Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اتفاقا داداش اون اسون ترین باس بازی بود همون دفعه اول دخلشو اوردم
به نظر من مبارزه با باس ها زیاد سخت نیست اگه این دو شرایط داشته باشین 1- از shop بسته های سلامتی و تکمیل کنید 2- اپگرید خون یا جان ryu با اون حرف های ژاپنی
من باس chapter 4 هم با این روش کشتم حسابی بسته های سلامتی گرفتم و با اپگرید دو سه بار حین مبارزه از اون بسته ها استفاده کردم
الان chapter 5 هستم چطوره؟
اول راهيد
همتون :d

چطوری اقا کوروش شما هی از سختی بازی حرف میزدید از chapter چند سخت میشه ؟ میخوام به جاهای سختش برسم :d

والا 15 chapter همش است کاری نداره بخوایم یک روزه بازی رو تمام کنیم بکوب ممکنه مثل اون پسره سکته کنیم و فرت خطریه و ... 5 chapter روز اول تمام شد

Last edited by a moderator:
دو سه تا باس پشت سر هم ....
كلا سخت ميشه :d
اون 2 تا ازدها ـه آسون بودن نسبتا ولی اون چپتری که 2 تا از اون یاروها که وقتی میمیرن منفجر میشن میان خیلی رو اعصاب بود!محیط بازی هم قرمز بود اینا هم که همش آتیش پرت میرن!یعنی منو تا مرز کور شدن پیش برد این chapter!:d
+
ارزش داره رو بازی وقت بزارم اچیو هاشو کامل کنم؟!
(پشیمون شدم فکر نکنم بشه!:d)

اون 2 تا ازدها ـه آسون بودن نسبتا ولی اون چپتری که 2 تا از اون یاروها که وقتی میمیرن منفجر میشن میان خیلی رو اعصاب بود!محیط بازی هم قرمز بود اینا هم که همش آتیش پرت میرن!یعنی منو تا مرز کور شدن پیش برد این chapter!:d
+
از خوره هاي اچيومنت سايت سوال كن ...
فكر نكنم كسي تونسته باشه كاملش كنه :d

+
به نظر من کامل کردن اچیو های این بازی وحشتناکترین کاریه که بخوای انجام بدی!:d
من خودمو کشتم نتونستم درجه سختی Master Ninja رو تموم کنم! فکر کنم 10000 بار مردم آخر سر هم بیخیالش شدم:d.

چطوری اقا کوروش شما هی از سختی بازی حرف میزدید از chapter چند سخت میشه ؟ میخوام به جاهای سختش برسم :d

والا 15 chapter همش است کاری نداره بخوایم یک روزه بازی رو تمام کنیم بکوب ممکنه مثل اون پسره سکته کنیم و فرت خطریه و ... 5 chapter روز اول تمام شد
شما چپنره چندی من 5

sigma 2 داستانش همین است ولی خوب با اضافه کردن سه کاراکتر پیچیش پیدا کرده و جذاب تره اما اگه میخوای افکت واقعی خون رو ببینی و لذت ببری بگیر چون تو sigma میگن خشونت کم کردن و رنگ سبز در اوردن در حالی که قطع کردن دست و پا با خون واقعی یک حال بیشتری داره ولی sigma کاملتر از اینه
ولی مشکل دوربین غیر قابل گذر است و روی درجه master هم تاثیر داره
chapter 6

با هزار بدبختی چپتر 2 رو هم تموم کردم! چه قول سر سختی داشت! ما نقططه ضعفش جاخالی بود!
نکته : حتما قبل از رفتن و مبازره باهاش صندوغ ها رو باز کنید
یه چیزی : چرا چپتر 3 سگ ها شمشیر دارن :دی ؟
منم اون نیزه دو سره رو آپگرید کردم و چنگک رو هم دارم با تیرکمون!
---------------------
دموی نینجا گایدن 3 رو دیدم! خدا رو شکر که آسون شده! گرافیکشم عالی شده!

کجا اپگرید کردی پیش پیر مرد
این پیر مرده گرون میده چیزاشو واسه یک قطره جون بیشتر 2 هزلر تومان میگیره
امیر جان شما واحد پول توومان رو از کجا آوردی:دی؟
آره! نیزه دو سرم رو تو مرحله 3 پیش اون آپ کردم!
چقدر اون سگ ها که شمشیر دارن مسخره و سختن! از نینجا ها هم کشتنشون سخت تره :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or