NFS Most Wanted 2012 | PS3

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من بازی زدم واسه دانلود
واسم عجیبه زده 4 گیگ
درسته؟4گیگه؟
یه سوال دیگه بازی مثل اون most wanted قدیمی معروف هست یا نه؟
اره درسته
نه بابا اون نيست اين يكي خيلي شباهت به برناوت ميده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
منظورت از برن اوت همون لیز بازی تو ماشین سواریه؟
یعنی بازی داستان نداره؟

نه داستان نداره
اون ليز بازي هم چون خودم بازي نكرده ام نميتونم بگم ولي ديدم كساني توي PSN بازي ميكنن زياد گفتن كه مثه برناوت هست

Bestboyiran

کاربر سایت
Sep 5, 2012
210
نام
Ali
100 % می خرمش . 100% واقعا عالیه . یکم که بازی کردم عاشقش شدم . به همه ی کسانی که most wanted قدیمی رو دوست داشتن توصیه می کنم.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
جا داره اینجا به دو نکته اشاره کنم. یکی نور خورشید فوق العاده طبیعی موجود در بازیه !
بعضی وقت ها که جلوی خورشید رانندگی می کنید نورش چنان شدت طبیعی میگیره که برای چند لحظه مثل خورشید واقعی چشمتون رو میزنه !!!
یکی هم نقش جاذبه داخل بازی است. من بعد از Burnout Takedown روی PS2 ، برای اولین باره که هنگام Jump های بلند ، وزن و سنگینی ماشینم رو احساس میکنم.

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
جا داره اینجا به دو نکته اشاره کنم. یکی نور خورشید فوق العاده طبیعی موجود در بازیه !
بعضی وقت ها که جلوی خورشید رانندگی می کنید نورش چنان شدت طبیعی میگیره که برای چند لحظه مثل خورشید واقعی چشمتون رو میزنه !!!
یکی هم نقش جاذبه داخل بازی است. من بعد از Burnout Takedown روی PS2 ، برای اولین باره که هنگام Jump های بلند ، وزن و سنگینی ماشینم رو احساس میکنم.

دادا در مدت بازی عینک افتابی فراموش نشه ;)

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
تنها چيزي كه اين بازي شبيه اش نيست همون MW اصلي ه ! كجاش اين شبيه اونه :|
همه نقد ها هم دارن بهش مي گن اين يه برن اوت ه در پوسته MW :|

از گيم پلي گرفته تا حتي خود سيستم ماشين هاي بازي :|:|:|

اقا اخرش تيونينگ داشت داخل بازي يا نه ؟ من كه چيزي توي نقدها نديدم ؟
مثل MW اصلي از اين چيز هايي كه خراب ميكرديم رو سر پليس ها بدبخت داره يا نه ؟:d
واي چه حالي مي داد اون دونات غول ها رو ميانداختي روي پليس ها همشون مي تركيدن :d

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
تنها چيزي كه اين بازي شبيه اش نيست همون MW اصلي ه ! كجاش اين شبيه اونه :|
همه نقد ها هم دارن بهش مي گن اين يه برن اوت ه در پوسته MW :|

از گيم پلي گرفته تا حتي خود سيستم ماشين هاي بازي :|:|:|

اقا اخرش تيونينگ داشت داخل بازي يا نه ؟ من كه چيزي توي نقدها نديدم ؟
مثل MW اصلي از اين چيز هايي كه خراب ميكرديم رو سر پليس ها بدبخت داره يا نه ؟:d
واي چه حالي مي داد اون دونات غول ها رو ميانداختي روي پليس ها همشون مي تركيدن :d

قرار هم نبود شبیه MW قبلی باشه اونم بعد از 7 سال.....
به سازنده قبلی میگفتی بیا بعد از 7 سال یه MW جدید بساز شبیه قبلی نمیشد.....

میشه لینک 10 تا نقد رو بدی که گفته باشن Burnout تو پوسته MW!
(نقد رسمی میخوام و این پرت و پلاهای یوزر سایت ها بدرد نمیخوره)

بهتره بازی رو خودت تجربه کنی تا ببینی که چقدر شبیه Burnout هست ولی طبیعیه که وقتی یه استدیو روی 2 تا عنوان کار کنه شباهت هایی هم پیدا میشه ولی تفاوت های خیلی زیادی هم دارن.....

تیونینگ توی بازی کاملا با MW قبلی فرق داره و وقتی مسابقات رو میبری میتونی ماشین رو تقویت کنی ولی به شکل جدید....

از اون چیزهایی که خراب میکردی هم نداره!

پمپ بنزین هاشم خیلی حال میداد و منفجرشون میکردی.....:d

در کل بازی عالیه ولی شبیه چیزی نیست و یه بازی مستقل هست......

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
يكيش برو همين نقد ويدئويي GS رو ببين ! بشمر فقط چند بار مي گه كه اين برن اوت ه !؟

از هر لحاظي به BO شباهت داره و غير قابل انكاره اين كه شما يهو كاسه داغتر از اش ميشي كه نميشه دليل !

چه بيلبورد هاش چه حتي خيابون هاي و جاده هاش خصوصا" اون پلي كه توي بازي ه به شدت شبيه BO PARADISE CITY بود ! بازم هست اما نميدونم دقيقا" چه طوري بگم كه متوجه بشيد !
حتي سيستم ماشين گرفتنش هم شباهت زيادي داره به برن اوت ! داستان هم به نظر من نميخواست چون لوس شده بون داستان هاش اما حتي همين بدون داستان بودنش و نبود واحد پولي خاص هم ميشه BO

شايد تنها تفاوتش همون سيستم پليس اش باشه :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,860
نام
مرتضی
يكيش برو همين نقد ويدئويي GS رو ببين ! بشمر فقط چند بار مي گه كه اين برن اوت ه !؟

از هر لحاظي به BO شباهت داره و غير قابل انكاره اين كه شما يهو كاسه داغتر از اش ميشي كه نميشه دليل !

چه بيلبورد هاش چه حتي خيابون هاي و جاده هاش خصوصا" اون پلي كه توي بازي ه به شدت شبيه BO PARADISE CITY بود ! بازم هست اما نميدونم دقيقا" چه طوري بگم كه متوجه بشيد !
حتي سيستم ماشين گرفتنش هم شباهت زيادي داره به برن اوت ! داستان هم به نظر من نميخواست چون لوس شده بون داستان هاش اما حتي همين بدون داستان بودنش و نبود واحد پولي خاص هم ميشه BO

گیم پلی اش که بنظرم هیچ شباهتی به برن اوت نداره و خیلی از اون ارکید تره نه این شبیه برن اوت هست نه hp شبیه بود

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794

لینک اون ویدئو رو بده که بشمرم و میام همینجا نتیجه رو اعلام میکنم!
البته دلیل نمیشه چون گیم اسپات اینو گفته پس واقعیت همینه و این همه نقد مثبت اومده که میشه به اونا اشاره کرد!(البته من میشمارم ولی دلیل نمیشه)

بیلبوردها رو قبول دارم ولی بیلبوردها قسمتی مهمی از Burnout نبود و هیچ کس Burnout رو با خراب کردن بیلبورد نمیشناسه که بشه از این طریق بازی رو کوبید....

توی Burnout کجا میتونستی ماشین رو پیدا کنی و سوارش بشی....
توی Burnout بعد از تمام کردن یه سری مراحل یه ماشین میومد توی شهر که باید Takedown میکردی تا به لیست ماشین هات اضافه بشه و اگه مراحل خاص اون ماشین رو رد میکردی ورژن کامل شده اون ماشین رو هم بهت میداد.....

واحد پولی توی HP هم نبود و چرا به اون نمیگفتن Burnout!

در مورد شهر هم قبول دارم که یه جاهایی شبیه Burnout هست ولی نه اونقدر که شما میگید!

شما هنوز دارید این بازی رو ادامه Most Wanted 2005 میدونید که این کار کاملا اشتباهه چون اگه قرار بود ادامه اون باشه میشد Most wanted 2 و این بازی یه بازی کاملا متفاوت هست و به خاطر اینکه سازنده بازی همون استدیو سازنده Burnout هست طبیعیه که شباهت هایی بین این بازی ها باشه!

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
به كل خسته نباشي
من ديگه بحث رو ادامه نميدم اون لينك رو هم خواستي توي ترد تريلرهاي جديد توي خبش اخبار بازي هاي صقحات اخر رو بگردي پيدا مي كني !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر