New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممنونم ولی گفتم که من نسخه بتا رو دارم.
راستی واسه وصل شدن به لایو وسیله خاصی میخواد؟
ضمنا با دیال اپ برم هزینش حدودا چقدر در میاد؟

هزینه ش رو اطلاعی ندارم.ولی می دونم دانلود با Dial Up پول میندازه روی خط تلفن.
یه کابل Lan می خواد برای وصل کردن از PC به کنسول.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من که کیگم نه
ولی پدرام جان میگه اره پول میندازه

من هم شرکت اینترنتی که ازش سرویس میگیرم بهم گفتن دانلود کردن پول میندازه هم این که خود مخابرات هم که آشنا دارم سوال گفتم گفتن آره پول میندازه.پول تلفن اتاق خودم سر همین دانلود 300000 تومان اومد.
به نظر من ارزش نداره با Dial Up وصل بشی برای آپدیت.
بگرد یکی که ADSL داره پیدا کن و ببر پیشش آپدیت کن. ;)

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
من هم شرکت اینترنتی که ازش سرویس میگیرم بهم گفتن دانلود کردن پول میندازه هم این که خود مخابرات هم که آشنا دارم سوال گفتم گفتن آره پول میندازه.پول تلفن اتاق خودم سر همین دانلود 300000 تومان اومد.
به نظر من ارزش نداره با Dial Up وصل بشی برای آپدیت.
بگرد یکی که ADSL داره پیدا کن و ببر پیشش آپدیت کن. ;)

:eek::eek::eek:
300000 هزار تومن!!!!!!!!
اگه اینطور باشه که خیلی بده:(:(

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دیروز خودم بررسی کردم و باید بگم در بازی Prince of Persia این آپدیت جدید وجود نداره پس دیگه لازم نیست که هی این موضوع رو سوال کنید تو تاپیک های مختلف.
اینکه این آپدیت در چه بازی ای ممکنه عرضه بشه اصلاً معلوم نیست و اگر قرار باشه در بازی ای باشه سریع صداش در میاد پس مدام این سوال که به نظر شما آپدیت تو کدوم بازی هست رو نپرسید چون کسی جوابی نمی تونه بده.

موفق باشید

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
دیروز خودم بررسی کردم و باید بگم در بازی Prince of Persia این آپدیت جدید وجود نداره پس دیگه لازم نیست که هی این موضوع رو سوال کنید تو تاپیک های مختلف.
اینکه این آپدیت در چه بازی ای ممکنه عرضه بشه اصلاً معلوم نیست و اگر قرار باشه در بازی ای باشه سریع صداش در میاد پس مدام این سوال که به نظر شما آپدیت تو کدوم بازی هست رو نپرسید چون کسی جوابی نمی تونه بده.

موفق باشید

ممنون از اقا اشکان که این پستو دادن
اخه داشت موضوع به .......کشیده میشد
بازم ممنون

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
دوستان سلام من ی راه پیدا کردم اپ زدم همه چی ردیف شد شما باید به ی کافی نت برید 360 تونو وصل کنید. به صاحب کافی نت بگید ی فایل 130 مگی میخاید دان کنید حاضرید 5000 تومن پول بدید خود بخود صاحب کافی نت تمع میکنه شما هم به اواتار میرسد. البته بگم ی کافی نت برید که سرعتش بالا باشه چون که اگه کسی اومد خواست چت کنه سرعت ضایع میشه و حال گیری میشه . (البته دوم !!! دوستانی که اپدیت رو دانلود کردن میتونن به نزدیکان خودشو بدن کافیه هارد کنسول اپدیت شده رو به کنسول اپدیت نشده وصل کنید تا ضرف مدت 5 تا 10 ثانیه همچی حل شه . موفق باشید . (من به شخصه از علی ممنوننم)

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
بله روشهائی که اقا امیر گفتن درست هستش البته اگه بخواهید از هارد استفاده کنید در صورتی این روش عملی هست که قبلا اپدیت 8 مگی رو نریخته باشید و همون داشبورد قدیمی رو داشته باشید!
(خواهش میکنم امیر جان قابلی نداشت;))

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
بله روشهائی که اقا امیر گفتن درست هستش البته اگه بخواهید از هارد استفاده کنید در صورتی این روش عملی هست که قبلا اپدیت 8 مگی رو نریخته باشید و همون داشبورد قدیمی رو داشته باشید!
(خواهش میکنم امیر جان قابلی نداشت;))

ببینم حالا مایی که داشبورد جدیدرو ریختیم هیچ کاری نمیشه کرد؟؟؟؟!!!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ببینم حالا مایی که داشبورد جدیدرو ریختیم هیچ کاری نمیشه کرد؟؟؟؟!!!
خدایی واسه چی دوباره سوال میکنی آخه. فکر نکنم جای مبهمی مونده باشه تو حرف های بچه ها. میگه نباید قبلی روش باشه دیگه تموم.
باید با اینترنت آپدیت کنی.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
خدایی واسه چی دوباره سوال میکنی آخه. فکر نکنم جای مبهمی مونده باشه تو حرف های بچه ها. میگه نباید قبلی روش باشه دیگه تموم.
باید با اینترنت آپدیت کنی.

نه من میگم یعنی مایکروسافت داشبورد قدیمیه رو برا دانلود نگذاشته
اگه اینطوری باشه میشه

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
اقا پدرام 300000 تومن؟
شما که adsl داری؟
راستی من پارسال 180 مگ با دیال اپ دانلود کردم...(در یک هفته ) روزی 4 ساعت هم اینترنت بودم(تابستون)
پول تلفن اومد 75000 تومان.
راستی یه سوال داشتم.
اگه اون فایلی که گذاشتینو دانلود کنم میتونم با وصل کردن هارد داشبورد رو بریزم؟
میشه لینک مستقیمشو بدین تا بتونم دانلود رو نگه دارم؟
چطوری باید هارد رو به کامپیوتر وصل کنم چه وسایلی میخواد؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر