Ni no Kuni : Wrath of the White Witch

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اگه تند تند بزني بره كه بازيو بايد بندازي تو سطل اشغال!!!!!

باو خب نیما اونجوری که 200 ساعته هم تموم نمیشه ! :D

---------- نوشته در 03:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:22 PM ارسال شده بود ----------

راستی اگه یکی میتونست تروفی گایدش رو بزاره عالی میشد !
مخصوصا که تروفی آنلاین نداره :D

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
عجب بازی ایه ، خیلی زحمت کشیدن ، دم به دقیقه هی انیمیشن میذاره .... دمشون گرم.

بازیشو هرکی میخواد بهم بگه ، براش کپی میکنم مجانی .... واقعا حیفه از دستش بدید

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
پیشنهاد میدم به هیچ وجه بعد تموم کردن Story بیخیال بازی نشید چون خیلی چیزای جدید باز میکنه و ماموریت های جدید .
البته یک سری اتفاقات و گفتگو هایی هم داره که داستان رو بیشتر توضیح میده .
در ضمن تو Post Game میتونید به کازینو برید . اونجا تو قسمت RIP ( همون VIP ـه ولی چون کازینو مال اسکلت هاست اسمش رو گزاشتن RIP :D )
اونجا میتونید تمام انیمیشن های Ghibli ـه بازی و همینطور In Game ها رو ببینید .
راستی این Voice Actor ـه Cassiopia چقدر نازه صداش :D بر عکس صدای خود اُلیور که به دلم ننشست .

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آقا من یه جا گیر کردم اساسی ! =))
نقشه نشون میده ها ولی میرم هرکاری میکنم نمیشه
تو Hamelin‏ بعد از حرف زدن با پسر پادشاه میاییم بیرون با اون سرباز که حالت Ghost‏ داره نمیتونم حرف بزنم ! چیکار کنم? اینم پیغامش Talk to the soldier wearing the uniform of xanadu

---------- نوشته در 12:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:33 AM ارسال شده بود ----------

خب تا اونجایی که من سرچ کردم, فهمیدم که باید از جادوی Spell Medium‏ استفاده کنم ! اما خب من این مجیک رو ندارم که ? اون سه تا Stone‏ رو گرفتمو پیش پسره بردم اما اتفاقی نیفتاد

آخرین ویرایش:

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
اینم پیغامش Talk to the soldier wearing the uniform of xanadu
این که میگه: "با سربازی صحبت کن که یونیفرم xanadu رو پوشیده"
خب تا اونجایی که من سرچ کردم, فهمیدم که باید از جادوی Spell Medium‏ استفاده کنم ! اما خب من این مجیک رو ندارم که ?
منظورت Spirit Medium هست؟ :d اونو باید تو Ding Dong Dell پیدا کنی (فکر کنم تو اون قسمت که ورودی به قصر پادشاه هست باشه، سمت راست ورودی یه سری پله هست که اونو میری بالا و پشت یه سنگ قبر یه روحی هست که باهاش صحبت میکنی و جادو رو بهت میده)

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
خب بازی رو پلات کردم :D بسیار چسبید . یه کوئستی هست جزو آخرین کوئست هاست . با روح روان آدم بازی میکنه . از نظر داستانی یک چیز هایی میگه که مغز آدم میپکه . آیتمی هم که میده خیلی عالیه :
همون ماشینی رو که اول بازی میخواستیم بسازیم رو جایزه میده بهمون که میشه ازش واسه Roaming تو مپ استفاده کرد . خیلی حال میده
120 ساعت گیم پلی تایمَم شد ولی 5-6 ساعتش Stop بوده ( در حال خوردن ناهار و شام و اینا :D)
به زودی نقد درست حسابیش هم میزارم تو بخش نقد های کاربران .
پ.ن : کسی در مورد تروفی ساختن 120 آیتم سوالی داشت همینجا بگه کمکش میکنم چون قِلِق داره . دهنم آسفالت شد سر این تروفی . ( هر چند از تروفیه لعنتیه Treasure Hunter ـه فاینال 13 راحت تر بود )

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
سلام.

یه quest هست تو شهر ding dong dell که یا مرد چاقه دفتر خاطراتش رو گم کرده ، میگه شمال غرب شهر رو یه جزیره هستش که 2 تا درخت هم داره ، کجای شهر میشه ؟ هرچی گشتم پیدا نکردم.

یه سوال دیگه وقتی با boss ها می جنگیم گاهی اوقات بالای سر Boss مینویسه chance اینجا باید چکار کنیم ؟ کار خاصی میخواد ؟

قسمت fight بازی به نظرتون یکم رو مخ نیست ؟ مخصوصا آهنگش ، که هر بار یکیه. آخر هر fight هم ، 2 ساعت امتیازات رو محاسبه میکنه ... کلا روند شروع مبارزه و خود مبارزه و پایانش ، خسته کنندس.

یه قسمت خسته کننده ی دیگش ، توضیحات زیادشه در مورد آموزش دادن. یه طور دیگه هم میشد خلاصه و جمع و جورش کرد و انتقالش داد به گیمر.

ممنون

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
سلام.

یه quest هست تو شهر ding dong dell که یا مرد چاقه دفتر خاطراتش رو گم کرده ، میگه شمال غرب شهر رو یه جزیره هستش که 2 تا درخت هم داره ، کجای شهر میشه ؟ هرچی گشتم پیدا نکردم.

یه سوال دیگه وقتی با boss ها می جنگیم گاهی اوقات بالای سر Boss مینویسه chance اینجا باید چکار کنیم ؟ کار خاصی میخواد ؟

قسمت fight بازی به نظرتون یکم رو مخ نیست ؟ مخصوصا آهنگش ، که هر بار یکیه. آخر هر fight هم ، 2 ساعت امتیازات رو محاسبه میکنه ... کلا روند شروع مبارزه و خود مبارزه و پایانش ، خسته کنندس.

یه قسمت خسته کننده ی دیگش ، توضیحات زیادشه در مورد آموزش دادن. یه طور دیگه هم میشد خلاصه و جمع و جورش کرد و انتقالش داد به گیمر.

ممنون
سلام .
Diary اینجاست :

51008285805441656798.jpg

در مورد باس ها ... وقتی باس به یک چیزی ضعف داره , مثلا یک سری باس ها به Spell هایی که الِمِنتشون رعد و برق هست ضعف دارن , یه چند بار که جادو های رعد و برق دار مثل Thunder و اینا بزنی بهشون Stun میشن . یه چند ثانیه گیج میشن اون موقع میزنه Now is your Chance , منظورش اینه که وقت خوبیه که با همه یونیت هات حمله کنی . وقتی اینطوری شد مثلث رو بزن کل تیم به صورت حمله ایی در میان . البته یادت باشه موقع درگیری با باس ها تو قسمت Tactics همه رو بزاری Keep us healthy و بنا به موقعیت با مربع یا مثلث تعیین کنی حمله ایی کار کنن یا دفاعی . وقتی میبینی باس وحشی میشه میخواد یه فن خفن بزنه مربع رو بزن و خودتم Defend کن .

قسمت فایت که میگی آهنگش یکیه رو فکر کنم بهش وسواسی نشی بهتره , من خودم متوجه نشدم این قضیه رو . در ضمن این قسمت امتیازات بازی معمولا واسه بیشتر بازی های Jrpg هست یعنی بعد از هر در گیری Loot و امتیازات رو میزنه . تا بازی رو تموم کنی مشکلی نیست ولی یه کم تو Post Game اذیت میکنه که البته میتونی با ضربدر زدن زودتر ردش کنی .
در ضمن یه کم که بری جلو تر بازی که کامل Hint هاش و راهنمایی هاش تموم شد خیلی بهتر میشه , یک سری Spell هم بهت یاد میده که مبارزات رو خیلی نرم تر و راحت تر و تکنیکی تر میکنه . حتما Puzzle های Horace رو انجام بده چون دفعه سوم چهارم یه Spell ـیی میده که میتونی باهاش Hidden بشی از چشم ـه Monster ها و خیلی بدرد بخوره .

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
همونجوري كه محمد گفت تم كودكانه داره فقط!
شما انيمه پونيو يا شهر ارواحم (دو تا از كاراي معروف استديو ghibli سازنده انيمه هاي بازي) نگاه كني ميبيني چقد جزئيات و عمق داره!
مادر بزرگ منم ميتونه ازش لذت ببره:d
پس ازين نظر خيالت تخت باشه!برو بخرش!

مرسی‌ آقا نیما واسه پیشنهادت
بازی رو امروز گرفتم فقط می‌تونم بگم شاهکاره دو ساعت بازی کردم واقعا انتظار نداشتم بازی جذاب باشه فکر کنم بهترین jrpg هست که واسه این نسل اومده
تروفی از دست دادنی داره؟

آخرین ویرایش:

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
مرسی‌ آقا نیما واسه پیشنهادت
بازی رو امروز گرفتم فقط می‌تونم بگم شاهکاره دو ساعت بازی کردم واقعا انتظار نداشتم بازی جذاب باشه فکر کنم بهترین jrpg هست که واسه این نسل اومده
تروفی از دست دادنی داره؟

خواهش ميكنم
نه تروفي از دست دادني نداره

Hichkas_kratos

کاربر سایت
May 19, 2007
226
محمد آقا این پازل های Horace که میگی کجا هست چون من الان به باس فایت Vileheart رسیدم و هنوز ندیدم این چیزی که شما می گی رو. بعد یک سوالی هم که داشتم اینه که من الان لول 38 هستم و رسیدم به اون باس فایتی که گفتم ، می خوام بدونم می تونم با همین لول باس های بعدی رو هم بزنم یا نه باید برم یکم لول آپ کنم بعد برگردم . خیلی سریع بازی نکردم و ساید کوئست های زیادی هم انجام دادم ولی خوب تا حالا 42 ساعت اینا شده و لولامون دور و بره همون 38-37 . فامیلیر ها هم اکثرشون رو فاینال فورمشون هستن و لولشون بین 14-18ه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر