Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
میشه راهنمایی کنید که چطوری این boss مرحله سوم رو بکشم؟(همون ماهی) اصلا دارویی هم ندارم. اشک آدمو در میاره:biggrin1: پولی هم ندارم بدم دارو بخرم.(نمیشه وسط بازی درجه سختی بازی رو آسونتر کرد؟)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
castlevania جان احتمالا چند بار پشت سر هم که Game Over بشید یه گذینه میاد که با انتخاب Yes بازی Easy میشه :biggrin1:. بنظرم بازی نکنی بهتره :D. ( منظورم رو Easy ست ).

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اقا چه فازی میده بازی نمره من 9.5
خدایش نیم نمره برای دوربین نیم نمره هم من عادت کردم بهش خفن خدایش 1 ساعت بازی کردم جیگرم حال اومد
-اول بازی تو دموش نشون میده ماشینا تو هوا دارن حرکت میکنند:biggrin1:
وسط خیابون غیب بود چقدد ر خندیدیم

خدایش بازی رو با قصابی عوضی گرفتم -خیلی حال میده مخصوصا اون حرکتی که
میری بغل یاری yرو میزنی خیلی باهال میترکونتش

آخرین ویرایش:

Hesam_360

کاربر سایت
Jun 24, 2007
88
نام
k9i90
همانا قشنگترین بازی عمرم بود فکر نمیکردم انقدر عالی باشه
اگه کسی نخره یکی از بهترین بازییای تاریخ رو از دست داده
واقعا بازی بی نقصه فقط اگه خونش سه بعدی بود خیلی بهتر بود هر چند انقدر هیجان داره که آدم جایی رو نمیبینه/:)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
راستی این خونش جریانش چیه
قرمز میشه ابی میشه
هی کمرنگ و پرنگ میشه

نیپو هاش فوق العاده کارشده-خدا پدر مادر ایتاگاکی رو 1500سال براش نگه داره:biggrin1:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
castlevania جان احتمالا چند بار پشت سر هم که Game Over بشید یه گذینه میاد که با انتخاب Yes بازی Easy میشه :biggrin1:. بنظرم بازی نکنی بهتره :D. ( منظورم رو Easy ست ).

:(( من همین کارو 20 بار انجام دادم ولی همچین گزینه ای نیومد. البته خودمم نمیخوام با easy برم ولی اینجا بدجور گیر کردم. نه دارویی نه....:( یکی ترفند خاصی داره به ما کمک کنه.:love:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
یه سوال :روEasyخیلیEasyمیشه یا نه؟!:biggrin1:

منم تا چپتر 2 با آسون رفتم ولی دیدم خیلی سادس بهمین خاطر از اول با سختش رفتم . واقعا حیفه این بازی رو با آسون بری .فقط مواظب خرج کردنتون باشیدکه اگه گیر کردید بتونبد جون بخرید .

آخرین ویرایش:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
همون اول که میاد تیر کمونتو آماده کن صبر کن تا قدرت کمان به درجه آخرش برسه بعد درست بزن تو صورتش. اینطوری جونش زیاد میره. بعد با اسلحه ای که داری وقتی نزدیکت اومد y رو نگه دار تا به نهایت قدرتش برسی بعد ول کن تا حسابی حالشو بگیره. همین روال رو انجام بدی موفق میشی. در ضمن اون اسلحه چوب دستی( اسمشو نمیدونم:biggrin1:) رو انتخاب کن و وقتی اون ریزه میزه ها اومدن زود زود y رو بزن تا بمیرن. آخر سر هم خودش نفله میشه میوفته و باید بری سریع به حسابش برسی. فقط یکم حوصله کن موفق میشی.(اگه مثل من دارو هم نداری):biggrin1:

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
اخر مرحله ششم و بايد بگم واقعا بازي عالي از نظر گيم پلي و تا حدودي با گرافيك جذاب (گرافيكش مثل dead or alive 4) و درجه سختي بالا است. ممنون از گروه نينجا به خاطر ساخت اين بازي عالي ولي در كل از اين بازي انتظار بيشتري داشتم.

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
من يه دموی 9 دقيقه ای از بازی ديدم و بايد بگم که اگر اين بازی از يه سايت Ign يا گيم اسپات نمره
زيره 9.0 گرفت من به همتون آدرس میدم بيايد مغازم يه 360 مجانی بگيريد بريد ، يعنی اين نوشته منرو
روزه ريليز بازی حتماً replay کنيد يعنی اين گفته من حکم امضاء داره:)
کلاً منتظر 2 بازيم
1-ninja gaiden 2
2-resident evil 5

صاحب این پست کیه؟؟؟؟؟
بیاد 360 من رو بده که عجله دارم.:-":)
8.0
آدرس مغازه رو بده خودم میام .شما ضحمت نکش:biggrin1:

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
من سه مرحلشو بازی کردم متاسفانه هنوز وقت نکردم درست حسابی بازی کنم.البته یکی از دوستان تقریبا جلوی ما بازی رو تموم کرد و بیشترشو دیدم فقط میتونم بگم این یکی از بهترین و خفن ترین نینجاهاییه که از شکم ننش زاییده شده!! (به همراه Master of Ninja یعنی Shinobiی کبیر:biggrin1:)

اگر واقعا به داستانهایی که با نینجاها و سامورایی ها ارتباط دارن حال میکنین مطمئن باشین که نینجا گایدن 2 بهترین بازی هست که فعلا میتونید پیدا کنید اگه بازی نکنید از کیستون رفته.
واقعا تو این بازی همه درگیری ها احساس یه بازیه فایت رو به آدم میده خیلی نفس گیره :love:
حال کردم.
به نظر من دوربین بازی خوب بود کلا بازی از نینجا گایدن سیگما یکمی گرافیک بهتری داره ولی میتونست بهتر هم باشه.به خصوص محیطها که تو بعضی مرحله ها زیاد جالب نیستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر