Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من توفیق بازی کردن هیچ کدام از سری های Ninja gaiden برام پیش نیومده ولی با این چیزهایی که آقا فریدون میگه... باید بازیه بسیار بسیار خوفی باشه... انشاالله اولین تجربه Ninja Gaiden II باشه...
پ.ن: راستی Ninja Gaiden : Black برای 360 هست؟...

من توفیق بازی کردن هیچ کدام از سری های Ninja gaiden برام پیش نیومده ولی با این چیزهایی که آقا فریدون میگه... باید بازیه بسیار بسیار خوفی باشه... انشاالله اولین تجربه Ninja Gaiden II باشه...
پ.ن: راستی Ninja Gaiden : Black برای 360 هست؟...
بله 100% اصلا شک نکن.
شما میتونی هم نسخه اول و هم Black رو روی 360 بازی کنی و به جون استاد ایتاگاکی و خانواده XBOX دعا کنی :biggrin1:. مشکلی بود در خدمتم:biggrin1:

سعید تیزررو دیدم فکم چسبید به زمین
آخرت بازی هست
:biggrin1: حالشو ببر ;) میگم عکسهای گیم پلی رو میتونی تو قسمت اخبار پیدا کنی:cheesygri اونها رو اگر ببینی افقی میشی:biggrin1:.

پ.ن. آقا شارژش کردی یا نه:confused::biggrin1:
=========================
جایی رو سراغ نداری بفروشه؟
فکرکنم West Game داشته باشه. البته یادت باشه ریجن درست رو بگیری ها

راستی توی Ninja gaiden black اون زن صورتیه رو چطور میشه کشت خیلی سخته خیلی خیلی وحشیه فکر کنم اگه کارگردان بازی اجازه میدهد گاز هم میگرفت:mad::mad:
راستی این خبر راسته که Ninja gaiden 2 از تمام قدرت xbox 360 استفاده میکنه ؟؟؟
اگه اینطور باشه گرافیکش از Heavenly Sword هم بالاتره:eek::eek::eek: !!!!

راستی توی Ninja gaiden black اون زن صورتیه رو چطور میشه کشت خیلی سخته خیلی خیلی وحشیه فکر کنم اگه کارگردان بازی اجازه میدهد گاز هم میگرفت
حالشو ببر :biggrin1:. میگم تو چه درجه سختی بازی میکنی:confused:. بگو چیا داری تا بگم چیکار کنی.:biggrin1:.
راستی این خبر راسته که Ninja gaiden 2 از تمام قدرت xbox 360 استفاده میکنه ؟؟؟
در جریان نیستم ولی پهنای باند وحشتناک زیاد 360، به سرعت و فرم ثابت بازی کمک میکنه:biggrin1:.
اگه اینطور باشه گرافیکش از Heavenly Sword هم بالاتره
این که 180% ولی جون بچت بیخیال شوکه الان ملت سونی فن میریزن اینجا :biggrin1:.

جایی رو سراغ نداری بفروشه؟

سلام به همه دوستان و عشاق ninja gaiden

آقا یون اساتید شما میتونید رجن uc و j بازی ninja gaiden black برای کنسول XBOX360 رو به فروشگاه وست سفارش بدید

دیدم خیلی بچه ها میخوانش رفتم براتون تهیه کردم برید حالشو ببرید .

درضمن رجن pal این بازی هم به دستم میرسه که در اختیار وست میزارم .

این هم برای دوستانی که میگن موتور بازی همون موتور Sigma ست و چمیدونم بازی احتمال داره کنسول دیگه ای بیاد (( :lol:)) خلاصه

Coming from the shadows in 2008, developed exclusively for Xbox 360 by Team Ninja and legendary game developer Tomonobu Itagaki, with a new game engine, new missions, new weapons, and more. Ryu Hayabusa is back in the all-new, long awaited, and brutally fun Ninja Gaiden® 2 … it's the true sequel.

امیدوارم شک و شبهمه ای باقی نمونده باشه:biggrin1:.
منبع

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or