیله Mugen Tenshin Ninja Clan , که در اصل قبیله آیانه و کاسومی هست و به ریاست Hayate اداره میشه، قبیله کناری هایابوسا ایناست و روابط حسنه ای بینشون برقراره...و هر موقع که کمک نیاز باشه ، این قبیله دوست و برادر همسایه ، دو فروند نیروی Kunoichi یا همون نینجای خانم ، از سپاه قدسی ایناشون اعزام میکنه ...!!

• اگه دقت کرده باشید توی شماه اول میان شمشیر دارک رو از روستا میدزدند , شماره دوم میان مجسمه شیطان رو می دزدند ؟ سوالی که اینجا پیش میاد اینه که چرا هر چی عتیقه تلسم شده شیطانی وخونه خراب کن هست توی قبیله اینها نگهداری میشه و بدتر از اون معلوم نیست مسئول حراست روستای خراب شده هایابوسا اینا ، کدوم خریه که همش از اونجا دزدی میشه؟ البته همونطور که دیدیم تو شماره سوم دزدها نیومدن و اون سرنوشت تاریک برای بازی رقم خورد... اصلا قدم دزدها اومد داشت برای بازی تو رو خدا تو شماره چهارم بیایید یک چیزی با خودتون ببرید ...!!

• بسیاری از متفکران غربی بر این باورند که شخصیت سونیا یا همون مامور نعوذبالله CIA ! که در شماره دوم سرو کله اش پیدا میشه, همون irene مجموعه قدیمی هست که اینجا یک دستی توی صورتش برده ...توی شماره سوم هم در قسمت داستانی آیانه می تونید دوباره این بانوی دلتون نخواد زیبا رو ملاقات کنید...اسم مستعار ایشون Sea Swallow هست و توی Doa شماره اول ،Aileen صداش می کنند ...توی نینجا گایدن هم که سونیا هست ..بعدا هم که میشه irene.... خدا بخیر کنه, تهش احتمالا متوجه می شیم اسم واقعیش سکینه بوده...!

• مومیجی از نسخه دی اس به بازی اضافه شده و حتی توی yaiba هم در کنار ریو حضور داره و در اصل میشه دختر همسایه ریو اینا...مومیجی یک خواهر بزرگتر از خودش داره به نام Kureha که دوست دوران کودکی ریو بوده ولی در همون ابتدای بازی اول در حمله دوکو به روستا و آتش سوزی فوت می کنه... مومیجی و خواهرش در اصل shrine maiden هستند ،تو آیین شینتو میشه از این حاج خانم مجلسی ها یا مودبانه اش کشیشه .. زیاد مطالعه نکردم ترسیدم نماز های یومیه اونها کمتر و کوتاه تر باشه و دین و ایمونم متزلزل بشه و به اون سمت متمایل بشم....زحمت پژهش با شما پژوهش گران جوان...اگه دقت کرده باشید تسبیح و اینا هم بهش آویزونه و زیاد هم با ریو گرم نمی گیره و اعتقادش اینه که هر چی پدرم بگه..! دختر مذهبی و خانواده داری هست، اگه من جای ریو بودم ایشون رو انتخاب می کردم، اون راچل معلوم نیست تا حالا با چند نفر بوده...البته سونیا هم خوبه ها!! کار دولتی هم داره ....!! باز هم انتخاب با خود ریو هست من از اون خانواده ها نیستم که جوان ها رو مجبور به انجام کاری کنم...!!

کاش این سه نسخه یخورده مهربونتر می نشستند تو سی دی ...چمیدونم مثلا مومیجی وایمیستاد و راچل دراز میکشید یا حتی ریو رو می خوابوندند روی الیزابت ...!! تا جا بازتر می شد و نسخه نینتندو دی اس رو هم می چپوندن داخل بازی ...

وایستا ببینم صدای چی بود .. .. چی ارور... وای نه دانلودم به فنا رفت....

w3-min_53z4.png

آخرین ویرایش:

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
570
من فکر میکردم فقط کیبورد ساپورت ه و باید با بدون موس کنار بیام مشکلی نبود خوب . الان بازی کردم حالم رو گرفت فقط کنترل میخواد:blink:
احتمالا ماد ساپورت کیبورد و موس بیاد باید یکم صبر کنی ولی کلا هیچ زحمتی به خودشون برای این پورت ندادن حتی من فکر کنم بزودی با یک ماد ساده بشه اون دود بنفشه حذف کرد و خون و خونریزی مثل نسخه اصلی بشه

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
منم موافقم ، کسی که انتظار گرافیک بالا داره منتظر این کالکشن نمیمونه
چیزی که باعث شده این همه صبر کنیم و هایپ شیم گیم پلی غنی بازیه که لذت خالصه
من قبلا یک و دو رو روی ویتا رفته بودم که گیم پلی دیوونه کننده داشت

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
نکته انحرافی برای پایرت باز‌ها:
همون طور که میدونید سازنده بازی فقط اجازه تغییر گرافیک رو از توی تنظیمات استیم میده! دوستان پایرت باز اگه می‌خوان تنظیمات روزولوشن رو تغییر بدن روی فایل اجرایی بازی (شورت کات ساخته شده توسط اینستالر رو نمی‌گم، خود فایل اجرایی در محل نصب بازی رو می‌گم) راست کلیک کنید، وارد Properties بشید و بعد تَب Compatibility رو انتخاب کنید. ازون پایین Change High DPI Settings رو انتخاب کنید و از صفحه باز شده تیک Override high DPI scaling رو بزنید و تب پایینش رو روی Application تنظیم کنید. اینطور بازی با رزولوشن مانیتورتون اجرا می‌شه. من خودم مانیتورم 1440p هست و با این کار بازی به وضوح با رزولوشن بالاتر اجرا شد. البته بعضی ها میگن بازی اول 4K اجرا میشه و بعد Downsample میشه به 1440p. البته مهم نیست Internal Rsolution بیشتر از رزولوشن مانیتورتون باشه، چون به قدری بازیها سبک هستن که فَن کارت گرافیکتون هم احتمالاً روشن نشه :D

به نظر من از مشکلاتِ ریز پورت که بگذریم، خود کُدِ اصلی بازیها خیلی خوبه و حتی کوچکترین استاتر و ... ندارم من. فریم تایم خیلی خیلی ثابتی دارم و هیچ جای بازی هیچ گونه مشکی نداشته تا حالا. فکر کنم با کارتی مثل 1050ti هم به راحتی 4k/60 اجرا می‌شن که برای پورت بازیهای نسل PS3/360 به نظرم پرفرمنسِ قابل قبولی هست. از همه مهمتر اینه که به نظرم اینپوت لگِ بازیها خیلی کمه و خیلی خوب به فشار دادن دکمه های کنترلر پاسخ می‌ده. کلاً وقتی اون مسائل مربوط به نداشتن منوی گرافیکی و دستی فول اسکرین کردن و ... رو در نظر نگیرید و فقط به خود بازی توجه کنید یکی از بهترین پورتای اخیره به نظرم :D
به نظر من خیلی خیلی خوب Age کردن هر سه بازی و خیلی خوشحالم که این سه بازی رو PC هستن. امشب با خیال راحت نسخه‌های Emulatorـها رو پاک کردم :D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
با emulator ps2 بازی کنیم سنگین تره تا اینکه بخوایم واسه این cash grab خالص پول خرج کنیم.:|:|:|:|

تنها نسخه‌ای که ازین 3 بازی واقعاً قابل اجرا هست Sigma 1 روی RPCS3 هست.
اینو بهتون می‌گم چون قبلاً تمام راه ها رو رفتم :D
PS2 که کلاً ربطی به بحثمون نداره چون هیچ کدوم ازین نسخه‌ها برای PS2 نیومده :D

در کل چند تا انتخاب دارید، یکیش استفاده از Xemu هست که شبیه‌ساز XBoxـه اوریجینال هست و تا حدودی Ninja Gaiden Black رو می‌شه باهاش بازی کرد ولی یه سری مشکلات مثل تکسچرهای عجیب و غریب و افت فریم‌های بد داره که حتی با بهترین CPUـها هم قابل اجتناب نیست.

امولیتور 360 که اصلاً برای نسخه دوم و سوم مناسب نیست.

امولیتور RPCS3 برای نسخه 1 تقریباً بی‌نقصه و اگر CPU خوب دارید بدون هیچ مشکلی می‌تونید بازیش کنید. ولی خب وقتی پورت مستقیم هست که شاید 2% از CPUـتون استفاده کنه، چه کاریه با شبیه‌ساز بازی کنید؟
نسخه دوم هم تقریباً اوکی هست، ولی در حدی مشکل داره که حتی خود دولوپرهای شبیه‌ساز بازی رو به عنوان Playable در نظر نمی‌گیرن. چون یه جاهایی افت فریم داره و چون فریمِ بازی به سرعت بازی بستگی داره، افت فریم همراه میشه با Slow Motion شدن بازی که رسماً غیر قابل بازی می‌شه.

در کل درسته که این پورت یه مشکلاتی داره، ولی در صورتی که XBox Series ندارید و نمی‌تونید نسخه‌های 1 و 2 اصلی رو بازی کنید، بهترین گزینه هستن.

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
این چه پورت مسخره ای با تیک مکسیمایز می شه فول اسکرین با ESC خارج می شه شبیه سازه مگه؟

کیبورد کلا توش کار نمی کنه حتی در منوش

موس هم باید بدی گوشه صفحه

کلا 1440 که نداره تنظیمات کلا تنظیمات گرافیکی حتی V-SYNC هم نداره رزولوشن هم که فقط با لانچر استیم باید تایپ کنی بین 3 تا رزولوشن 720 1080 2160

بازی میکرو استاتر هم داره من با شبیه ساز PS3 کامل 60 فریم می گیریم استاتر هم اصلا ندارم اما اینجا یکم دارم

کلا بی خود ترین پورت تاریخ PC هست هر چند بسیار بهینه هست طوری که از 350W کارت من فقط 30 تاش استفاده می شه

بازی به نظر می رسه پورت نسخه ویتا هست و برای همین گرافیکش پایین تر از PS3ش هست و برق ها و شیدرهاش هم کمترن هم ضعیف ترن خود نسخه PS3 هم از 360 ش گرافیکش کمتره خون های فوق العاده زیاد و عالی نسخه 360 هم که قطعا اینجا نیست

آخرین ویرایش:

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
تنها نسخه‌ای که ازین 3 بازی واقعاً قابل اجرا هست Sigma 1 روی RPCS3 هست.
اینو بهتون می‌گم چون قبلاً تمام راه ها رو رفتم :D
PS2 که کلاً ربطی به بحثمون نداره چون هیچ کدوم ازین نسخه‌ها برای PS2 نیومده :D

در کل چند تا انتخاب دارید، یکیش استفاده از Xemu هست که شبیه‌ساز XBoxـه اوریجینال هست و تا حدودی Ninja Gaiden Black رو می‌شه باهاش بازی کرد ولی یه سری مشکلات مثل تکسچرهای عجیب و غریب و افت فریم‌های بد داره که حتی با بهترین CPUـها هم قابل اجتناب نیست.

امولیتور 360 که اصلاً برای نسخه دوم و سوم مناسب نیست.

امولیتور RPCS3 برای نسخه 1 تقریباً بی‌نقصه و اگر CPU خوب دارید بدون هیچ مشکلی می‌تونید بازیش کنید. ولی خب وقتی پورت مستقیم هست که شاید 2% از CPUـتون استفاده کنه، چه کاریه با شبیه‌ساز بازی کنید؟
نسخه دوم هم تقریباً اوکی هست، ولی در حدی مشکل داره که حتی خود دولوپرهای شبیه‌ساز بازی رو به عنوان Playable در نظر نمی‌گیرن. چون یه جاهایی افت فریم داره و چون فریمِ بازی به سرعت بازی بستگی داره، افت فریم همراه میشه با Slow Motion شدن بازی که رسماً غیر قابل بازی می‌شه.

در کل درسته که این پورت یه مشکلاتی داره، ولی در صورتی که XBox Series ندارید و نمی‌تونید نسخه‌های 1 و 2 اصلی رو بازی کنید، بهترین گزینه هستن.
بقدری اسکرین شات هایی که از ریمستر دیدم بد بود که فکر کردم که پورت از ps2 عه :D

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
بابا اینجوری هم که میگید نیست خداییش
بازی فوق العاده سرگرم کننده و چالش برانگیزه و مبارزاتش بقدری روونه که نمیذاره نفس بکشی ، من نشستم پا بازی تا جایی که ریچل میاد رفتم اصن متوجه گذر زمان نشدم از بس گیم پلی جادوییه
تازه نسبت به نسخه ویتا که من رفتم این پورت دوربینش خیلی خوب شده و اون چرخش رو اعصاب رو نداره
خلاصه که من که نهایت لذت این سه تا نسخه رو میبرم و رو همه درجه ها هم میرمش ، شما هم از دست ندید و به حرف من اعتماد کنید اگه میخواید ساعتها لذت خالص رو از دست ندید ، لذت خاااااااااالص

tpouria

کاربر سایت
May 25, 2011
167
نام
پوریا
دقیقا بازی خیلی فان هست . نمیدونم چرا انقدر شاکی هستین . بازی پورتش عالیه .فقط کیبرد و موس نداره چون اکثرا ژاپنی ها فقط با کنترلر بازی می‌کنند حتی pc gamer هاشون اعتقاد به کیبرد ندارند .
یکی از دوستان گفت این بازی پورت ps vita هست من واقعا تعجب می‌کنم از این حرف ها . این بازی دقیقا پورت xbox هست و فوق العاده عالی . گرافیک بازی های vita در حد ps2 هم نیست تا جایی که مجبور شدن برخی بازی ها ی ps2 مثل God of War رو براش پورت کنند تا با ۲۰ فریم اجرا کنه .
در کل بازی عالیه من با کنترلر ps4 دارم بازی می‌کنم و واقعا لذت میبرم.

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
بازی خودش که فوق العاده هست اصلا شکی درش نیست به جز 3 که استاد نساخته

اما خوب پورت بازی خیلی بده یعنی امکانات شبیه ساز بیشتره رسما گرافیکشم خود ساید بای ساید چک کردم پایین تره مخصوصا تکسچرهاش بی کیفیت ترن

• Like
Reactions: ce7en44

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,713
بازی خودش که فوق العاده هست اصلا شکی درش نیست به جز 3 که استاد نساخته

اما خوب پورت بازی خیلی بده یعنی امکانات شبیه ساز بیشتره رسما گرافیکشم خود ساید بای ساید چک کردم پایین تره مخصوصا تکسچرهاش بی کیفیت ترن
میتونی تصاویر مقایسه رو بزاری؟

• Like
Reactions: ce7en44

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
این که همه از پورت بازی ناراضی هستن نشونه پیشرفت PC Gaming ـه. یه زمانی کپکام اونیموشا ۳ رو روی پی سی داده بود که علاوه بر عمده‌ی مسائل فوق
پرفرمنس داغونی هم داشت با این که بازی PS2 بود و حداقل برای من باگ‌های عجیبی هم داشت. اما اون زمان همون پورت داغون هم ما رو برد به مزرعه‌ی تی‌تاب:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر