Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من الان چپتر 4 هستم.(اولش)سلاح دومیه،همونی که یه چوبی بلندیه و دوسرش نیزه هست رو یه بار ارتقا دادم.حالا امتیاز برای ارتقا دارم ولی نمی دونم چی کار کنم.شما چی پیشنهاد می کیند.سلاح پنجه ای یکم باش رفتم خوشم اومد فقط بدیش اینه که باید زیاد به دشمن نزیک بشی.
حالا من چیکار کنم؟
1-سلاح دومی رو یه بار دیگه ارتقا بدم.
2-سلاح پنجه ای رو ارتقا بدم.
3-کاری نکنم جلوتر سلاح بهتر هست.
از همه ی دوستانی که زاهنمایی می کنن متشکرم.

آخرین ویرایش:
من تو چپتر 4 گیر کردم.
یه اون ور دیوار سیمی جا هست که بریم ولی نمی دونم چطور برم اون دست؟یه نردبان اون کنار هست و بالای یک پل هم میشه رفت.ولی هرکاری کردم نتونستم برم اون ور.

این غول مرحله 7 وفتی می کشمش منفجر میشه و من می میرم . منظورتون اینه ازگارد گرفتن اینه که Y رو نگه دارم ؟
اخه Y رو میگیرم اما بازم میمیرم :(

خواهش میکنم یکی بیاد این غوله مرحله 2 رو بکشه . من هر کاری کردم نمرد :( 2 روزه دارم ازش کتک میخورم
آره اون خیلی نامردیه. در حد غول آخره. من که گریم در اومد بکشمش.
فقط یه پیشنهاد. برو تا جایی که میشه (فکر کنم 3تا کوچیک و 3تا بزرگ) خون بخر. وسط مبارزه خونت تموم شد تند تند بخور.
وسط مبارزه هم میتونی با نگه داشتن LT و تکون دادن آنالوگ چپ از ضربه هاش فرار کنی. چون اونجوری که اون میزنه دفاع کردن بی فایدست.
چرا راهنمایی نمی کنین؟
شما الان نباید بری اونور. از نردبون برو بالا راهتو ادامه بده جلوتر یه قسمتی هست که باید بپری روبروت یه نردبونه. اول اونجا نرو! برو پایین. تو اون قسمت بری سمت راستت میفته پشته اون دیوار سیمی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or