New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام من دیشب xbox رو زدم از طریق لایو آپدیت کردم ظاهرو با چند تا چیز دیگه عوض شد ولی دستگاه من divx و فرمت های دیگه را اجرا نمیکنه موقعه اجرا میگه باید media player رو آپدیت کنی.یکی کمک لطفا.

دوست عزیز شما فیلم DivX ت رو روی یه فلش مموری یا CD یا DVD بزن.بعد از بخش Video Library فایل رو اجرا کن.یه پیغام خطا میده و میگه که قابل اجرا نیست.بعدش از شما می خواد آپدیت کنی.این آپدیت که تمام شد،دیگه می تونید فیلم DivX هم با کنسولتون ببینید. ;)

cooroot

کاربر سایت
Sep 13, 2008
69
نام
حسین
سلام من دیشب xbox رو زدم از طریق لایو آپدیت کردم ظاهرو با چند تا چیز دیگه عوض شد ولی دستگاه من divx و فرمت های دیگه را اجرا نمیکنه موقعه اجرا میگه باید media player رو آپدیت کنی.یکی کمک لطفا.

واسه من رو نسخه ی بتا اجرا میکرد ولی با این اصلی تست نکردم فکر میکنم اجرا کنه:biggrin1:
می تونی وصلشی به لایو کدکهاشو بگیری;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ببینم این 360 با این همه بزرگی وحرفه ای بودنش به هیچ وجه نمیشه فیلم ریخت تو هاردش؟؟؟

یه آموزش توی بخش راهنمایی و آموزش گذاشتم.باهاش میشه یه هارد 500 رو فرمت کرد و روش فیلم ریخت و به کنسول شناسوندش که باهاش بتونی فیلم و موزیک پخش کنی.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
یه آموزش توی بخش راهنمایی و آموزش گذاشتم.باهاش میشه یه هارد 500 رو فرمت کرد و روش فیلم ریخت و به کنسول شناسوندش که باهاش بتونی فیلم و موزیک پخش کنی.

نکنه حتما هارده باید ساتا خور باشه نه؟؟؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
احتمال داره رو prince اپدیت باشه؟

شما احساس نمی کنید با پرسیدن این سوالات فقط تعداد صفحات این تاپیک رو بیشتر می کنید؟
من در صفحه قبل گفتم که تا کسی Prince Of Persia نخریده و تست نکرده لطفا کسی اینجا سوال نکنه.
هنوز معلوم نیست روی Prince Of Persia باشه.

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
مگه من چی گفتم؟ در هر صورت معذرت میخوام.
راستی یه سوالی واسم پیش اومد این آپدیت جدید مثل نسخه بتا لینکی نداره که بریزیم رو cd و آپدیت شه؟
یعنی مجبور نباشیم هارد رو به کامپیوتر وصل کنیم و ...؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مگه من چی گفتم؟ در هر صورت معذرت میخوام.
راستی یه سوالی واسم پیش اومد این آپدیت جدید مثل نسخه بتا لینکی نداره که بریزیم رو cd و آپدیت شه؟
یعنی مجبور نباشیم هارد رو به کامپیوتر وصل کنیم و ...؟

توی صفحات قبل گذاشتم.البته وصل کردن هارد به کامپیوتر فقط برای ریختن آواتارها هست.وگرنه شما همون داشبوردی که به همراه آواتار ها توی صفحات قبل گذاشتم رو بریزید.اینطوری که نوشته بود نسخه کامل هست. ;)
در ضمن من تذکر دادم به این دلیل که توی صفحه قبل گفته بودم اینجا اعلام میشه که روی کدوم بازی آپدیت هست. :smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر