NFS Most Wanted 2012 | PS3

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
پول پک فیزیکی رو کامل جور کردم،منتها چون وقتم کمه و زیاد بازی نمی کنم،دلم نمیاد 200 تومن پاش بدم و بزارم خاک بخوره!:(دو دل موندم برای خرید..
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
از بازی بیشتر تعریف کنید!:d
مد آنلاین چی داره دقیقاً؟ با اتولاگ حال می کنید یا نه؟!

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
پول پک فیزیکی رو کامل جور کردم،منتها چون وقتم کمه و زیاد بازی نمی کنم،دلم نمیاد 200 تومن پاش بدم و بزارم خاک بخوره!:(دو دل موندم برای خرید..
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
از بازی بیشتر تعریف کنید!:d
مد آنلاین چی داره دقیقاً؟ با اتولاگ حال می کنید یا نه؟!

من خودم روی 360 دارم بازی میکنم و هنوز نسخه PS3 رو دانلود نکردم ولی اگه با سبک بازی حال میکنی از این بازی بهتر پیدا نمیکنی!

خیلی از سری Motorstorm بیشتر حال میده!

اگه میخوای ارجینال بگیری روی 360 نیم ساعت بازی کن و خوشت اومد بعدا بگیر!

در کل پیشاپیش مبارکت باشه!o:-)

SogMaD

کاربر سایت
Feb 6, 2011
91
گیم پلی hot pursuit و گرافیک The Run رو گذاشتن رو هم شده این .... در کل بدک نیست
اگه اینترنت کلنگی ایران جواب بده فکر کنم آنلاینش خوب باشه ... The Run که بخش آنلاینش با نت ایران مرخص بود

parham.a

کاربر سایت
Nov 5, 2010
88
نام
parham
به نظر من عالي بود همين چند لحضه پيش تمومش كردم كونيخ زگ گرفتم تروفي تقريبا همه گرفتم اولين nfs بود كه تا آخرش رفتم فقط نت داغون حتي نميذاره ساين بشم تا انلاين بزنم

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
کسی تروفی Go Pro or Go Home رو گرفته ؟ برای گرفتنش باید تموم Option های یه ماشین تون به درجه Pro برسد.
من تمومشون رو Pro کردم فقط توی بخش بدنه ( Body ) قسمت Aero Body Pro مونده که ازم میخواد 120 ثانیه Slipstreaming بروم ولی من هر چی فکر میکنم نمی فهمم منظورش چیه !

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
کسی تروفی Go Pro or Go Home رو گرفته ؟ برای گرفتنش باید تموم Option های یه ماشین تون به درجه Pro برسد.
من تمومشون رو Pro کردم فقط توی بخش بدنه ( Body ) قسمت Aero Body Pro مونده که ازم میخواد 120 ثانیه Slipstreaming بروم ولی من هر چی فکر میکنم نمی فهمم منظورش چیه !
من aero body رو همينجوري كه تو مولتي پلير مي چرخيدم گرفتم ماشينمم اوانتدور بود

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
من aero body رو همينجوري كه تو مولتي پلير مي چرخيدم گرفتم ماشينمم اوانتدور بود

من Aero Body معمولی رو روی همه ماشین هام دارم ! :D
اگر بروی Customize Car و روی Body و بعدش Aero ؛ می بینی که زیرش عکس یه قفل است و نوشته Pro ... برای اینکه آزاد بشود نوشته 120 ثانیه باید اسلیپ استریم کنی !

slipstream یعنی بندازی پشت یه ماشین تا بتونی به کمک اون شتاب بگیری

ممنون رفیق ولی من درست نفهمیدم ... اگر بچسبونم پشت که یه ماشین که سرعتم کم میشه و طبیعتاً شتابم هم کاهش پیدا میکنه.
ویدئویی نداری ببینم تا منظورت رو بفهمم ؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
ممنون رفیق ولی من درست نفهمیدم ... اگر بچسبونم پشت که یه ماشین که سرعتم کم میشه و طبیعتاً شتابم هم کاهش پیدا میکنه.

يعني حامد تو بترك واقعا" :|:d
اون از جواب ندادنت به من اين هم از اطلاعات ماشيني و فيزيكي ايت :|:d

اگر بندازي پشت يه ماشين ديگه چون اون ماشين جلويي ه مقاومت هوا رو مي گيره ديگه پشت سرش مقاومت هواي كمتري هست ميتونه و ماشين عقبي ميتونه شتاب بيشتري بگيره ! اصلا" اين يه اصله توي مسابقات اتوموبيل راني !
يه اسم ديگه هم مثلا" داره توي همين مدل بازي ها كه ميشه DRAFT !

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر

یعنی پشت ماشین حریف حرکت کنید (منظور این هست که توی مسیری که ماشین حریف داره حرکت میکنه)

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
يعني حامد تو بترك واقعا" :|:d
اون از جواب ندادنت به من اين هم از اطلاعات ماشيني و فيزيكي ايت :|:d

اگر بندازي پشت يه ماشين ديگه چون اون ماشين جلويي ه مقاومت هوا رو مي گيره ديگه پشت سرش مقاومت هواي كمتري هست ميتونه و ماشين عقبي ميتونه شتاب بيشتري بگيره ! اصلا" اين يه اصله توي مسابقات اتوموبيل راني !
يه اسم ديگه هم مثلا" داره توي همين مدل بازي ها كه ميشه DRAFT !

یعنی می مردند همون Draft معمولی رو می نوشتند ؟ :D من خودم رو جر دادم نفهمیدم منظورش چیه.

با تشکر از احسان و امیر ! >:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر