Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
خب 3 تومن هم 3 تومنه. میشه هی بازی باحال گرفت با همین 3 تومن. نه یه فاجعه ای مث nier.اخه ما مار گزیده ایم. دیگه نمیخوام پولم رو دور بریزم.
سبک بازی مثل ninja bladeهه؟

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,756
نام
امیر
خب 3 تومن هم 3 تومنه. میشه هی بازی باحال گرفت با همین 3 تومن. نه یه فاجعه ای مث nier.اخه ما مار گزیده ایم. دیگه نمیخوام پولم رو دور بریزم.
سبک بازی مثل ninja bladeهه؟

اگه نسخه قبلی(Black) رو بازی کردی این رو بازی نکن! اما اگه اون رو بازی نکردی حتمآ این رو بازی کن بهت پیشنهاد میکنم همون اول بازی روی آخرین درجه سختی که بازه بذار تا بیشتر بهت فاز بده!:d
اگه از ضعف های داستانی و باس های تکراری بگذریم واقعآ عالیه ! نینجا بلید مضخرفی بیش نیست !

این بازی در سبک خودش تکه و هیچ بازی دیگه ای بهش نزدیک نیست !دیگه خود دانی!

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
بازی ردیفی هست در کل ! مثال !!!
از وجنات بازی همین که تو مرحله یکی مونده به آخر بازی با دو تا باس مبارزه کردم و کلا هر چی خون داشتم دود شد رفت هوا . کارما هم ندارم که انرژی اضافه بخرم ! با باس بعدی و بعدیش هم باید مبارزه کنم !!!!
یعنی کلا بازی تا همینجا واسه من تموم شد !
سازندگان مخی داشته خدائیش ، نابغه بودن !!!!!!
:hurted1::-q

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,756
نام
امیر
بازی ردیفی هست در کل ! مثال !!!
از وجنات بازی همین که تو مرحله یکی مونده به آخر بازی با دو تا باس مبارزه کردم و کلا هر چی خون داشتم دود شد رفت هوا . کارما هم ندارم که انرژی اضافه بخرم ! با باس بعدی و بعدیش هم باید مبارزه کنم !!!!
یعنی کلا بازی تا همینجا واسه من تموم شد !
سازندگان مخی داشته خدائیش ، نابغه بودن !!!!!!
:hurted1::-q

نه سعی کن تو میتونی!:d

من یه اشتباه کردم از یکی پرسیدم مرحله آخر چندتا باس داره گفت 3تا!!!
منم تمام امتیاز رو دادم برای خریدن تمام سلاح ها فقط یدونه از اون گیاه ها که شبیه سیر بودن داشتم, دوتا باس آخر رو با همون رفتم اشکم دراومد:(( اما انقدر لذت بخش بود که برای بار دوم روی آخرین درجه رفتم یه لباس هم بهم داد !

حتمآ ادامه بده!
یه چیز دیگه سعی کن تمام کمبو ها رو حفظ کنی بدون کمبو محاله شکست باس آخر!

مرسی داداشی !
راستش نا امید شدم ، خیلی سخت شده ، کلا هم اونقدر این سازنده ها مغز نداشتن چندتا صندوق بذارن که آدم کم نیاره !
با یه جون که نمیشه هم هیولاها رو کشت و هم باس بازی رو !

ولی آخراش این دختره سونیا که تو قفس بود چه جیگری شده بود ، بسی خوشحال شدیم تا اون مرحله رسیده بودیم :d

اگه منظورت اون ارواح هست نباید بکشیشون فقط باید چپ و راست برای و پشت سرهم Aبزنی تا بپیچونیشون! برای کشتن اون انکبون هم در جلو ترین قسمت بدنش قرار بگیر(اینطوری کمتر میان سراغت) و با کمان به اون گوی بزن تا پر رنگ بشه وقتی پررنگ شد با دوتا شمشیرت که تو دستت داری کمبو بزن اینطوری خیلی از جونش کم میشه!

آخرین ویرایش:

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
نه سعی کن تو میتونی!:d

من یه اشتباه کردم از یکی پرسیدم مرحله آخر چندتا باس داره گفت 3تا!!!
منم تمام امتیاز رو دادم برای خریدن تمام سلاح ها فقط یدونه از اون گیاه ها که شبیه سیر بودن داشتم, دوتا باس آخر رو با همون رفتم اشکم دراومد:(( اما انقدر لذت بخش بود که برای بار دوم روی آخرین درجه رفتم یه لباس هم بهم داد !

حتمآ ادامه بده!
یه چیز دیگه سعی کن تمام کمبو ها رو حفظ کنی بدون کمبو محاله شکست باس آخر!

مرسی داداشی !
راستش نا امید شدم ، خیلی سخت شده ، کلا هم اونقدر این سازنده ها مغز نداشتن چندتا صندوق بذارن که آدم کم نیاره !
با یه جون که نمیشه هم هیولاها رو کشت و هم باس بازی رو !

ولی آخراش این دختره سونیا که تو قفس بود چه جیگری شده بود ، بسی خوشحال شدیم تا اون مرحله رسیده بودیم :d

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,779
دوستان بسی لذت بردیم از این بازی ناب .... فوق العاده قشنگ و اعتیاد آوره .... ولی چقدر سخته ..... صاف شدم تا تمومش کردم ....چقدر آخه این باس ها سختن .... امون نمیدن :((#:-s
مرحله آخرش هم که آخر نامردیه ... 5 تا باس گردن کلفت پشت سر هم؟؟؟؟؟ انصافه ؟؟؟.. دستم ترکید تا همشونو زدم ..... ولی جالبیش این بود که الیزابت رو با یه نصفه جون شکستش دادم :-bd:hurted1:...
توصیه میکنم هیچ کسی این بازی رو از دست نده .... حتی از شوق و ذوقم رفتم Sigma 2 رو هم برای پلی 3 گرفتم .... چند تا مرحله اضافه تر هم داره .... البته آسون تر بود .

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,895
نام
SubZero
بازی اصلا درجه هارد نداره
نرمال و ایزی داره هارد بعد از یک بار تموم شدن بازی ازاد میشه
جدی؟
ولی برای من 3 تا درجه سختی داشت که من گذاشتم رو هارد یعنی آخرین درجه
فکر کنم با بازیه دیگه اشتباه گرفتی
شایدم نگرفتی ولی مطمئنم که رو هارد دارم بازیش میکنم

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
جدی؟
ولی برای من 3 تا درجه سختی داشت که من گذاشتم رو هارد یعنی آخرین درجه
فکر کنم با بازیه دیگه اشتباه گرفتی
شایدم نگرفتی ولی مطمئنم که رو هارد دارم بازیش میکنم

نه داداش نداره
نمیدونم ایزی اولش قفله یا هارد
یادم نیست
ولی یکیش قفله
در کل بهترین فایتینگ عمرم بوده
بی نظیره
نصف عمره اونی نرفت در فناه
وقت کنم دوباره هم میرم

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,779
تموم کردن بازی اونم تو همون حالت ساده یا Acolyte یا یه چیزی تو همین مایه ها هم کار بسی دشوار است !!! خدا رحم کنه اونم تو حالت Warrior !!!!!!....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر