Ninja Gaiden 3 و پشتیبانی کامل از PlayStation Move

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
NinjaGaiden3.jpg

همان طور که انتظار میرفت ، Tecmo Koei سرانجام در جریان نمایشگاه Gamescom اعلام کرد که بازی Ninja Gaiden 3 به طور کامل از قابلیت های PlayStation Move پشتیبانی خواهد کرد.
Yosuke Hayashi رئیس استودیوی Team Ninja در این باره گفت:"ما بسیار هیجان زده ایم که این خبر رو به گیمرها اعلام کنیم".
" Ninja Gaiden 3 تماما در مورد قطعه قطعه کردن و برش گوشت و استخوان هست و با PlayStation Move ، بازیکنان به شخصیت اصلی داستان یعنی Ryu نزدیک تر میشوند..این بازی سازگاری کامل با تمام قابلیت ها و وسایل جانبی PlayStation Move را دارد".

Source

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mahi58 and Naruto

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
خبر فوق العاده بدی بود =((:((.....بعد از افتضاح Ninja Gaiden sigma 2 که بازی رو در حد بازی Lego لطیف کرد این خبر نشون میده که هر روز بیشتر از قبل حس خشونت بازی و خون ریزی ای که مزیت اصلی این بازی بود از بین میره....
هر چی سونی و نامکو هم بیان بگن این جوری نیست ولی واقعیت همینه!!!!

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
گل بودُ به سبزه نیز آراسته شد ...
یعنی وقتی با موو هم میشه بازی کرد ، یعنی نوب بازی ، یعنی کاژوال بازی(!) ، ...
خدا کنه با کینکت دیگه ردیف نشه ! لول ...

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
خاک بر سرشون.آخه این بازی رو چه به move؟؟؟!!!!!مثلا با move میخوایم izuna drop بزنیم؟=))واقعا نبود ایتاگاکی ضربه بزرگی به این بازی میزنه.البته کاملا بدیهی بود.

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
بله كلا هر بازي اي با Move سازگار باشه زباله اشغال درپيت ... ولي با كينكت كه هماهنگ باشه موجي از كف و خون قاطي كردن و تخيل بي انتها و Can't Wait و واسه همين كينكت ميخرم فرا ميگيره

• Like
Reactions: Sorrows

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
بله كلا هر بازي اي با Move سازگار باشه زباله اشغال درپيت ... ولي با كينكت كه هماهنگ باشه موجي از كف و خون قاطي كردن و تخيل بي انتها و Can't Wait و واسه همين كينكت ميخرم فرا ميگيره
کی میخواید از این رفتارها دست بردارید؟واقعا اینجا رو کردید مهدکودک.کسی به کینکت گیر نداد،چون برای اون هنوز تائید نشده.اگر برای اونم تائید بشه بچه ها همین نظرو دارن.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
گل بودُ به سبزه نیز آراسته شد ...
یعنی وقتی با موو هم میشه بازی کرد ، یعنی نوب بازی ، یعنی کاژوال بازی(!) ، ...
خدا کنه با کینکت دیگه ردیف نشه ! لول ...
اون چیزایی که من از این دیدم حتی دیگه خبری از اون کمبو های خوف هم توش نیست ! ظاهرا سازنده ها بیراه هم نرفتن که با move هماهنگش کردن...

بله كلا من نبايد نظر بدم چون يا اخطار ميگيرم يا بن ميشم يا پستم پاك ميشه يا عميقا برام متاسف ميشن يا كودك خطاب ميشم باشه حسين جان من اصلا حرفي ندارم فقط مقصودم اين بود كه كاشكي دوستان در مورد همه چيز اينقدر واقع بين ميبودن نه فقط سر سوني كه ميشه چشم همه به واقعيت ها روشن بشه
اینجا فقط یه نفر از کینکت حرف زده که اگه اون رو هم میشناختی یه همچین حرفی هرگز نمیزدی.

آخرین ویرایش:

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
کی میخواید از این رفتارها دست بردارید؟واقعا اینجا رو کردید مهدکودک.کسی به کینکت گیر نداد،چون برای اون هنوز تائید نشده.اگر برای اونم تائید بشه بچه ها همین نظرو دارن.
بله كلا من نبايد نظر بدم چون يا اخطار ميگيرم يا بن ميشم يا پستم پاك ميشه يا عميقا برام متاسف ميشن يا كودك خطاب ميشم باشه حسين جان من اصلا حرفي ندارم فقط مقصودم اين بود كه كاشكي دوستان در مورد همه چيز اينقدر واقع بين ميبودن نه فقط سر سوني كه ميشه چشم همه به واقعيت ها روشن بشه
اینجا فقط یه نفر از کینکت حرف زده که اگه اون رو هم میشناختی یه همچین حرفی هرگز نمیزدی.
مازيار جان باشه من به اشتباه خودم اعتراف ميكنم خوب شد

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
موو های من که داشت توی کشوی اتاق خاک می خورد. لااقل یه دو تا بازی غیر FPS بدن بیرون یه استفاده ای داشته باشن و الا به درد لای جرز هم نمی خوره
به نظرم که استفاده از موو توی این مدل بازی ها و به خصوص بازی های سوم شخص شوتر عالیه و 100 برابر بهتره از FPS. نمی دونم چرا آنچارتد موو ساپورت نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر