Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من يه دموی 9 دقيقه ای از بازی ديدم و بايد بگم که اگر اين بازی از يه سايت Ign يا گيم اسپات نمره
زيره 9.0 گرفت من به همتون آدرس میدم بيايد مغازم يه 360 مجانی بگيريد بريد ، يعنی اين نوشته منرو
روزه ريليز بازی حتماً replay کنيد يعنی اين گفته من حکم امضاء داره:)
کلاً منتظر 2 بازيم
1-ninja gaiden 2
2-resident evil 5

نمیدونم اين مصاحبه ای که با tomonobu itagaki انجام دادنرو ديديد يا نه امروز داشتم اين مصاحبرو نگاه میکردم
البته تو dvd بود يکی از دوستام بهم داده بود ، فکر کنم تو gamespot هم باشه اين ويديو
اگر زبونتون خوبه حتماً بگيريد و تماشا کنيد
گفته که بازی ninja gaiden 2 رو جوری میسازم که سازندگان بازی heavenly sword بعد از ديدن اين بازی اشک تو چشماشون جم شه و پشيمون بشن از ساخت بازی heavenly sword
که گفتن اين حرف از زبان آقای tomonobu itagaki با انتقادهايی هم مواجه شده بود

این همه خون اول خیلی جالب به نظر میاد ولی بعد از یه مدت خسته کننده بی معنی و تکراری میشه;)

ایراد بنی اسرائیلی به این میگن.
امیدوارم یه گزینه تو بازی بزارن که بشه یا خونو حذف کرد یا رنگشو تغئیر داد تا دیگه خسته کننده بی معنی و تکراری (:laughing:) نشه.

اتفاقا خيلي خون تو بازي حال ميده
فكر كنم هر يه عكس جديد كه از اين بازي مياد فريدون هم يه شب خوابش نميبره از بس عاشق ninja gaiden 2:laughing:

این همه خون اول خیلی جالب به نظر میاد ولی بعد از یه مدت خسته کننده بی معنی و تکراری میشه;)
اگر اينجوری بود شماره 1 اين بازی رو xbox از 90 سايتی که به اين بازی رأی دادن امتياز
میيانگين 92% رو کسب نمیکرد
يا ninja gaiden black از 80 سايتی که بهش امتياز دادن میانگين 94% رو کسب نمیکرد
پس مطمئن باش شماره 2 نه تنها از شماره 1 چيزی کم نداره بلکه قويتر هم کار شده
ثانياً هميشه اول فکر کن ، تحقيق کن ، ببين و بعد سخن بگو

توي اين بازي كه فقط ادم نيست نصف بيشترش غول و جونور هست كه ديگه توي اونا خون قرمز وجود نداره هرچند خودم عاشق خشونت بالا توي بازي ها هستم مخصوصا وقتي طرف تيكه تيكه ميشه:biggrin1:

گیر دادنهای شما باعث قوت قلب ما میشه :biggrin1:. لطفا ادامه بدید :laughing:.

يه چنتا دموي hd از بازي دستم رسيد كه واقعا حال كردم خيلي سرعت بازي بالا رفته حتي از gow dmc هم سريع تر شده مخصوصا كومبوهاي خفن بازي كه وقتي ادم انجام مي ده تو 2 ثانيه فقط خون و دست و پاي گنده شده مي بينه
گرافيك بازي هم خيلي خوبه اما خوب يكسان نيست مثلا بعضي قسمتاش خيلي بالاتره بعضي جاها معمولي تر
يه نكته ي خوب ديگشم اينه كه ديگه زياد دشمنان گارد نمي گيرن كه برن رو اعصاب قطع كن برو جلو البته هنوز بايد تدبير توي بازي داشت و بدون فكر نبايد حمله كرد

بز به نظر من هیچ بازی به سریعی و تندی DMC مخصا 3 و4 نمیشه...........
اما Ninja Gaiden 2 خیلی سریعتر شده و همین جلوه خون به هیجان و سرعت بازی کمک میکنه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or