Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
خواهش میکنم یکی بیاد این غوله مرحله 2 رو بکشه . من هر کاری کردم نمرد :( 2 روزه دارم ازش کتک میخورم :((
اتفاقا باس مرحله 2 ساده ترین باس بازیه.
شما باید LT رو بگیرید وهنگامی که اون حمله کردجاخالی بدین ووقتی که ضرباتش تموم شد فورا 3بار Y رو بزنید.با این روش سه سوت میمیره:biggrin1:
همچنین در مقابل این باس اصلا هوا نپرید چون رو هوا فوری میزنه.فقط روی زمین و با روش بالا بزنید.;);)

باس هاش بیشتر از این که سخت باشه باید نقطه ضعفشو پیدا کرد.
مثلا باس دوم ازش فاصله بگیرین y رو نگهدارین بعد ول کنید یا تند تند جاخالی بدی. بزنین بش.ولی بهتره اسلحتونو قبلش یه بار ارتقا بدید.

باس هاش بیشتر از این که سخت باشه باید نقطه ضعفشو پیدا کرد.
مثلا باس دوم ازش فاصله بگیرین y رو نگهدارین بعد ول کنید یا تند تند جاخالی بدی. بزنین بش.ولی بهتره اسلحتونو قبلش یه بار ارتقا بدید.
اتفاقا جای اینکه اسلحه ارتقا بدی باید خون بخری فکر کنم بهتر باشه

سلا من وسط چيتر 10 اونجا كه به يه قلعه ميرسه گير كردم بعد از اينكه دمو رو نشون ميده ميرم جلو در اما هيچ كاري نميشه كرد زيرش يه مربع سبز است كه ميگه كار يك رگلاتور رو انجام ميده بعد سمت چپ اون وسط هم چندتا پرنده تو قفسن قبلشم تير هاي تير كمون است

سلام
من تو چپتر 9 گیر کردم.بعد از گذشتن از اون دریاچه که کوسه ها توش میچرخن یه دیواری بلندی هست که وقتی RB رو میزنم چند تا سرباز میان پشت سرم که هر کدومشون یه اره برقی و توپ انداز دارن. اونا رو میکشم ولی دیگه نمی دونم چی کار کنم ... اون دیوار هم از سر راه کنار نمیره ...
لطفا کمک کنید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or