New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من داشبورد جدید روی کنسولم نصبه ولی هیچ آواتاری نداره
اگر بخوام آواتار هم داشته باشم باید چه کار کنم؟
من داشبورد 74 مگی هم دارم که آواتار داره میشه از اون استفاده کنم ؟ وقتی روی cd رایتش کردم خاموش روشن هم که میکنم پیغام آپدیت نمیده
اگه بخوام تم اضافه کنم چه طوری میشه بدون اتصال به لایو این کارو کنم؟
ممنون

vahid051

کاربر سایت
Jul 1, 2009
27
سلام دوستان
من طبق روشی که گفتین عمل کردم ولی نتونستم آپدیت کنم mixed media می نویسه ولی دستگاه که خاموش روشن می کنم پیغامی برای آپدیت نمیاد ممنون میشم راهنمایی کنید

vahid_redline

کاربر سایت
Jul 5, 2009
2
سلام دوست من فلشت رو به پشت دستگاه وصل کن ویک بار دستگاه رو خاموش وروشن کن.موفق باشی.:
دوستان من آپدیت رو انجام دادم وداشبورد جدید هم آمد ولی بازی های جدید را اجرا نمیکنه.
confused::confused::confused::confused::((:-"

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
سلام دوست من فلشت رو به پشت دستگاه وصل کن ویک بار دستگاه رو خاموش وروشن کن.موفق باشی.:
دوستان من آپدیت رو انجام دادم وداشبورد جدید هم آمد ولی بازی های جدید را اجرا نمیکنه.
confused::confused::confused::confused::((:-"
این ربطی نداره
باید فریم ویرت را آپدیت کنی.
5~20 تومان بدی تا فریم ویرت را آپدیت کنن (برای این کار باید حتما کنسولت باز بشه.)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل

AprilFool

کاربر سایت
Mar 20, 2008
50
خوب یه خبر آک واستون دارم
من توی برنامه نسخه آزمایشی آپدیت جدید شرکت کردم و مثل اینکه نفهمیدن ایرنیم راهم دادن
خوب خلاصه میگم رفتم لایو ببینم بن شدم یا نه نشده بودم خداروشکر ;) هنوز نفس میاد و میره
بعد فورزا رو گذاشتم آپدیت خواست ( مثل آپدیت عادی بازی کوچولو )
وقتی آمدم بیرون چندتا منو جدید اضافه شده بود که احتمالا همه کسانی که دنبال اخبار این آپدیت بودن میدونن چیا هستن ( اون لحظه دقیقا یادم نیست با چی منو از سقف کندن :cheesygri )
با کلی ذوق همشون رو چک کردم
هر کدوم رو که باز میکردی آپدیت خاص خودش رو داشت و مثل فتوپارتی بود یعنی هز داشبورد خارج مشد و وارد یه محیط دیگه میشد

face book = 6 mb
twitter = 6 mb
یه آپدیت کوچولوی داشبورد + ZuneHD = 4.48
SKY = NA موجود نبود
Last.fm = 6 mb

خوب حالا اصل مطلب ................
من نتونستم وارد محیط Facebook بشم اصلا کانکت نمیشد
میشد وارد ،twitter شد ولی هیچ پیامی رو نمیشد دید یا نوشت یا ترند ها رو خوند
میشد وارد اکانت last fm شد ولی چیزی رو نمیشد گرفت میزد منطقه شما پشتیبانی نمیشه
میشد وارد اکانت Zune شد ولی بازم چیزی نمیشد گرفت به دلیل فوق

UPDATE :
Twitter کار کرد ;)

در کل این آپدیت جدید واسه ما ایرانی ها چیزی نداره
فکر کنم در کل ما قیلتر رو دستکم گرفته بودیم face book , twitter واسه اون کار نمیکردن :mad: با سدشکن و شر اینترنت و باقی قضایا جفتشون کار میکرد ولی سرعتشون در حد فهش بود

باقی قضیا هم که شامل تحریم و اونها سرویس نمیدن :((
بازم خوبه کل لایو رو رو ای پی ایران نبستن

من یکی که خیلی ضد حال خوردم تو کف بودم چطوری اولین پستم رو با xbox تو فیس بوک بزنم ملت کف ببرن ولی ضایع شدیم رفت :-"

آخرین ویرایش:

Farzin-M

کاربر سایت
Jan 28, 2008
45
نام
محمد (فرزين)
سلام به همگی دوستان.:)
ایا راهی وجود داره که اواتار های داشبورد رو بشه جداگونه بدون اتصال به لایو روی کنسول نصب کرد؟
بعد از اپدیت درایو به 1.61 اواتار ها سیاه شدن و برای ادیت کردنشون هم میگه باید به XBOXLive وصل بشم.
وقتی دیسک حاوی داشبورد 120 مگی رو داخل دستگاه میذارم و روشن میکنم اصلا پیغام اپدیت نمیده . ( شاید به خاطر اینکه قبلا اپدیت کامل انجام شده .البته شاید ) .
ایا راهی هست که بشه مثل داشبورد کامل اما اینبار فقط اواتار ها رو برگردوند؟ (بدون اتصال به لایو )
اگر چنین فایلی هست ایا لینکش در همین تاپیک موجوده ؟
دست شما درد نکنه و ممنون
فرزین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر